Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Nivea Silk Mousse Creme Soft ápoló tusfürdő hab tápláló olajokkal gazdagítva a hidratált és puha bőrérzetért. Használat után a gazdagon ápoló hab érezhetően selymes és lágy bőrérzetet nyújt, míg a kellemes illat elvarázsolja az érzékeket.Élvezd a selymesen puha és hidratált bőr élményét tusolás után

Szerkesztői kedvencek: 2016 június

szilvia.bano

2018. december 14.

Kellemes illata van, ami tartósan megmarad a bőrön, selymes és gazdag habja van, sokkal gazdagabb, mint egy tusfürdőnek, jól táplálja a bőrt. Kifejezetten szerettem, míg be nem vonták. Ezt is. Egyszerűen nem fér a fejembe, közben a sötétkék tusolóhabot, aminek nem jó az illata, azt persze nem vonják be. Ezt most azóta a Müllerben szoktam venni, ahol kapható egy megújított változata, ami majdnem olyan, mint az elődje. A többi Nivea tusolóhab nekem túl édes, úgy látom ilyen gejl illatokban gyártják leginkább ezeket a habokat. Egyedül még a málna-gránátalmás még ami egész jó.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Málni

2018. szeptember 28.

Nekem semmi extra élményt nem adott, sőt már az illata sem tetszik, nem érzem, hogy puhább lenne tőle a bőröm. Az adagolhatósága elég jó, de drága és gyorsan fogy, nem venném újra.

Málni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

SminkesAnyuci

2018. augusztus 13.

Nagyon kellemes gazdag hab, szinte a tusolással egy lépésben a testápolás is megvan. Az illata klasszikus, kellemes nivea illat, a tusolás élményéhez pedig hozzáad a hab állag, nagyon élvezem. Biztosan újraveszem, vagy más illatút is kipróbálok.

SminkesAnyuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

sugarcane

2018. augusztus 3.

Szerencsére akciósan vettem, de az árát még úgy sem érte meg.
Meglepődve olvasom a lenti véleményeket, mert számomra ez a termék katasztrófa.
Kb. mintha sima vízzel tusolnék, tisztító hatása gyakorlatilag nincs.
Az illata (aminek semmi köze a finom Nivea illathoz) max. a használata közben érezhető, a bőrön semmi nem maradt meg belőle.
Más tusfürdővel keverve használom, alig várom, hogy kiürüljön a flakon, de olyan, mintha sosem akarna elfogyni.

sugarcane
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Szerencsére akciósan vettem, de az árát még úgy sem érte meg.
Meglepődve olvasom a lenti véleményeket, mert számomra ez a termék katasztrófa.
Kb. mintha sima vízzel tusolnék, tisztító hatása gyakorlatilag nincs.

ruszkair90

2018. július 17.

Imádtam és imádom próbáltam már szinte mindent közülük azt kell mondja nagyon hasonlít az eredeti krémre az illata és valóban hidratált is, szerettem borotválkozáshoz is használni, miért is nem 2 in 1 termék.

ruszkair90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

ktothkriszti94

2018. július 1.

Nagyon szeretem az illatát, lágy és hosszantartó. Én is használom borotválkozáshoz is, így sokkal kevésbé tűnik drágának. Nem kell belőle sok egy zuhanyzáshoz, így viszonylag sokáig elég, bár nem annyira, mint egy rendes tusfürdő.

ktothkriszti94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

LReni91

2018. május 28.

Isteni az illata:) borotválkozáshoz is célszerű használni így az ára kevésbé tűnik borsosnak ha két termék helyett vásároljuk.

LReni91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

HegiD

2018. január 22.

Számomra a creme smooth jobban bevált. Ez nem hagy olyan hidratáltság érzést a tusolás után és ez a kiszerelés sem gazdaságos, mivel nekem maradt termék a flakonban, amit márnem tudtam kifújni. Nagyon fancy ez a habos állag, de ez is csak egy átlagos tusi.

HegiD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

babyface

2018. január 13.

próbáltam már többféle tusfürdő habot, de a niveasok a legjobbak. :) én szeretem, hogy kemény a habjuk és egy nagyobb pumpálásnyit is jól el lehet oszlatni a testen. reggeli gyors zuhikhoz, vagy csak ha már este nincs kedved flancolni a testápolással tökéletesek! :) ennek különösen lágy illata tetszik. általában ez és a sötétkék társa állandó lakói a fürdőszoba polcomnak! :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Morci

2018. január 12.

Több verzióban kipróbáltam, de nem jött be egyik sem. Az illata mindegyiknek fincsi, a habja viszont túl kemény, és egyszerre túl sok jön ki a flakonból, így nem túl gazdaságos. Nem szárítja a bőrt, meg jópofa, de valahogy nem érzem magam tisztának tőle.

Morci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.