Nivea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő hab málna és rebarbara illattal, mely egyedülálló élményt biztosít, gyümölcsös illatával kényezteti az érzékeket és selymesen ragyogó bőrt varázsol.

Lorna

2020. február 28.

A tusfürdőhabokat általában imádom, kellemes habrengeteg, finom, selymes érzés. Habfürdő habfürdő nélkül, zuhanyzás közben. De ennek az illata nagyon nem tetszett, műeper volt, ezért nehezebben fogyott is el. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

szilvia.bano

2019. március 7.

A világoskéket nagyon szerettem, sokat használtam. Ezt felértékelem, mert tusolóhabok viszonylatában szerintem jó. Gazdag, selymes habja van, valamint kellemes illata, ami tartósan megmarad a bőrön. Értékelendő, hogy nem gejl, cukros-sütis illata van, mert ezeknél a haboknál sajnos ez jellemző. Nálam eddig csak a Dove tusolóhabjai hozták ezt a színvonalat. Sajnos a Niveától is csak ez meg a világoskék jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Alex0920

2019. február 23.

Nem igazán jött be, az illata borzalmas és ez a hab... Inkább borotválkozásra használtam el, arra úgy jó volt, de többet biztos nem veszek tusfürdőhabot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

thewildone

2018. augusztus 16.

Ez volt az első tusfürdőhab amit kipróbáltam. Az illata hamar elillan, a habot nehezen tudom kezelni és nem is praktikus, de mindenképpen érdemes megpróbálni. Tapasztalásnak remek volt, de maradok a hagyományos tusfürdőnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

MargitSchwarz

2018. július 5.

Notino-n láttam meg, és mivel amúgy is rendelni akartam, ez is belekerült a kosárba.
Az elején fura érzés volt, mintha borotvahabot kentem volna szét magamon, de mivel elég jól el lehet oszlatni, hamar megszoktam. Ugyanúgy tisztít mint bármelyik más tusfürdő, szóval ebben nem nyújtott pluszt, viszont nem húzódott utána a bőröm, mint más tusfürdőknél. Ez pozitívum.
Amiért mégis három csillagot kap, az a feleslegesen környezetszennyező mivolta, amire csak azután jöttem rá, hogy megérkezett. Valójában semmi értelme az egésznek, felesleges hajtógáz eregetés, kidobott aluflakon, több csomagolóanyag. Most, hogy ezt így átgondoltam, nem venném újra. Jó, de nem éri meg.
Maradok a megszokott szappanomnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

Maradok a megszokott szappanomnál.

Angemoll

2018. április 24.

A világoskék társa nagyon kellemes illatú, de ennek szinte alig van valami illata... nekem ez a málna rebarbara változat kicsit csalódás :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

babyface

2018. január 13.

mivel nagyon szeretem a két alapillatot nem volt kérdés, hogy a limitált habokat is be fogom szerezni. :) minőségileg hozzák az elvártat, de sajnos illatban nekem mind csalódás. :( én itt egy gyümölcsösebb illatra számítottam, de kicsit 'savanykásra' sikeredett a rebarbara miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

tnori

2017. szeptember 27.

Teljesen rákattantam erre a tusfürdő habra. Először a citromosat próbáltam, azt is szerettem de ezt a malnasat jobban. Nem olyan intenzív az illata, de olyan puha lett tőle a bőröm és sokkal kiadósabb mint a sima nivea tusfürdők. Biztos hogy fogok még ilyet venni. Bár annyira rácuppantam a hab állagra hogy ki kell próbálnom más márkákat is 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

kispocsi

2017. szeptember 20.

Jelenleg ezt és a citromos társát használom.
Kellemes illata van, nem olyan málnás, mint ahogy vártam. De finom puha lesz utána a bőröm.
Nekem nem marad tartós az illata.
Valószínűleg nem veszem újra. Maradok a világoskéknél és a citromosnál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Jelenleg ezt és a citromos társát használom.
Nekem nem marad tartós az illata.
Valószínűleg nem veszem újra. Maradok a világoskéknél és a citromosnál. :)

NovakneViki

2017. szeptember 14.

Az illata nekem nivea illatba oltott málna illat. A habja szerintem is lágyabb, mint a világoskék mandulaolajos verziónak. Viszont a bőr ugyanolyan jól ápolja és tisztítja, mint az elődjei. Nem hiszem, hogy újraveszem, de egy élmény volt kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.