Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. június 14.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Limitált kiadás

Bogyós gyümölcsökre emlékeztető, érzéki illatú, intenzív univerzális krém száraz bőrre. A többi Soft krémmel kombinálva saját, egyedi illatú krémek készíthetők vele.

Trixybb

2020. január 20.

Ennek az illata tetszik, a másik kettőé nem jott be. Nekem igy télen kicsit kevés a hidratalasa... De elhasznalom de, ezért nem vasarolnam ujra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

Ziiman

2019. október 14.

Tetszik ez a krém. Finom az illata és jól hidratál. Legalábbis nyáron. Télen valószínű egy nehezebb krémet fogok használni. De meleg időben nagyon kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

ALettah

2019. szeptember 18.

A Nivea termékek nálam startból rosszul indulnak, egy hajdani tanárnőmnek volt mindig átható Nivea szaga, aki szegény tanárként kiváló volt, nőként viszont az utolsó, akire valaha hasonlítani szeretnék. Szóval a véletlennek köszönhető, hogy ez a kis puhaság hozzám került. Értékelem, hogy a cég próbál állandóan megújulni, és a fiatalabb generációkat is megcélozni. A csomagolás csinos, fiatalos, de ez a "vegyél még 2 hasonlót, és keverd őket" dolog engem halálra idegesít. Mi van, egyedül csak az egyik nem tud jó illatú lenni? Vagy nem hidratál eléggé? Micsoda hülye marketingfogás. Van akinél ez tényleg bejön?
No, de mivel szükségem volt egy kis méretű mindenes krémre, és épp totál le volt árazva, hát megvettem. Soft creamként elfogadható, mérsékelten hidratál, hamar beszívódik, de nekem nem nagyon tetszik a mesterséges bogyósgyümölcs szaga. Ami viszont meglehetősen tartós - ha valakinek bejön, ez akár előny is lehet.
Szóval szerintem egy átalgos soft cream, csinos csomagolásban, nem túl jó illattal. El fog fogyni, de a következő nem ilyen lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Daisyyy

2019. április 4.

Jó illata van, de hamar elillan a hidratáló ereje, olyan kis semmilyenecske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 4.

Jó illata van, de hamar elillan a hidratáló ereje, olyan kis semmilyenecske.

SminkesAnyuci

2019. január 24.

Soha egyik niveat sem szerettem, Amyósomtól kapok néha és a Férjem szokta elhasználni. Ez méis meglepett, adtam neki egy esélyt arckrémként, és jól felszívódó, tartalmas, szépen hidratáló, jó illatú krém, amit nagyon szívesen használok így télen még smink alá is! Valószínűleg nem venné újra, de szeretem a vidám színeit és örülök neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

NikolettaP

2018. szeptember 4.

Úgy voltam ezzel a 3 kis krémből álló mix csomaggal, hogy már előre imádtam. A 4 csillagom a termék ötletének is szól, jó ötlet volt a Nivea-tól, hogy ilyen vidám, élénk színekkel és egymással keverhető testápolókkal állt elő. Ez a kiszerelés elég picike egyébként, és használat közben arra jöttem rá, hogy a mixeléshez nem nem annyira praktikus a tégelyes kiszerelés, egy pumpás agadolóval jobban el tudom képzelni, és higiénikusabb is. Nivea krémeket ritkábban tudok használni, csak amikor szárazabb a bőröm, mert eléggé zsírosak a krémjeik, viszont örültem, mert ezekben a pici tégelyekben nem olyan túl zsíros testápolókat talàltam. :) Könnyen beszívódott, az illatuk egy picivel lehetne természetesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

orsesz

2018. július 31.

A 3 közül ettől vártam a legjobb illatot mert imádom a bogyós gyümölcsöket, de ez tetszett a legkevésbé, nekem olyan semmilyen és mű az illata. Többivel mixelve el fogom használni, mert attól még jól hidratál és mixelve jó illatok jönnek ki. A másik 2 illat egyébként nekem nagyon bejön és a 3 együtt jobban megéri árban, még úgy is, hogy ez annyira nem kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

kiccike92

2018. július 23.

Nagyon tetszik az illata. Nekem a kedvencem a 3 közül a zöld, de ez is nagyon jó. Kíváncsi vagyok milyen illatok jönnek ki majd, ha mixelem őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Ivett0502

2018. július 5.

Alapjában véve annyira nem szeretem a málnás dolgokat de ennek nagyon jó illata van.Maga a krém is nagyon jó.Hátha megcsinálják állandó kínálatra mert biztos vennék még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.