Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. június 14.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Limitált kiadás

Frissítő menta illatú, könnyű állagú, intenzív hidratáló krém száraz bőrre az igazán puha érzésért. A többi Soft krémmel kombinálva saját, egyedi illatú krémek készíthetők vele.

Ár: 600 , Eladó: Szityike
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétellel

random

2021. június 18.

Megvettem ezt is meg a sárgát it, kipróbáltam, aztán a sárgát oda is adtam valakinek, ez meg a polcon állt egy jó darabig. Nemrég elővettem kézkrémnek, és azt kell mondjam, másodjára határozottan jobban tetszik. Nem különösebben erős a hidratáló hatása, nem is szívja be a bőröm ultra gyorsan, de viszonylag sokáig puha marad, és az illata sem túl erős. El fog fogyni, de újra szerintem nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 18.

fioretta

2020. június 27.

Nagy csalódás! Nagyon rossz az illata és nincs is hidratáló hatása, nagyon híg, "vizes" állagú. Annak ellenére hogy kicsi kiszerelésű, már hosszú hónapok óta csaknem akar elhasználódni...A tetszetős csomagolása sajnos megtévesztett, a másik 2 társának sincs túl jó illata de azok legalább elfogytak, ez a legrosszabb. Képzelem, mi történt volna ha a leírást követve a 3 krémet kombinálva saját, egyedi illatú krémet készítek vele :D Ezek külön-külön is rosszak, nem még három rossz szagút összekeverni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Jelizz

2019. július 14.

Kicsit Mojito illatu beutese van de csak azert mert mentas, aranyos kis krem, nem hidratal tul jol, elkenegetem a kezeimre/arcomra de nem vett le a labamrol 👎

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

ffanny

2019. május 10.

Nagyon szeretem az illatát és kívállóan hidratál.Mások is szokták kérdezni, hogy mi ez a finom illat a bőrömön. :)
Eddig a nivea softot használtam, de gondoltam kipróbálom és megszerettem . Friss citrusos illata van, mondjuk itt olvastam, hogy valaki gyerek fogkrémhez hasonlítja... hát biztos :D számomra semmi köze hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

Panni21

2019. április 22.

Nivea Soft, csak színesben és illatosan :)
Kellemes kis krém amugy, akciósan (1000Ft a szett) megérte, de semmi extra. Azért ehhez írok, mert ennek van a legjobb illata. Kihozhatnák parfümben, használnám. Jó volt kipróbálni, de azért nem kihagyhatatlan. A dobozok aranyosak, azokat megtartom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Nivea Soft, csak színesben és illatosan :)

vvivien

2018. december 6.

Kellemes gyerek fogkrem illata van, jól hidratál és gyorsan beszivodik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

Kellemes gyerek fogkrem illata van, jól hidratál és gyorsan beszivodik

GazdiMami

2018. augusztus 8.

Nekem ez jött be a legjobban a csoport tagjai közül. Finom az illata, nekem tetszik, elégedett vagyok vele, mert gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Tipikus nyári krém. Nálam piros pontot kap. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

orsesz

2018. július 31.

Egyben vettem meg a 3-as pakkot, ez kedvencem, főleg így nyáron jól esik, hogy kicsit hűsít. Jól hidratál és az illatát is sokáig érzem magamon. Nálam 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Ivett0502

2018. július 5.

A másik 2 illattal együtt egy csomagban lehet megvásárolni.A 3 közül nekem ez tetszik a legkevésbé.Kicsit olyan mű "zöld" illata van.Egyébként maga a krém nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.