Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dobi, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Kategória:   Hajformázók

Egyenes, fénylő haj hajvasalás nélkül.

• Könnyű és gyors hajegyenesítés
  • Hosszantartó hatás
  • Védi a hajat a párától, hőtől és tartós simaságot eredményez

Erina

2016. december 18.

Nagyon régen, talán 10 éve is már, hogy használtam. Egyenesített, ápolt, a száraz hajvégeimnek jót tett. Nem is értem, hogy feledkeztem meg róla. Ha látom valahol, a nosztalgia kedvéért veszek majd. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

bettina28

2016. december 18.

Néha mintha egyenesítene, néha pedig mintha semmit sem csinálna. Az illatát nagyon szeretem ezért akkor is felkenem ha éppen nem hiszek az egyenesítő hatásában. Érdekes :D de azért szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

szilva1987

2016. szeptember 6.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Hozza amit ígér, tényleg egyenesebb lesz tőle a hajam hajszárítás után és én amúgy is átszoktam vasalni és a következő hajmosásig szinte majdnem tökéletesen meg is tartja az egyenességet, szép puha is lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

angry

2016. április 27.

Nem akarom nagyon lepontozni de amit ígér egyáltalán nem hozza. Vannak ennél sokkal jobb termékek (Lisap). Illata finom és ennyi, mást nem tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Emike

2015. augusztus 10.

Én szeretem ezt a kencét :) Igaz, az egyenesítő erejükben már egyáltalán nem hiszek, se ennek, se bármelyik másiknak, viszont nagyon kellemes illatot és puhaságot eredményez a hajkoronámnak és sokkal jobban el lehet oszlatni ezt, mint a spriccelős társaikat.
Balzsamozás után, a törölközőszáraz hajamon mindig használok vmit, ezt is csak azért vettem, mert épp ez volt akciós, nem vagyok hajkrém fronton termék-, és márkahű, de ez a céljára megfelel. Azaz hogy nekem, az egyenesítő részéről eltekintve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

Bunnylove92

2015. február 21.

Kipróbáltam, de az én extra göndör hajamon inkább az olajat hasznàlom...eladó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Kipróbáltam, de az én extra göndör hajamon inkább az olajat hasznàlom...eladó!

Timóótea

2014. december 22.

nagyon szeretem! az illata kellemes és teszi a dolgát :)

UP: sajnos nem találok már a drogériák polcain :((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 22.

nagyon szeretem! az illata kellemes és teszi a dolgát :)

UP: sajnos nem találok már a drogériák polcain :((

calendula88

2014. szeptember 28.

Az itteni véleményeket nem olvasva vettem meg és hálát adok azóta is,mert lehet,hogy nem vettem volna meg ha előbb utánajárok...:) Számomra isten ez a kis tubusban rejlő csoda. Nem nehezíti el a hajamat(pedig nagyon vékony szálú)és VÉGRE szép sima lesz a felülete, semmi szálasodás, semmi bozont szárítás után. Ja és meg kell jegyezzem,hogy ez az első krém ami után tényleg mondhatni,hogy egyenes lesz az alapjáraton félhullámos hajam.Eddig 3szor használtam....imádom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

Black Fairy

2014. június 29.

Ilyenem nekem is volt...
Nagyon szerettem, csak sajnos kicsit nehéz volt, mert zsíros a hajam alapjáraton is, és ez még gyorsabban zsírosította...
Régi szép idők, amikor ilyen krémekkel, mértéktelen mennyiségű hajlakkal és hajvasalóval egyenesítettem a hajamat - hogy kinőttem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 29.

Ilyenem nekem is volt...

Виктория

2014. június 29.

Hogy errefelé miket nem találni... :)
Nem egyenesít olyan hatékonyan, mint a L´oreal, viszont sokkal puhább lett tőle a hajam, és nem viselte meg annyira a szárítás. Finom az illata is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

Hogy errefelé miket nem találni... :)

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak