Nivea

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: bendi13, az összetevőket feltöltötte: BLili, Módosítva: 2020. július 23.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Rendkívül erős védelem. Kifejezetten a gyerekek finom bőrére kifejlesztett hidratáló és ápoló formula, mely segít csökkenteni az allergiás reakciók kockázatát. Könnyen beszívódik a bőrbe. Egyszerűen kezelhető szórófejes kiszerelés biztonsági zárral. Hatékony UVA/UVB-védelem.Védelem a napégés és a napsugárzás okozta bőröregedés ellen. Vízálló termék.

BLili

2020. szeptember 1.

Nem véd tökéletesen szerintem, ahol nem voltam lekenve ezzel, leégtem, de ahol igen, ott barnultam. A szórófejes kialakítás tényleg nagyon hasznos. Nagyon ragad és emiatt nem kenem magam eléggé vele, mert mindent összeken. Az illatát imádom. Szintén Glamour kuponnal vásároltam, úgy jó árban volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Amalka

2020. július 29.

Tökéletes. Nagyon jól véd, nem hagy fehér réteget, és testnél rendben van, hogy van illata, méghozzá nagyon jó illata. Glamour napokon vettem, kuponnal nagyon jó vétel volt. A szórófej jól jön, mert így nem ömlik rám egy csomó, hanem jobban tudom adagolni. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.