Nivea

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: csibike100, az összetevőket feltöltötte: googles, Módosítva: 2017. június 22.

Kategória:   Fényvédők

Ápoló formula az intenzív, hosszan tartó hidratálásért. UVA/UVB szűrőkkel megbízható védelmet nyújt. Vízálló, bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt termék.

Fiszuli

2020. május 27.

Két éve vettem egy nagyon nagy akcióban a 400 ml-es változatát a helyi drogériában. Azóta is van belőle, most nyáron lesz a harmadik szezonja, hogy használni fogom. Úgy tűnik ezt a nyarat még ki fogja bírni és egy cseppet sem bánom, mert életem legjobb fényvédője. Nagyon kiadós, egy fél tenyérnyi adaggal bekenem mindkét lábam, másik fél tenyérnyi meg a felső testre és a karokra, ami a tenyeremen maradt, azt szétkenem az arcomon. Egyik testrészen sem okoz irritációt, nem csíp sehol, nem okoz kiütést és ami nálam fontos, nem okoz az arcomra pattanást, ami a csodával egyenlő. Nagyon jól kenhető, jól oszlik, gyorsan beszívódik, az illata csodálatos. Soha nem pirultam, vagy égtem le mellette. Őszre, télre nagyon kifakul a bőröm, igazi hófehérke vagyok, tavasszal kezd el itt-ott megfogni a nap, de a június-júliusban már kívánja a bőröm ezt a fényvédőt és nagyon szépen, egyenletesre le tudok vele barnulni a nyár végére, a fürdőzések, strandolások alkalmával. Ha egész nap fürdőruhában vagyok, maximum egyszer kell újra kenni, azt is a legkritikusabb időszakban, délután 2-3 óra körül szoktam. Újra vevős lesz, ha elfogy, de erőszakot kell tennem majd magamon, mert a 200 ml-es kiszerelés is piszkosul drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

sparksy

2018. július 3.

Nagyon, nagyon feher a borom, de szerencsere rajtam minden naptej mukodik, ez is. Nem egtem le vele, bar ha hosszabb idore megyek ki akkor 50-eset valasztok. A legnagyobb pozitivuma, hogy nem fogta be a ruhaimat, amit nagyon utalok a naptejekben, minden nap hasznalom a mellkasomra es a kezemre glamour ota es a felenel tobb van meg benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Vala111

2018. július 3.

Gyorsan beszívódik, nem ragacsos, szépen barnultam mellette, nem pirosodtam.
Ettől pont nem lettem kiütéses.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Gyorsan beszívódik, nem ragacsos, szépen barnultam mellette, nem pirosodtam.
Ettől pont nem lettem kiütéses.

Viki9727

2018. április 23.

Hámlasztom az arcom, így elengedhetetlen egy fényvédő. Reggel sminkelés előtt felkenem az arcomra, kb 5 perc alatt beszívódik. Nem ragacsos,nem csillog utána az arcom. Anyukám allergiás a napra, amióta ezzel keni a bőrét azóta nem jöttek elő a kiütések rajta. Imádjuk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

pisonce

2017. augusztus 13.

Kerestem egy jó minőségű és jó áru naptejet. Nem ebben találtam meg, mivel a nagy melegben borzalmasan ragadok tőle...De azért nem húzom le jobban, mert nagyon jól véd és sosem égek le tőle. Én a lentebb tapasztalt allergiás reakciókat nem vettem magamon észre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

6vilag

2017. július 4.

Beruháztam rá. Sajnos más mellett soha nem volt még ilyen élményem, mint ezzel, ugyanis csupa pötty lettem. Irány a Bőrgyógyászat. A doktornőnek nem is említettem a márkát, hogy mivel napoztam, simán megfejtette magától is... (??????????)
Többet nem veszem, pedig én igazából szerettem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 4.

Többet nem veszem, pedig én igazából szerettem használni.

nagyheni92

2017. június 27.

Most jöttünk haza a 2-hetes Portugáliai nyaralásunkból és ezt vittem magamra kintre. Jól tettem! Max napi 2x használtam és az se tűnt fel, hogy milyen erős a nap. Természetesen sikerült lebarnulnom, pedig nekem nagyon érzékeny bőröm van. Elég ebből kevés is, szóval sokáig eltart! Megéri a pénzét! Ja és nem ragad! Ahogy bekentem magam kb 5 percre már teljesen be is szívta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

googles

2017. június 20.

Ma hasznaltam eloszor ebbol az 50+ faktorost. Kanikula jellegu, dogmeleg nap volt es erosen tuzott a nap is. Biciklizeshez hasznaltam.

A krem igazi naptej allagu es illatu. Karon es labon is zsiros kicsit, de idovel beszivodik es vegulis elviselheto.

A hiba az volt, hogy az arcomra is ezt gondoltam kiprobalni. Ott nekem elviselhetetlen volt. Fullasztotta a borom es omlott rolam a viz, mivel a kremen at nem tudott elparologni. Arcra inkabb mast hasznalok majd ilyenkor is, de a nemreg vett Laroche Posay mattito sprem epp teljesen elfogyott.

A Nivea vasarlasa mellett kizarolag a ruhakimelo igeret miatt dontottem. A polomon egyelore nem lattam sarga foltot, ajanlom neki, hogy ne is legyen. Bar vasarlas utan csalodottan vettem eszre az aprobetus reszt, miszerint a ruhakon okozott foltokat konnyebb kimosni, mint egy masik Nivea termek eseteben.

Igy egyelore csak 3 csillag, de ha kesobb fogja a ruhakat, itt verengzes lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

Igy egyelore csak 3 csillag, de ha kesobb fogja a ruhakat, itt verengzes lesz.

cooleva

2017. június 4.

Nagyon jó az illata, gyorsan beszívódik, nem hagy sem ragacsos, sem zsíros érzetet. Picit hűsít is, tökéletes:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

csibike100

2017. május 24.

Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos vagy olajos érzetet a bőrön, vagy nyomot a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Triacontanyl PVP
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.