Nivea

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 3.

Kategória:   Tusfürdők

Ápoló tusfürdő gél a Nivea Sun egyedülálló illatával. Aloe verával a puha, rugalmas bőrért.

asdf27

2019. november 11.

Igazi nyári illata van, olyan napocskas :-), Máltára emlékeztet, az örökös napsütésre
update: többszöri használat után sem szárít, nagyon tetszik.
update2: hosszú távon ez is szárítani kezdett, így Dermaxra váltottam. Az összes illatos tusfürdő közül talán ez volt a legjobb, a napocskás tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

update: többszöri használat után sem szárít, nagyon tetszik.

LiiL

2019. november 5.

Hogy én mennyire odáig voltam ezért!! Mintha az ember napfénnyel kenné be magát. (nyilván mert erőteljes naptej illata van) A Niveánál tudnak valamit, már nem először mondom ezt.
Az illata és a flakonja is világbajnok! Mintha a nyárban fürödnék nap mint nap :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

zankerkova

2019. szeptember 20.

Nagyon imádom az illatát, olyan mint napozás után a tengerparton. Nagyon megnyugtat és jó kedvem lesz ha ezzel fürdök.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

mSzandika

2019. szeptember 20.

Imádom, igazi naptej illatú. Nem szárít, szerintem az aloevera tartalom miatt. Olyan kis vidám, színes a csomagolása. Jó érzés vele fürödni :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

zsazsa9

2019. szeptember 10.

Számomra ez A tusfürdő, a tökéletes tusfürdő! :) Egyedül az ára nem tökéletes, lehetne picit alacsonyabb..
Ennél jobb illatot még soha nem éreztem tusfürdőnél, nagyon pici mennyiséggel is nagyon sok habot képez a bőrön, és szinte simogat, ahogy mosakszom. Nem túl folyós, de nem is túl sűrű. Csak dicsérni tudom! ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

nagyalexandi

2019. szeptember 5.

Az illata nem fogott meg annyira, mint azt vártam.
A nyáron elhasználtam, de hűvösebb időben biztos, hogy nem ezt a tusfürdőt választanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Az illata nem fogott meg annyira, mint azt vártam.

bogikaaa

2019. augusztus 21.

Nekem ez a best nyári tusfürdőm. Nem szárít, az illata is jó és tartós. Újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

roni94

2019. július 31.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Nem teljesen naptej illatú, viszont nagyon hasonló. Egész tartós az illat, zuhanyzás után még pár órán át érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Vandii

2019. július 30.

Egyik kedvenc és kötelező tusfürdőm a nyári szezonra, nem szárít egyáltalán, nagyon tartós az illata is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

tiffanyriti

2019. június 30.

nekem tetszik ez a tusfürdő, nem szárítja nagyon a bőrőm, és a reggeli tusolás után még délután is éreztem magamon valami enyhe kis virág, növény illatot. valóban kissé olyan naptej illata van, valami friss beütéssel. teljesen oké vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.