KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 3.

Kategória:   Tusfürdők

Ápoló tusfürdő gél a Nivea Sun egyedülálló illatával. Aloe verával a puha, rugalmas bőrért.

Ennie86

2018. augusztus 10.

Imádom a naptej illatát. Meg úgy magában a nivea tusikat is. :) Tökéletes nyári párosítás ez az illat. Fürdés után is sokáig érezni. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Csipetke

2018. augusztus 10.

Szép, vidám nyárias csomagolás. Isteni illata van igazi naptej és olyan nyár illata van. Hozza a márka minőségét, kellően habzik sima bőr és erős, tartós illat. Nyárra kötelező darab szerintem.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

edinaa225

2018. augusztus 9.

Szuper illata van, igazi nyári kötelező termék . Tényleg teljesen naptej illatű, nyár érzése 100% -an.

Mindenkinek ajánlom ! :)

edinaa225
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Mindenkinek ajánlom ! :)

Nairam

2018. augusztus 7.

Nagyon tetszik a flakonja, szép kék a kupakja, nyárra elég vonzó,igazi naptej illatú.Szeretek bemmenni a fürdőbe, miután párom használta,mintha nonstop nyaralnánk. Fogok még belőle venni, de nyilván egy idő után megfogom unni, illetve a bőröm nem hidratálja, szóval csak a csomagolás, és az illat kapja a csillagokat!!!

Nairam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

mano

2018. augusztus 5.

Én nem nagyon használtam Nivea Sun termékeket, mindenesetre ennek nagyon finom az illata. Engem inkább mézre emlékeztet, mint a nyárra, (arra ott a kék Baleas) de finom. Az én bőrömet nem szárítja jobban, mint bármilyen más tusfürdő.

mano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

pattelin

2018. augusztus 1.

Annyira napsütés, annyira nyár! Az egyik kedvencem most!! ;) Szóval mindenképp jön velem a Balatonra (is)!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

mokkalany

2018. július 29.

Hát nekem ezt muszáj lehúznom. Borzalmas műanyagérzetű olajos trutymó, nem lehet kiöblíteni a fürdőszivacsból, és az összetevői sem tetszenek. Ezt még ecset- vagy kefemosásra sem tudtam elhasználni, ki kellett dobnom félig tele állapotban, ami szinte soha nem fordul elő. A férjemnek ugyanez volt a véleménye róla. Ott van fele ennyiért a Balea naptejillatú tusfürdője, az legalább teszi a dolgát.

mokkalany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

duchess_g

2018. július 26.

Én is az illata miatt csaptam le rá, azóta már több flakonnal elhasználtam - és meg is untam. Az ötlet szuper jó, de hasonlíthatna jobban az illata a Nivea naptejekéhez, mert így van benne valami fura mézhez hasonló illat (?), ami utána érződik a bőrön, és nagyon nem tetszik, kifejezetten édeskés, émelyítő. A másik problémája, hogy nem igazán hidratálja a bőrt, bár van egy kis olajos érzete, ami szintén nem tetszett, de szerencsére nem annyira, mint a kifejezetten olajjal dúsított társainak.

duchess_g
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Jdit04

2018. július 25.

Kövezzetek meg, de engem nem a naptejre, hanem a gyermekkori fújókáimra (buborékfújó) emlékeztet. Mindenesetre ez a tusfürdő belőlem is nosztalgikus hangulatot vált ki. A drogériákban hiába kerestem, folyamatosan üres a helye a polcokon, így egy Notino-s rendelésemkor szereztem be a nagyobb kiszerelését, ár-érték arányban jobban meg is éri, mint a kicsi.

Jdit04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

b3ttuvagyok

2018. július 25.

Az illata nagyon kellemes, viszont nekem szivacson nem habzik, csak akkor habzik rendesen ha a testemre kenem egyből de akkor se mindig, így elég sokat használok egy fürdésnél.

b3ttuvagyok
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!