KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 3.

Kategória:   Tusfürdők

Ápoló tusfürdő gél a Nivea Sun egyedülálló illatával. Aloe verával a puha, rugalmas bőrért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

csill87

2018. június 16.

Az isteni illata, meg a nyár érzés miatt vettem meg én is persze. :) Nekem mintha táplálná is a bőrömet, kicsit mintha olajosabb lenne az állaga, vagy nem is tudom. De nagyon jó használni. Bár még naptejet nem akartam vele lemosni, de nekem gyanús, hogy nehezen menne vele, pont a tápláló, olajos állaga miatt. Egyébként meg imádnivaló termék, tényleg.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Nymphea

2018. június 8.

Igazi naptej illat. Akciósan vettem, idén nyáron tökéletes tusi lesz ez a maracujás YR-val. ;)
Kevés is elég a zselésebb állaga miatt, szeretem használni. Balcsi, strand, nyár csak vele.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

Makk Zsuzsó

2018. június 4.

Tényleg naptejillatú, de inkább a most kapható Nivea napozók illata, nem retró. Van egy régi 4-es faktorú üres spray-m (még a 80-as évekből), amit eltettem emlékbe. Na az a retró Nivea napozóillat! Különben jó, egynek elmegy, szárít sajnos, de azért nyárra nem árt, ha van ilyen is otthon a Balea After Sun mellett.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

danzsu

2018. június 1.

Alapjáraton imádom a nívea tusfürdőket,nem csak az illatuk miatt,hanem mert nem szárítják ki a bőrömet(illetve csak minimálisan).Ebben nem is okozott csalódást,de az illata...,kellemes,naptejes,strandos,gyerekkori,de hamar elillanós.Pont mint a gyerekkorunk😁.

danzsu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 1.

Ancsikaa800

2018. május 29.

Számomra édes és kissé tömény nyári jellege van ennek a tusfürdőnek. Nem mondanám kifejezetten naptej illatúnak. Ezzel együtt nagyon intenzíven megmarad a bőrön meg jóval fürdés után is az illata. Már beszereztem az utánpótlást belőle, hogy egész nyáron kitartson.:-)

Ancsikaa800
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

lucintaa

2018. május 28.

Naptej illatú finomság...na, persze, nem étkezés céljából. :D
Jól eltalálta a Nivea ezt a tusfürdőjét. Dekoratív a csomagolása, nagyon finom az illata, és jól habzik/tisztít. Fürdés közben teljesen strand és nyár feeling-em van, tökéletes erre az évszakra!
Ha elfogy, szerintem újra fogom venni. ;)

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Naptej illatú finomság...na, persze, nem étkezés céljából. :D
Ha elfogy, szerintem újra fogom venni. ;)

szilvike94

2018. május 24.

Imádom! Igazi nyári illat, be is fogok belőle tárazni következő drogériás zarándoklatom alkalmával. Nagyon hajam a DM hasonló kék After Sun (nem biztos hogy ez a neve) tüsfürdőjére. Nem szárít, nem irritál, jól habzik!

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

zsalexa

2018. május 19.

Naptejillat! Finom, visszafogott naptejillat. Csatlakozom az előttem szólókhoz, remélem nem csak limited edisön lesz.

zsalexa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

spavanilly

2018. május 18.

Boldog strandélmények, gyerekkorom nyarai idéződnek fel bennem a használatakor.

/Nekünk sosem telt Nivea- naptejre, olcsóbbat használtunk...de már akkor, gyerekként nagyon imádtam az illatát, és irigykedve néztem azokat a gyerekeket, akiket az anyukája ilyennel kent be.../

Számomra a mostani Nivea- naptejek kicsit más illatúbbak, bár tény és való, hogy nagyon hasonlóak a cirka 30 évvel ezelőtti verziókhoz.

1 szó mint 100 ez TÉNYLEG retro- Nivea illat, nagyon finom.

A tusfürdő gél állagú, közepesen habzik, az én bőrömet nem szárította.

(Dm- ben találtam egyébként, 669,- Ft volt és most van egy olyan akció, hogy ha legalább 1000,- Ft értékben vásárolsz Nivea- terméket, akkor ingyen kapsz egy Nivea strandtörölközőt😉)

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

Boldog strandélmények, gyerekkorom nyarai idéződnek fel bennem a használatakor.

1 szó mint 100 ez TÉNYLEG retro- Nivea illat, nagyon finom.

A tusfürdő gél állagú, közepesen habzik, az én bőrömet nem szárította.

kerikatavirag

2018. május 9.

Újra 10 éves vagyok és a kamaraerdei kerámiatáborban töltöm a nyarat. A tábor területén sétálgatok a nagy fák árnyékában, gyerekzsivaly, sorakozó. Irányt veszek a büfé felé, a 80 forintos friss, meleg pizzás kifliért. Dani vajon itt van már? Kora reggel van, hűvös, harmatos a fű, friss esőszagot érzek, de meg-megcsap a naptej, amit még reggel a nagymamám rám kent. És ez az az illat. És olyan jó.

kerikatavirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!