Nivea

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 3.

Kategória:   Tusfürdők

Ápoló tusfürdő gél a Nivea Sun egyedülálló illatával. Aloe verával a puha, rugalmas bőrért.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Biancah

2021. október 11.

Annyira nyár, annyira napfény. Ha nyarat akarok idézni, csak őt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 11.

Annyira nyár, annyira napfény. Ha nyarat akarok idézni, csak őt használom.

monikace7

2021. július 3.

Nekem ez az igazi nyár illat, évek óta ezt használom nyáron, olyan napos-naptejes aromája van, nekem a Balatont juttatja eszembe. Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

hógolyó

2021. július 3.

Valaki ìrta hogy rohadt méz szaga van. Sajnos ìgy van. Nagyon erősen méz szagú számomra is. Persze ez megmarad a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 3.

ftmea13

2021. július 1.

Számomra a legjobb nyári tusfürdő, annyir jó érzés vele fürdeni a hétköznapokon ebben a forró melegben. Nagyon sok mindentől viszketek és irritálja a bőröm, de ezt a Nivea tusit valahogy nagyon szereti. Biztosan fogok még beszerezni belőle, h elfogyna a nyár végéig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 1.

marcsuli82

2021. június 20.

Szuper, nyári, naptej illatú tusfürdő. Forró napokon nagyon jó érzés vele letusolni. Biztosan veszek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 20.

pomme

2021. június 20.

A Nivea Sun parfüm nagy kedvencem volt, de elég macerás beszerezni és ordas drága szokott lenni, úgyhogy elengedtük egymást. Na de ha 2 euróért ugyanilyen illatú tusfürdőt kapok, akkor csak nem hagyom már ott :D Nagyon-nagyon finom, igazi Nivea naptej illat, kicsit olajos hatású, amit még nem tudok, hogy jó lesz-e a bőrömnek, mert hajlamos kiakadni újabban mindentől, de hidratálni hidratál, szóval ez plusz pont. Biztos, hogy betankolok belőle :)
Up: sajnos vészesen fogy, még az Uramat is meggyanúsítottam, hogy elcsaklizza előlem, de aztán kiderült, hogy nem, csak ilyen sokat használok belőle. Jó, nyár van, napi 2 tusolás minimum, de valahogy megint úgy érzem, hogy ezek a Nivea Sun parfümös emberek most húznak le, csak máshol :D Nem bánom, de fura. A Rossmann saját márkás tusfürdőket is évekig használtam, de nem fogytak így.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 20.

Lenaszandra

2021. június 19.

Szerelem!Imádás! Számomra a legvidámabb, legfinomabb retro nyári illat! Visszahozza a gyermekkoromat és a csúcsszuper balatoni nyarakat a Nagyiékkal <3 Remélem soha nem vonják ki a forgalomból :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 19.

isabelle007

2021. május 28.

Imádás! Az illata elhozza a nyarat és az én bőrömön sokáig megmarad, plusz jól hidratál. Alapdarab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 28.

Mylosttwin1111

2021. március 4.

Imádom a naptej illatú dolgokat, fôleg télen, ezért felcsillantak a szemeim, amikor megláttam ezt még akkor, amikor anno kijött, de hatalmas csalódás lett, mert nekem sajnos rothadt méz szaga van. Zuhanyzás közben pedig fôleg undorító, mert felerôsödik az a gusztustalan szag. Ennél sokkal naptejesebb illatú termékeket is találtam már... Nekem pénzkidobás volt sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 4.

Marsela

2021. február 12.

Nagyon szeretem.
Szuper édes mézes, naptejes illata van. Kicsit mintha olajos lenne, de épp csak egy picit.
Ezt és a kék Niveát használom általában . Néha veszek egy egy újat, de ez a kettő a favorit nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Nagyon szeretem.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.