Nivea

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. július 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az arclemosó mélytisztító formulája természetes eredetű agyagot tartalmaz, mely elnyeli a szennyeződéseket, így bőröd fellélegezhet. Zöld teával és fekete rizzsel gazdagított összetevőinek köszönhetően frissíti és nyugtatja a bőrt. Arclemosóként, arcradírként és maszkként is használható.

zsofi.03

2022. február 7.

Hát, én ezt maszkként használtam, annak megfelelő volt. A termékcsalád másik agyagos maszkjához hasonlóan nem rossz, de hatásában elmarad az igazi keverős agyag maszktól. Előnye azzal szemben, hogy egyszerűbb beszerezni, tárolni, használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 7.

Dodo95

2021. július 13.

Szuper mind a radír mind arc arcpakolási/maszk hatása, nem lemosónak használom. Szuper puha, tiszta és egyenletes lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

liluci99

2021. április 28.

Akciósan vettem a tescoban, hála az égnek régóta ki akarram próbálni de nagyon sokaltam az árát érte a dorgériákban. Mivel a nivea 1 minute urban skin detox mask mélytisztítót már nem árulják, át kellett váltanom egy másk agyagos tisztítóra, de mindenképpen niveának kellett lennie, mert nagyon kedvelem a termékeit. Első probálásra nekem fura volt az illata töbett vártam volna ettől a terméktől, azt hittem hasonló lesz mint a másik agyagos mélytiszító termékük. Utána elkezdtem arcpakolásként használni és egyre jobban bejött. Nem szárította a bőrőm, nagyon sima és puha volt utána a bőröm. Az arcradír funkciója is tökéletes az én bőrömnek. Szerintem sokáig elég lesz. Bitosan újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 28.

TusKa

2020. december 16.

Én habzó arctisztító után használom. Egy foreo utánzattal bellebrünnyögtetem a bőrbe, aztán hagyom 5-10percig majd lemosom. Gyönyörű egységes és puha tőle az arcom, a nyakam és a dekoltázsom.
Most vettem újra negyedszerre és remélem ötödszörre is lesz lehetőségem. Számomra a best a rutinomban, nem tapasztaltam még ilyen szép hatás egy terméktől sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 16.

rekuci2

2020. május 6.

Eleinte az illata engem nagyon zavart, félre is tettem egy darabig. Addig más arclemosókat használtam de egyik sem volt a legjobb így újra megpróbálkoztam vele. Hát valami isteni ahogyan működött. Szépen megtisztította az arcom, nem jöttek elő pattanások, mitesszerek sem. És az legjobb az egészben... NEM SZÁRÍTOTTA KI AZ ARCOM. Valami hihetetlen dolog ez nálam mert bármit használtam hámlott, száraz darabkás volt a bőröm. Merem állítani h ez csodát művelt vele. Tuti újraveszem a glamour napok alkalmával. Egyetlen hátránya az, h amikor már kezd kifogyni akkor nagyon nehezen lehet kinyomni a tubusból és az ember azt hiheti h hát ez kifogyott. Aztán nem mert ott lapul benne még pár hétre való. Szerintem egy pumpás verzió sokkal jobb lenne. De így is 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

wildrose

2020. április 18.

Nagyon kellemes illatú arcápoló, apró és gyengéd szemcséi vannak, ily módon nekem arcradírnak nem is vált be, viszont maszkként szépen puhít és simít, valamint jól mattítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 18.

Blackxentric

2020. április 15.

Trnd project keretében jutott hozzám ez a termék. Az illata nagyon finom és jól tisztít. Ami nem tetszik benne az a durva radírozás. Abszolút nem tesz jót a bőrnek. Szívesen kipróbálnám szemcsék nélkül a terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Segna

2020. április 14.

Akciósan vettem egyébként drágállom pláne a hatása miatt. Mint halottnak a csók az én bőrömnek. Még tisztaság érzetet sem nyújt inkább egy krémes hatás marad utána. Azonban érzékeny bőröm révén nem irritál, de a pattanással és a mitesszerrel semmit sem tesz. A két csillag az illata miatt jár. Az szupi imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Gigike

2020. február 11.

Jöttem lehúzni ezt a kis pénzkidobást 🙄
Egy elhasznált darab utáni vélemenyem írom..
Azt nem tudom, hogy mit mattít, de nem is azért vettem.. A rízs szemecskék kb mint halottnak a csók 😊 A pórustisztító hatása is kb ennyit ér.. 👍 Egy az egybe lemoshatatlan, tök mindegy hogy milyen mennyiségben viszem fel!!!
Jah és az utolsó 30%-ot lehetetlen kinyomni belőle, max szétvágni lehet és eltégelyezni vagy minden fürdésnél szólni az emberemnek, hogy jöjjön már kinyomni belőle.. 🤣 És nem azért mert megkeményedett volna, neeeem... Egyszerűen csak beletörik az ujjam nyomás közben a vastag műanyagba...
Az egyetlen kellemes dolog benne az illata, tehát nem sajnálom tőle azt az egy csillagot amit kénytelen vagyok adni neki, mert sajnos annyit is ér, főleg ennyiért..
Rendesen használtam, de semmi élményt nem adott, csak húzódott tőle a bőröm mint kb egy olcsó szappantól..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

Jöttem lehúzni ezt a kis pénzkidobást 🙄
Egy elhasznált darab utáni vélemenyem írom..

Diamond26

2020. február 1.

Arctisztítóként használom minden este, nagyon meg vagyok vele elégedve. Az olajosabb sminklemosók utáni bőrzsírosságot maradéktalanul eltávolítja, nagyon tisztának érzem utána a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Kaolin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.