Nivea

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. július 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az arclemosó mélytisztító formulája természetes eredetű agyagot tartalmaz, mely elnyeli a szennyeződéseket, így bőröd fellélegezhet. Zöld teával és fekete rizzsel gazdagított összetevőinek köszönhetően frissíti és nyugtatja a bőrt. Arclemosóként, arcradírként és maszkként is használható.

Ár: 1000 , Eladó: Katakence
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 800 , Eladó: heeyroxannee
Állapot: Egyszer kipróbált , Helyszín: Sopron, fizetés: Személyes átvétel, foxposstal előre utalás esetén

rekuci2

2020. május 6.

Eleinte az illata engem nagyon zavart, félre is tettem egy darabig. Addig más arclemosókat használtam de egyik sem volt a legjobb így újra megpróbálkoztam vele. Hát valami isteni ahogyan működött. Szépen megtisztította az arcom, nem jöttek elő pattanások, mitesszerek sem. És az legjobb az egészben... NEM SZÁRÍTOTTA KI AZ ARCOM. Valami hihetetlen dolog ez nálam mert bármit használtam hámlott, száraz darabkás volt a bőröm. Merem állítani h ez csodát művelt vele. Tuti újraveszem a glamour napok alkalmával. Egyetlen hátránya az, h amikor már kezd kifogyni akkor nagyon nehezen lehet kinyomni a tubusból és az ember azt hiheti h hát ez kifogyott. Aztán nem mert ott lapul benne még pár hétre való. Szerintem egy pumpás verzió sokkal jobb lenne. De így is 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

wildrose

2020. április 18.

Nagyon kellemes illatú arcápoló, apró és gyengéd szemcséi vannak, ily módon nekem arcradírnak nem is vált be, viszont maszkként szépen puhít és simít, valamint jól mattítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 18.

Blackxentric

2020. április 15.

Trnd project keretében jutott hozzám ez a termék. Az illata nagyon finom és jól tisztít. Ami nem tetszik benne az a durva radírozás. Abszolút nem tesz jót a bőrnek. Szívesen kipróbálnám szemcsék nélkül a terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Segna

2020. április 14.

Akciósan vettem egyébként drágállom pláne a hatása miatt. Mint halottnak a csók az én bőrömnek. Még tisztaság érzetet sem nyújt inkább egy krémes hatás marad utána. Azonban érzékeny bőröm révén nem irritál, de a pattanással és a mitesszerrel semmit sem tesz. A két csillag az illata miatt jár. Az szupi imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Gigike

2020. február 11.

Jöttem lehúzni ezt a kis pénzkidobást 🙄
Egy elhasznált darab utáni vélemenyem írom..
Azt nem tudom, hogy mit mattít, de nem is azért vettem.. A rízs szemecskék kb mint halottnak a csók 😊 A pórustisztító hatása is kb ennyit ér.. 👍 Egy az egybe lemoshatatlan, tök mindegy hogy milyen mennyiségben viszem fel!!!
Jah és az utolsó 30%-ot lehetetlen kinyomni belőle, max szétvágni lehet és eltégelyezni vagy minden fürdésnél szólni az emberemnek, hogy jöjjön már kinyomni belőle.. 🤣 És nem azért mert megkeményedett volna, neeeem... Egyszerűen csak beletörik az ujjam nyomás közben a vastag műanyagba...
Az egyetlen kellemes dolog benne az illata, tehát nem sajnálom tőle azt az egy csillagot amit kénytelen vagyok adni neki, mert sajnos annyit is ér, főleg ennyiért..
Rendesen használtam, de semmi élményt nem adott, csak húzódott tőle a bőröm mint kb egy olcsó szappantól..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Jöttem lehúzni ezt a kis pénzkidobást 🙄
Egy elhasznált darab utáni vélemenyem írom..

Diamond26

2020. február 1.

Arctisztítóként használom minden este, nagyon meg vagyok vele elégedve. Az olajosabb sminklemosók utáni bőrzsírosságot maradéktalanul eltávolítja, nagyon tisztának érzem utána a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

lenochka

2019. december 14.

A személyes tapasztalataimat 3 hónapos használat után írom le nektek. Hol is kezdjem? Kezdem talán az első benyomásoknál. Ami legelőször feltűnt, hogy az eddig használt agyagos arctisztítókhoz képest ennek az állaga sokkal krémesebb, könnyebb, lágyabb volt. Ebből adódóan sokkal egyszerűbb volt felkenni, egyenletesen szétoszlatni az arcomon. Az illata is nagyon kellemes, egyáltalán nem tömény és nem kellemetlen.

A terméknek 3 felhasználási módja van (arcradír, lemosó és maszk), ami szerintem szuper, mert mindenki megtalálhatja a neki legmegfelelőbb és legkényelmesebb arctisztítási módot. Én a maszk és arcradír funkciót egy kicsit vegyítettem, ami annyit tesz, hogy felkentem arcmaszként, állni hagytam egy pár percet, majd lemosás közben körkörös mozdulatokkal finoman átdörzsöltem vele a teljes arcom, kifejezetten a T-zónát. Ez az egyik kedvenc tulajdonsága számomra a terméknek, hogy többfunkciós és úgy variálja az ember a felhasználhatóságát, ahogy csak szeretné.

A benne található szemcséknek köszönhetően a radírozó funkciója is tökéletes. Érezhetően tisztább és egyenletesebb a bőrfelszín.

Arcmaszként pedig nem kell 20-30 percet fent hagyni, elegendő 3-5 perc és már mosható is le az arcról. Egyáltalán nem időigényes.

Ami már az első használat után látszott, hogy csökkent a bőröm zsírossága, szóval mattított. Tisztábbnak, üdébbnek éreztem a bőröm, és egyenletesebb volt a bőrfelszínem. A második használat után, pedig láthatóan csökkentek a pórusok méretei, főleg az orr környékén. Azóta ezek a jótékony hatások nem változtak, illetve csak fokozódtak.

Igazából negatív tapasztalatot nem tudok róla írni, mert egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Igazából negatív tapasztalatot nem tudok róla írni, mert egyszerűen imádom.

HeniM

2019. december 14.

Tesztre kaptam és bejött. Tus alatt felrakom maszknak, mielőtt lemosom akkor megdörzsizem vele a fejem. Nekem tetszik, hogy ilyen self-care napot is tudok vele tartani. Nem folyik le, érzem benne a szemcséket, könnyen lemosható. Újra is vettem, és fogom is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

nmelinda19

2019. november 14.

Én nagyon szeretem a Nivea termékeit. Ezen nőttem fel,mindig is szívemhez közeliek lesznek a termékei. DE!
Nekem ez a termék egy nagy csalódás volt! Tesztelésre kaptam, és megörültem neki,mert a mai rohanó világban egy 3:1-ben termék mindig jól jöhet. Kibontás után rögtön ért az első csalódás. Nekem az illata nagyon mű, de gondoltam attól lehet még egy szuper termék. Az én egyébkén zsíros bőrömet nagyon szárítja, vörös foltokat hagy maga után, és borzasztóan viszket.
Lehet valamelyik összetevőjére vagyok érzékeny,de mindenesetre feltettem a polcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Eperkelany

2019. november 11.

Nem rég óta használom, még csak 2 hete kb. Heti 3-4*, de nagyon szépen mattítja az arcom, a pórusaim sem látszódnak már annyira. Nagyjából 15 percet hagyom az arcomon alkalmanként. Nekem nagyon bejön, szép az INCI-je is, de az ára lehetne picit olcsóbb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Kaolin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak