Nivea

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2017. szeptember 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Ringasd álomba a bőrödet extra ápolással. Az antioxidánsokat, bio zöldteát és hialuronsavat tartalmazó éjszakai krém mindent megad a bőrnek, hogy regenerálódjon. 48 órán át intenzíven hidratálja a bőrt és segíti a bőr saját védekező mechanizmusát. Próbáld ki ezt a friss illatú, könnyed összetételt!"

• Regenerálja a bőrt az éjszaka folyamán.
  • 48 órán át hidratál.
  • Erősíti a bőr saját védekező mechanizmusát.
  • Friss, üde bőrérzetet nyújt.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt és jóváhagyott.

Sosann

2020. július 16.

Sokszor újravettem már. Szeretem, mert nem tocsog a zsírban tőle az arcom, de inkább használom nappali arckrémnek, mintsem éjszakainak mert nem vagyok annyira elragadtatva a hidratálástól amit nyújtani tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 16.

Irudi

2020. június 28.

Kombinált bőrömre olyan éjszakai krémet kerestem, ami alatt nem fullad meg a bőröm, nem okoz pattanásokat, és nem lesz reggelre zsíros a bőröm.
Azt hiszem, megtaláltam!
Nem ígér semmi olyat, amit ne tudna valóra váltani. Kellemes, géles állaga van, kis mennyiség is elegendő belőle.
Az egyetlen dolog, amivel nem tudok kibékülni, az a jellegzetes Nivea "illat". Azt nagyon nem szeretem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Azt hiszem, megtaláltam!

vfruzsina

2020. június 24.

Borzasztó, hogy egy hidratáló krémben az alcohol denat a 4. helyen szerepel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Borzasztó, hogy egy hidratáló krémben az alcohol denat a 4. helyen szerepel.

Fridus0807

2020. június 8.

Nagyon jó a géles állaga. Szeretem az ilyen típusú nem zsíros krémeket. Könnyen beszívódik és az illata is kellemes. Néha kétszer is beszoktam vele kenni lefekvés előtt az arcbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

ahpanna

2020. május 15.

Nekem nagyon bejött ez a zselés, géles állaga, és az illata is nagyon finom. Egyáltalán nem egy zsíros krém, nem hagy maga után ragacsos érzést. Mivel nekem szárazabb a bőröm, én 2-szer szoktam bekenni vele az arcom, de semmi képp se cserélném le másra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 15.

Nicole0709

2020. április 28.

Eleinte nagyon szerettem, jó az illata, állaga. Viszont egy idő után rájöttem, hogy semmi hatása nincsen, bár lehet csak az én száraz bőrömnek ez nem elég, ezért 3 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 28.

birdnerd

2020. április 15.

Könnyű, nem ragadós állag, jó illat, viszont semmi extra hatás. Teljesen átlagos arckrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

tsolya

2020. március 25.

Lassan a végére érek a tégelynek. Az állaga nagyon tetszik, inkább géles és kevésbé sűrű, így hamar beszívódik és nincs semmilyen kellemetlen érzés utána. Télen is ezt használtam, és szépen rendben tartotta a bőrömet. Néha szoktam alá szérumot használni és jó barátságot alakítottak ki. Másnap az arcom szép puha. Ár-érték arányban szerintem egy szuper kis krémről beszélhetünk. Az illata pedig kifejezetten kellemes, nem túl tolakodó szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

Torpece

2020. március 24.

Most, hogy a tégely kb. 1/3-át elhasználtam leírom a véleményem róla. Az illata és a kicsit zselés állaga nekem nagyon tetszik, hamar beszívódik. Nem tudom mi a különbség a nappali és az éjszakai változat között, mert nekem nagyon egyformának tűnik mindkettő. Az éjszakai krémek tartalmasabbak, kicsit nehezebbek szoktak lenni, itt ezt nem érzem. Eddig tehát nem is lenne gond vele, de sajnos nagyon szárítja a bőröm, egyszerűen nem ad kellemes érzetet hosszú távon. Persze az is lehet, hogy nekem nem ez a megfelelő típusú krém, zsírosabb bőröm lehet jól működik. Arcbőrön már nem fogom elhasználni, marad kézkrémnek szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 24.

hayleygates

2020. március 2.

Nem csodaszer, de nekem bejött. Nagyon baráti az ára, kellemes az illata, az állaga, és jól hidratál. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Antioxidánsok: Glucosylrutin, Isoquercitrin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.