Nivea

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2017. szeptember 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Ringasd álomba a bőrödet extra ápolással. Az antioxidánsokat, bio zöldteát és hialuronsavat tartalmazó éjszakai krém mindent megad a bőrnek, hogy regenerálódjon. 48 órán át intenzíven hidratálja a bőrt és segíti a bőr saját védekező mechanizmusát. Próbáld ki ezt a friss illatú, könnyed összetételt!"

• Regenerálja a bőrt az éjszaka folyamán.
  • 48 órán át hidratál.
  • Erősíti a bőr saját védekező mechanizmusát.
  • Friss, üde bőrérzetet nyújt.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt és jóváhagyott.

Liloo0828

2020. január 7.

Az itteni vélemények alapján vettem, bár ne tettem volna! Elhasználtam de soha többet ilyet. Még a szememet is csípte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

chreka

2020. január 3.

Nekem az illata túl erős és nem hidratál eléggé, hogy 3-nál több pontot kapjon. Viszont gyorsan beszívódik, zsíros bőrre tudom ajálani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

evasimonyi

2019. december 23.

2,5 honapja hasznalom, majdnem minden este, eddig kb 1/3-a fogyott el
nagyon kellemes erzetet hagy a boron, gyorsan beszivodik
az illata eleg semleges/natur, legalabbis semmi kulonoset nem szoktam erezni, amikor felkenem
azert adok csak 4-et, mert a kemeny viz nagyon kiszaritotta nehany hete az arcomat, ami amugy normal, nem szaraz, es erre sajnos mar keves volt, hiaba kentem minden este. ezen kivul, 'normal korulmenyek kozott' tokeletesen mukodik
a nappali kremjevel egyutt hasznalom, azt nem talalom itt, de az is szuper, normal borre abszolut ajanlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 23.

2,5 honapja hasznalom, majdnem minden este, eddig kb 1/3-a fogyott el
nagyon kellemes erzetet hagy a boron, gyorsan beszivodik

lenochka

2019. december 14.

A személyes tapasztalataimat 3 hónapos használat után írom le nektek.
Könnyű állaga gyorsan beszívódik a bőrbe, nem hagy zsíros érzetet maga után. Illata kellemes, de nem erős.
Nagyon örülök a hyaluronsav tartalomnak, vízhiányos a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

A személyes tapasztalataimat 3 hónapos használat után írom le nektek.
Nagyon örülök a hyaluronsav tartalomnak, vízhiányos a bőröm.

HeniM

2019. december 14.

Finom illata van, de kb ennyi. Semmivel sem tud többet, mint egy sima arckrém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Finom illata van, de kb ennyi. Semmivel sem tud többet, mint egy sima arckrém.

YellowTulip

2019. december 1.

Számomra finom illatú termék, amely szépen végzi a munkáját. Mostanában sok pattanás keletkezett az arcomon (közeleg a karácsony, sok a csoki), amelyek csúnyák, és rossz felnőtt révén még ki is vakartam őket. Azokat a területeket krémezéskor kihagyom, de egy csoda!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

jakobs

2019. november 30.

Semmilyen hatás,és éjjelre ilyen erös illat?az állaga az jó és nem zsíros tappintásu.Felét elhasználtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

laura0088

2019. november 16.

Egyszerűen imádom, nagyon nehezen találók olyan arckrémet amitől nem pattogok ki, de ezzel nem voltak ilyen problémáin. Jól hidratál. Minden szempontból tökéletes éjszakai krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

makeupqueen1

2019. november 13.

En az állaga miatt nem jonnek le pontot, kulon orulok hogy éjszakára sem kell egy nehez vaskos krémet folkennem. Nagyon jol hidratál, vettem mar dragabbakat is de reggel mikor lemostam az arcom utana ugyanugy húzódott a bor, de ezzel vegre nem. Ugy vettem eszre a pattanások is hamarabb elmúlnak tole, es szebben gyógyulnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

csilluska85

2019. október 8.

Kíváncsiságból vettem meg,de jól tettem.Nagyon szereti a bőröm,este bekenem reggel pedig nagyon sima és puha bőrrel ébredek.Szeretem:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Antioxidánsok: Glucosylrutin, Isoquercitrin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.