Nivea

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2017. szeptember 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Ringasd álomba a bőrödet extra ápolással. Az antioxidánsokat, bio zöldteát és hialuronsavat tartalmazó éjszakai krém mindent megad a bőrnek, hogy regenerálódjon. 48 órán át intenzíven hidratálja a bőrt és segíti a bőr saját védekező mechanizmusát. Próbáld ki ezt a friss illatú, könnyed összetételt!"

• Regenerálja a bőrt az éjszaka folyamán.
  • 48 órán át hidratál.
  • Erősíti a bőr saját védekező mechanizmusát.
  • Friss, üde bőrérzetet nyújt.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt és jóváhagyott.

Ár: 1000 Ft , Eladó: heni91
Állapot: Nem próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel
anielka

2019. május 17.

Könnyű hidratáló krém éjszakára. Annak a normál bőrtípusnak való, akinek nincs szüksége "extra ápolásra", hanem elegendő egy átlagos hidratálás. Van szebb, jobb is a piacon ilyen célra, de ár/érték aránya pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

spari193

2019. május 7.

Jó egy alapnak, gyorsan beszívódik, de nem nagyon hidratál. Én a smink alá szoktam tenni, hogy valami mégis védje az arcom, kis nedvességet adjon, de inkább tavasztól-őszig látom értelmét, télen szerintem semmire se jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

sildi

2019. május 7.

Tényleg nem olyan erős a hidratáló hatás, de én megszerettem. Gyorsan beszívódik, jó az illata és nagyon mókás az állaga, szívesen kenegetem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

Wee

2019. május 3.

Könnyű kis semmiség.
A hatása nem látványos, de határozottan segít hidratáltabb érzést elérni reggelre.

Tisztább, egyenletesebb az arcom.
Nekem nagyon tetszik, száraz bőrre mondjuk nem a legjobb hidratáló mert kicsit kevés de teszi a dolgát ennyi pénzért (Glamour napos áron szereztem be)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

Könnyű kis semmiség.

Tisztább, egyenletesebb az arcom.

GyDorka

2019. május 2.

Picit többet vártam tőle. Igazából egy kicsit átlagon aluli krém, jó az állaga, finom az illata, gyorsan beszívódik, szinten tartja a bőr hidratáltságát, de nem tesz hozzá semmit. Hiányolom belőle azt a bizonyos pluszt, nem ájultam el tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Vivus94

2019. április 29.

Kuponnapokon szereztem be, így bő két hete tesztelem. Minden este fürdés után egyből használom, és meg kell mondjam, hogy imádom! Nagyon hamar beszívódik, puha lesz tőle a bőrőm, felfrissít és ami nekem fontos: nem hagy ragadós, nehéz érzetet maga után. Szeretem az illatát is, nekem másnap reggel is puha tőle a bőröm és nem pattogtam ki tőle. Tetszik, ha tartja ezt a hatást mindenképp újraveszem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

MrsBarabella

2019. április 10.

Imadom!
Selymes, hidratalta teszi az arcom.
Telen minden este hasznalnom kellett, hogy ne repedjen szet az arcom , es ne kezdjek el hamlani. Ez a krem egy szempillantas alatt helyre tesz. Szerintem egy csodaszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

Imadom!
Selymes, hidratalta teszi az arcom.

Evelyn31

2019. április 2.

Én balga,megvettem mielőtt olvastam volna a véleményeket. Elsőre nagyon tetszett,mind az illata,mind az állaga....de aztán...
Az arcomon kis pattanások jöttek elő.Rendesen kirügyeztem mint a fák,és nem tudtam rájönni miért és mitől,mert soha ilyen nem fordult még elő a bőrömmel.Aztán utána olvastam egy kicsit,és kiderült hogy ettől a krémtől(a nappali és éjszakai krémjét is megvettem). :( A micellás vizét is vettem,még jó,hogy nem bontottam ki,mert még volt a másik fajtából,de ezek után már nem is szeretném kipróbálni. :(
Hozzáteszem,soha semmilyen gondom nem volt még niveás termékkel,de ez most csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Judit1987

2019. március 26.

Nem rossz krém, de nem is csodaszer. Ártani nem ártott a bőrömnek(ettől legalább nem pattogott ki), de hidratáltabb sem lett. Nem venném újra. A nagyját a férjemnek adtam, hogy elkenje az igénybevett kezére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Szabopetra97

2019. március 20.

Nagyon jó imádom!
A nappali verzióját nem annyira de az is csak a fényvédő faktor tartalma miatt hiszen az érzete olyan lesz mint a naptejnek és azt se bírom. Minden egyébtől eltekintve nagyon eltalálták!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Nagyon jó imádom!

Antioxidánsok: Glucosylrutin, Isoquercitrin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.