KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2017. szeptember 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Ringasd álomba a bőrödet extra ápolással. Az antioxidánsokat, bio zöldteát és hialuronsavat tartalmazó éjszakai krém mindent megad a bőrnek, hogy regenerálódjon. 48 órán át intenzíven hidratálja a bőrt és segíti a bőr saját védekező mechanizmusát. Próbáld ki ezt a friss illatú, könnyed összetételt!"

• Regenerálja a bőrt az éjszaka folyamán.
  • 48 órán át hidratál.
  • Erősíti a bőr saját védekező mechanizmusát.
  • Friss, üde bőrérzetet nyújt.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt és jóváhagyott.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nkrisztaa

2018. április 17.

Eddig legjobb éjszakai krémem:) megnyugtatja a pattanásos bőröm és azon felül hogy reggel puha arccal ébredek, mintha lejjebb is húzná a gyulladást az arcon. Nagyon jó termék, ár érték arányban is megfelel:)

nkrisztaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Miamo

2018. április 16.

Nagyon bejött ez az éjszakai krém! Imádom az állagát, illatát, a hatását. Már szinte várom esténként, hogy bekenjem vele az arcom. Hamar beszívja a bőröm, utána matt és az is marad. Reggel végre nem fénylik a fejem :-) A bőröm állapotától függően néha kell belőle 2 réteg, hogy ne feszüljön. Nagyon szuper ez a krém, csak ajánlani tudom hozzám hasonlóan zsíros, de néha vízhiányos bőrűeknek.

Miamo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

peachyglow

2018. április 15.

Nekem ez nagyon bejött. Alapvetően a marketing is megvett, tetszik, hogy zöld a krém, jó az illata, könnyed és frissítő. Én használom éjszakára is és nappal is, kicsit így gyorsan fogy. De így tavaszra pont kellően jól hidratál, nem fényesedik ki az arcom, és nem hagy olyan furcsa réteget sem a bőrömön. Gyorsan beszívódik, puha lesz az arcom és nem okozott semmilyen irritációt vagy pattanást. Jár az 5*

peachyglow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Esther0313

Korcsoport: < 18
2018. április 12.

En a kombinalt boromre hasznalom alapozo ala es mikor haza megyek lemosom a sminkemet leradirozom es ezt dobom fel. Hamar beszivodik,nem ragacsos a borom felkenes utan ,viszont a borom sem lett ultra puha. Jo kis krem viszont nyujthatna picivel tobbet.

Esther0313
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 12.

Mafisz

2018. április 11.

Teljesen jó a kombinált bőrömre,habár én nappali krémnek használom.

Mafisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Teljesen jó a kombinált bőrömre,habár én nappali krémnek használom.

Kado

2018. április 10.

Nagyon szeretem! hamar beszívódik, és azonnal puhábbá teszi a bőröm. könnyed az állaga és az illata is kellemes

Kado
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

kovacseszter14

2018. április 9.

Csak kíváncsiságból esett erre a krémre a választásom. Olyan krémet kerestem ami megfelel a zsíros bőrömnek, és nem leszek tele tőle reggelre pattanásokkal. sikerült is. Tényleg nagyon király ez a krém, újra vevős. Nekem még a pattanásokat is lehúzza reggelre, és hidratált bőrrel ébredek. Nagyon hamar beszívódik, észre sem venni ,hogy felkented. Én szeretem :)

kovacseszter14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

hgabi

2018. április 8.

Egyértelműen szeretem, smink nélküli napokra nappali krémként is használható.

hgabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Egyértelműen szeretem, smink nélküli napokra nappali krémként is használható.

szeronik

2018. április 5.

Nagyon jó kis krém zsíros vagy kombinált bőrre, a többieknek kevés lesz. Könnyű, mattít, hidratál, puhít, illata kellemes. Újraveszem.

szeronik
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Gina1978

2018. április 3.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Jól hidratál, jól esik a bőrömnek, nagyon kellemes az illata, állaga inkább zselés, mint krémes, mintha még hűsítene is. Felkenés után látványosan mattít, ezért kipróbáltam nappalra is, smink alá, és bevált. Elégedett vagyok vele, újra fogom venni, nyárra pont ilyet szeretek használni.

Gina1978
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

Antioxidánsok: Glucosylrutin, Isoquercitrin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.