Nivea

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2017. szeptember 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Ringasd álomba a bőrödet extra ápolással. Az antioxidánsokat, bio zöldteát és hialuronsavat tartalmazó éjszakai krém mindent megad a bőrnek, hogy regenerálódjon. 48 órán át intenzíven hidratálja a bőrt és segíti a bőr saját védekező mechanizmusát. Próbáld ki ezt a friss illatú, könnyed összetételt!"

• Regenerálja a bőrt az éjszaka folyamán.
  • 48 órán át hidratál.
  • Erősíti a bőr saját védekező mechanizmusát.
  • Friss, üde bőrérzetet nyújt.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt és jóváhagyott.

Ár: 1000 Ft , Eladó: heni91
Állapot: Nem próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel
zsofiaa96

2019. március 18.

Sok arckrémet kipróbáltam már, de szinte alig tudok elviselni valamit az arcomon, mert azt érzem, hogy van rajta egy nehéz réteg. Ennél a krémnél viszont egy friss érzetet tapasztaltam. Kellemes az illata, pillanatok alatt beszívódik és nem érzem, hogy egy maszk lenne az arcomon. Heti 3x használom és mindig csak egy icipici kell belőle, ezért nekem 4 hónapra elég volt egy doboz. Árérték arányban tökéletes.

zsofiaa96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

pottomkattus

2019. március 16.

A zsíros- kombinált bőrömre használtam. Jó illatú, semmi különös. Könnyű krém, gyorsan beszívódik. Elfogyott, de megvagyok nélküle. Nyári hidratálásnak tökéletes volt.

pottomkattus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

PattiiT

2019. március 16.

Imádtam mind a nappali, mind az éjszakai verziót. Egy nap többször is használtam csak az illata miatt, meg mert felfrissített.

PattiiT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Isene

Korcsoport: < 18
2019. március 15.

Hidratál, de nekem is, és anyukámnak is mitesszereket okozott.
Gyorsan felszívódik a bőrbe.

Isene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 15.

Hidratál, de nekem is, és anyukámnak is mitesszereket okozott.
Gyorsan felszívódik a bőrbe.

Kitts

2019. március 13.

Ez a krém az én visszatérő kisbarátom, mindenféle szempontból a legjobb tapasztalatom eddig. Friss, könnyed, lágy, iszonyat gyorsan beszívódik, nem zsírosodik a bőröm, de hidratált és puha marad. Nem kell 8 réteg zsíros krémet lemosni magamról reggel, a bőrömet sem bántja, nem pattogok ki, nem viszket.

Egyszerű, nagyszerű, szeretem.

Kitts
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Egyszerű, nagyszerű, szeretem.

Ancsiiii

2019. március 8.

Drogériában láttam akcióban, gondoltam miért ne próbálnám ki. Ez az első ilyen arckrémem, a bőrtípusom miatt nem nagyon mertem ilyenekkel kísérletezni.
Nagyon pici mennyiség elég belőle egy használatra. Jó illatú, könnyű texturájú hidratáló krém. Kellemes viselet, gyorsan beszívódik és matt hatást kelt a bőrön. Reggelre érezhetően puhább a bőröm és kevésbé zsíros mint általában. Próbálkozom meg vele, ha hosszabb távon tartja ezt a hatást, akkor valószínű újra fogom venni.

Ancsiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

Brndtt

2019. március 3.

Több mint egy hónapja használom és egyszerűen imádom. Régóta kerestem azt az éjszakai krémet ami tényleg beválik és ez az a termék. Elég egy kis borsónyi mennyiséget felvinni az arcra és azt belemasszírozni. Nagyon hamar beszívódik a bőrbe, az illata tökéletes és tényleg friss érzetet kelt.

Brndtt
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

zsofiakrly

2019. február 28.

Még csak második napja használom, de nagyon tetszik. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, az illata is kellemes.

zsofiakrly
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 28.

lacsikviky

2019. február 25.

Nekem nagyon bevált. Este használom csak, és hetente maximum 2x. Nagyon jó az illata és a színe is menő. :)

lacsikviky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

peachyglow

2019. február 4.

Nekem ez nagyon bejött. Alapvetően a marketing is megvett, tetszik, hogy zöld a krém, jó az illata, könnyed és frissítő. Én használom éjszakára is és nappal is, kicsit így gyorsan fogy. De így tavaszra pont kellően jól hidratál, nem fényesedik ki az arcom, és nem hagy olyan furcsa réteget sem a bőrömön. Gyorsan beszívódik, puha lesz az arcom és nem okozott semmilyen irritációt vagy pattanást. Jár az 5*
Update: Lassan egy éve használom, és sajnos télre csődöt mond, nem elég a hidratálás, és ha reggel este kenem az arcom, akkor szinten tart, de a lemosásoknál mindig azt érzem, hogy folyamatosan egyre szárazabb a bőröm. Nem akarom nagyon lepontozni, az időjárás miatt is van, de most egy kicsit parkolópályára kerül.

peachyglow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Antioxidánsok: Glucosylrutin, Isoquercitrin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.