Nivea

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2021. február 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Ringasd álomba a bőrödet extra ápolással. Az antioxidánsokat, bio zöldteát és hialuronsavat tartalmazó éjszakai krém mindent megad a bőrnek, hogy regenerálódjon. 48 órán át intenzíven hidratálja a bőrt és segíti a bőr saját védekező mechanizmusát. Próbáld ki ezt a friss illatú, könnyed összetételt!"

• Regenerálja a bőrt az éjszaka folyamán.
  • 48 órán át hidratál.
  • Erősíti a bőr saját védekező mechanizmusát.
  • Friss, üde bőrérzetet nyújt.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt és jóváhagyott.

chewche

2021. augusztus 1.

Sose szerettem az arckrémeket. De ez életem első arckréme, amit hajlandó voltam rendszeresen, minden este használni, 2 tégelyt teljesen kivégezni.
Nem nehezíti el a bőrt, nem ragad, hűs géles állagú krém, ami frissít, hidratál.

Update:
Azóta még több tégellyel elfogyott, továbbra is könnyű és nem nehezít, kellemes friss gél, nem irritálja az arcom, szeretem az illatát.
Megszerettem, elhasználtam vagy 4 üveggel és természetesen amilyen szerencsém van megszűnt. Tipikus :D

Néha ecofamilyben vagy hasonló üzletben látok még 1-2 dobozzal kallódni, de igyekszem továbblépni és keresni a megfelelő utódot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

Update:

Ritanyuszi

2021. július 8.

Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják, mert tökéletes illatú, állagú, beszívódású és hatású arckrém. Ritka jó krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 8.

Polex

2021. április 13.

Imádtam ezt a krémet. Sajnos már sehol sem lehet kapni. Pár hónapja még tudtam rendelni, de most már nem. 😟 Állagban, illatban és hidratáló hatásában is tökéletes volt a számomra.
Esetleg tudna valaki hasonlót ajánlani?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Esetleg tudna valaki hasonlót ajánlani?

Cleopatra2021

2021. március 14.

Könnyen beszívódik könnyű állagú krém. Újravenném sajnos már nem találom a boltok polcain.Próbáltam pár arckrémet mióta ez elfogyott de sajnos még eddig egyik sem vált be. Sajnálom hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 14.

Mona1984

2021. január 10.

Isteni az illata, hamar felszívódik, kellemes puha bőrt eredményez. Újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 10.

Isteni az illata, hamar felszívódik, kellemes puha bőrt eredményez. Újravevős!

relinda

2020. november 15.

Imádtam ezt a krémet, azért írom múlt időben mert már sehol nem lehet kapni! Körbejártam az összes Rossmann-t, DM-et, de sehol, még a weboldalokon sem! Nagyon puha, könnyen felvihető állag ami nem zsíros és ez nagyon fontos tényező volt számomra. Az illata is nagyon kellemes volt és a bőröm is valósággal ragyogott és a tapintása is teljesen más volt mint a többi krém esetén miután felkentem. Ismételten csalódott vagyok, mert mindig a jó dolgokat szüntetik meg!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

Eszter555

2020. november 13.

Ketelkedve vettem, de azt kell mondanom, hogy soha nem volt még ebben az árkategóriában jobb krémem. Hihetetlen könnyű állag, kifejezetten kellemes viselet, imádom. Puha, hidratált bőr. Biztosan újra veszem. Egyébként ez termékcsalád kifejezetten jóra sikeredett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 13.

ahalasz

2020. október 14.

Nagyon szerettem, de mostanában nem találtam a polcokon. Ha látom biztos hogy újraveszem, csodás puha bőrt varázsolt reggelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

karikantor

2020. augusztus 26.

Nagyon finom illata van,könnyű és nem hagy maga után ragacsos érzetet. Nekem nagyon bejött,de nem egy csodaszer :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Boredcream

2020. augusztus 24.

Nekem ez a kedvenc éjszakai kremem most le váltottam egy másikra ami szintén nagyon jó mert ezt már kicsit untam, de nem zsirositotta a boromet és remekül hidratálja 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Antioxidánsok: Glucosylrutin, Isoquercitrin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.