Nivea

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2017. szeptember 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Ringasd álomba a bőrödet extra ápolással. Az antioxidánsokat, bio zöldteát és hialuronsavat tartalmazó éjszakai krém mindent megad a bőrnek, hogy regenerálódjon. 48 órán át intenzíven hidratálja a bőrt és segíti a bőr saját védekező mechanizmusát. Próbáld ki ezt a friss illatú, könnyed összetételt!"

• Regenerálja a bőrt az éjszaka folyamán.
  • 48 órán át hidratál.
  • Erősíti a bőr saját védekező mechanizmusát.
  • Friss, üde bőrérzetet nyújt.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt és jóváhagyott.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szabina82

2018. augusztus 18.

Reméltem, hogy találtam egy jó éjszakai krémet, de tévedtem. Nagyon nehezen szívódott fel, fénylett tőle a bőröm, és helyenként kipirosodott. Ráadásként egy-két részen teljesen kiszáradt a bőröm.

Szabina82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Lull

2018. augusztus 16.

Az itteni vélemények alapján vettem meg nagy örömmel hiszen nekem is zsiros a borom..tetszik a géles állaga DE! Nekem ragacsos érzetet hagy az arcomon illetve mivel véletlenül belenyúltam krémes kézzel a szemembe olyan szinten csípí az egészet hogy úgy könnyeztem mintha sírnék!! Nekem ez nagy negatívum hiszen ezt eddig egy arckrémnél sem tapasztaltam! Gondolom az alkohol miatt csipi, amit nem értek hogy kerül
egy arckrembe :o

Lull
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

egy arckrembe :o

bessie

2018. augusztus 16.

Imádom. Sok krémes próbálkozás után nem hittem, hogy ebben megtalálom a tökéletességet. Ráadásul egész olcsó. Könnyű felvinni a lágy formulája miatt. Friss Nivea illatát imádom. Könnyen beszívódik és reggelre csak a szép, sima, hidratált bőrt látni, érezni.

Ezt vízhiányos bőrre ajánlják de a kombinált bőrre is tökéletes. Egyébként sok bőr küszködik vízhiánnyal. Nemcsak száraz, de zsíros bőrűeknél is. Sajnos nem mindig veszik ezt észre, és a bőr korai öregedéséhez is vezethet. Ezt csak azért mondom, mert nemcsak száraz bőrűeknek ajánlott az ilyen krém. A száraz bőr pedig nem egyenlő a vízhiányos bőrrel. Száraz bőrért ugyanis a kötőszövet zsírtartalma a felelős. 😉
Legkönnyebben úgy veszitek észre, hog, vízhiányos a bőrötök, hogy ha húzódik, vagy fakó a színe? Ilyenkor belső hidratálás sem árt.

bessie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

evetish

2018. augusztus 15.

Nagyon szeretem a könnyű, géles állagát, friss és üde lesz tőle a bőröm, könnyen beszívódik.

evetish
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Lara5

2018. augusztus 14.

Elhaaznaltam egy tegelyt, szerettem nagyon, szerintem ujraveszem. Konnyu, nem ragad es kulonosen tetszik a gel allag. Ude, friss erzetet ad, puha lesz tole reggelre a borom es imadom az illatat is. Arban is tok korrekt.

Lara5
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Timeapo

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 9.

Legjobb krém amit valaha próbáltam. Nagyon frissít, de nem nehezíti el az arcbőrt és jót tesz a gyulladt pórusoknak. Emelett nagyon friss illata van amit nagyon szeretek.

Timeapo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Agnes004

2018. augusztus 7.

Nyárra tökéletes krém, hidegebb időszakokba nem hiszem, hogy eléggé hidratálna. Tetszik a frissítő állaga és üde illata de nem érzem, hogy bárhogy is regenerálná a bőrömet, nem csökkenti az apróbb pirosságokat, foltokat a könnyed hidratáláson kívül.

Agnes004
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Bea9

2018. július 30.

Elhasználtam kettő tégellyel. Az elsőnél éreztem, hogy hidratál, de a másodiknál nem igazán volt jó. Ez azért furcsa, mert télen használtam az első dobozzal, amikor elméletileg több hidratálás kell. Könnyű, olcsó krém, tehát egy próbát megérhet.

Bea9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Andrea1198

2018. július 28.

Nem szeretem ha egy krém zsíros, nehezen beszívódó. Na most ez a krém pont az ellentéte ennek. Nagyon szeretem. Puha, hidratált érzetet kelt. Nem kell sok egyszerre belőle, így sokáig kitart, de lassan sajnos el fog fogyni nekem is, tuti újra veszem és nem cserélem le. Bátran ajánlom.

Andrea1198
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

slytherclaw

2018. július 26.

07.26. Most már bizton állíthatom, hogy végre megtaláltam a számomra megfelelő arckrémet. A harmadig tégellyel használom, még a nyári meleg és a bőröm erre való háklissága sem taszította ki a rutinomból (TBS tengeri moszatos arclemosó - rózsavíz - ez az arckrém; hátha valakinek segít). Nem küzdöttem soha kifejezetten a bőrömmel, de nem emlékszem, mikor volt utoljára ennyire szép és problémamentes.

03.16. Kombinált és érzékeny bőrre egy álom ez a krém. Két hónapja használom, ennyi idő alatt elhasználtam egy tégellyel.
A színe és állaga kicsit meglepő, nem ezt várnám egy éjszakai krémtől. Felvitel után picit csípi a bőrömet, de nagyon gyorsan beszívódik és egyáltalán nem tapasztalom nála azt, hogy ilyen kis hurkákban jönne le a bőrömről, ha megdörzsölöm. Az olajosabb részeket nem zsírosítja tovább, a száraz orcáimnak pedig megfelelő hidratálást biztosít. Semmiféle irritációt nem okozott.
Nappalra is ezt használom, úgyhogy hálás vagyok az enyhe mattító hatásáért.

slytherclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Nappalra is ezt használom, úgyhogy hálás vagyok az enyhe mattító hatásáért.

Antioxidánsok: Glucosylrutin, Isoquercitrin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.