KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2017. szeptember 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Ringasd álomba a bőrödet extra ápolással. Az antioxidánsokat, bio zöldteát és hialuronsavat tartalmazó éjszakai krém mindent megad a bőrnek, hogy regenerálódjon. 48 órán át intenzíven hidratálja a bőrt és segíti a bőr saját védekező mechanizmusát. Próbáld ki ezt a friss illatú, könnyed összetételt!"

• Regenerálja a bőrt az éjszaka folyamán.
  • 48 órán át hidratál.
  • Erősíti a bőr saját védekező mechanizmusát.
  • Friss, üde bőrérzetet nyújt.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt és jóváhagyott.

Ár: 2000 , Eladó: Mamamacica
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Balmazújváros és Debrecen, fizetés: Banki előreutalás után postával küldöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Britta78

2018. július 17.

Könnyű nyári éjszakai krémet kerestem. Nagyon olajos a bőröm, reggelre mindig zavaróan fénylik szinte minden kenceficétől. Ettől reggelre puhán hidratált, de nem olajban úszó az arcom. Engem meggyőzött. Ő lesz a nyári befutó.

Britta78
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

Lory

2018. július 15.

Én nagyon-nagyon megszerettem ezt a krémet,most ő a kedvenc :)Vizes-géles állagú,könnyen kenhető,jó beszívódó krém.Valóban ahogy ígéri is,egy friss,üde bőrérzetet biztosít.Egy kis idő után teljesen beszívódik,semmi krémes érzetet nem hagy maga után.Igen,én néha pont erre vágytam,hogy ne érezzem bedunsztolva a fejem egy nagy adag zsíros massza alá:))Mert sajnos amelyik krémre oda van írva,hogy éjszakai,az tök mindegy mit tartalmaz,mintha arra mennének rá a gyártók,hogy minél vaskosabb,zsírosabb,levakarhatatlanabb legyen-és ettől lesz éjszakai...No hát ennél a krémnél semmi ilyesmi nincs,könnyed,kellemes viselni,a párnán sem landol a fele.Nagy-nagy 5 csillag :)))

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

Pongyos

2018. július 8.

Könnyű állagú krém. Hamar beszívódik, friss hatása van. Nyárra tökéletes a zsíros bőrömre.

Pongyos
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 8.

Norka21

2018. július 8.

Nagyon jó könnyed,vizes-géles állaga van,pillanatok alatt beszívja a bőröm.Az illata is isteni finom,olyan friss,üde érzést ad. Viszont picit fura,hogy amint bekentem és beszívja a bőröm,olyan mintha nem is kentem volna magamra semmit,nem érzem azt a hidratált érzést. Én személy szerint éjszakára szívesebben használnék egy nehezebb,zsírosabb krémet. Ez miatt vonok csak le 1 csillagot.

Norka21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

vichikee

2018. július 2.

Sokféle éjszakai krémet használtam már, eddig ez vált be a legjobban. Könnyen beszívódik, kellően hidratál és nem zsírosít, ráadásul nekem mindennapos használat mellett is elég sokáig elég volt, mert egyszerre nem kell sok belőle. Már a második adagomat használom belőle és nem tervezem lecserélni még egy ideig.

vichikee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

mercibalint99

2018. július 2.

Könnyű felkenni az állaga miatt, nagyon gyorsan fel is szívódik és tökéletesen hidratál. Viszont a homlokomon sok pici pattanás jelent meg tőle. Elhasználtam mind az 50 ml-t,mert tényleg jól táplálta az arcom, de ez a probléma nem múlt el. Viszont a páromnak az arcát párszor bekentem vele borotválkozás után és neki nagyon szép lett tőle a bőre, tehát lehet ez csak egyéni probléma. Viszont ő azt érezte, hogy csíp, amit meg én nem tapasztaltam.

mercibalint99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

doraa9814

2018. július 1.

Az első használat után láttam a hatását, ami nagy szó. Nem az a nagyon zsíros krém, hanem hamar beszívja a bőröm, és nem ragadok tőle egész éjszaka. A pattanásaim hamarabb megszűnnek tőle, így ha kifogyok belőle mindenképp újra meg fogom venni.

doraa9814
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

kotku

2018. június 25.

Az illata tetszik, állaga is jó. Könnyű felkenni, hamar beszívódik. Bőröm selymes tapintású használata után. Ár érték arányban megéri

kotku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

kiccike92

2018. június 17.

Az állaga miatt nagyon könnyen és gyorsan beszívódik. Az illata nagyon tetszik. A hidratálásával is meg vagyok elégedve.

kiccike92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

marcsi1233

2018. június 17.

Most fogyott el a L'oreal arcmaszk-gélje, amit szerettem, de kevesebbe kerül ez a Nivea termék, és reménykedem, hogy ez is működni fog rajtam. Este megtisztított bőrre kenem fel, reggel lemosom és nappali krémet teszek fel, reggeli arcbőröm finom tapintású, és jó illatú.
Az olvasott vélemények kicsit megijesztettek, nem tetszik, hogy másoknak ettől tömődtek el a pórusaik.:/
(A csomagolása sokkal kisebbnek érződik, pedig ez is 50 ml.)

UPDATE: nem vagyok biztos benne, de szerintem ettől kezdtek eltömődni a pórusaim. Még elhasználom, de mindenképp egy másik márkát veszek még a nyáron ehelyett.

marcsi1233
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

(A csomagolása sokkal kisebbnek érződik, pedig ez is 50 ml.)

Antioxidánsok: Glucosylrutin, Isoquercitrin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.