Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 28.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Az E-vitaminban és antioxidánsokban gazdag, zöld teával és fekete rizzsel gazdagított lehúzható, mattító arcmaszk hosszantartó tisztító hatást biztosít, frissíti és nyugtatja a bőrt, így ragyogóan energikussá és simává varázsolja azt.

Eperkelany

2019. november 11.

Először vastagon vittem fel, azt hittem sose szárad meg.. Igazából nem is száradt.. Úgy kellett lekapargatnom magamról. De tanulva a hibámból már vékonyan viszem fel, és csodálatosan egyben le is tudom szedni. Meg vagyok vele elégedve, teszi a dolgát. Matt, tiszta érzet lesz a végeredmény. Még két ugyanilyen terméket be is szereztem a joy napokon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

pnkvln

2019. június 25.

A termék állagra és hatásra is nagyon pozitív érzéseket keltett bennem. A terméket könnyű felkenni, leszedni is. A hatása viszont csak több használat után érzékelhető. Heti 2-3 alkalommal használtam és egy hónap múlva éreztem az arcőrön és a dekoltázson a változásokat, viszont azokat a mai napig egyre jobban. Bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

GuineaPigMan

2019. március 29.

Ha az ember egy kicsit vastagabban keni rá az ember, akkor rendesen, egyben le lehet szedni. Hatása már nem nagyon látszódik, kicsit puhább, és tisztábbnak tűnik az ember arca, de nem sokkal hatásosabb a sima hideg víznél. Kicsit mintha hámlasztana is (ami nem probléma).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

Violet 1

2019. február 12.

Sajnos borzasztó. Akár vékonyan akár vastagon kentem fel, alig tudtam pár részét egyben lehúzni. A nagy része darabosan jött le, még ragacsos volt és még a mosdót is megfogta. A bőröm kiszárította, minden volt csak üde nem. Nagy csalódás, pedig az előző detox termékek elég jók, főleg az első kiadásos tisztító maszk ami tényleg egy perc alatt elvégzi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract