Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 25.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

3 az 1-ben micellás víz, amely egyszerre tisztít, hidratál és mattá varázsolja a bőrt. Egyetlen lépésben távolítja el a sminket, a szennyeződéseket és a felesleges zsírt, ráadásul öblítést sem igényel. Parfümmentes, így irritáció nélkül tartja egyensúlyban az arcbőrt. Zöld tea kivonatot tartalmaz.

Ár: 800 , Eladó: ffanny
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy banki utalás

kovre91

2020. augusztus 23.

UPDATE: Nos, azóta tanultam is valamit az összetevőkről, mi mit is jelent, mire figyeljek oda stb. stb. és ezt a micellás vizet az alkohol tartalma miatt biztosan nem is ajánlanám, illetve a megmaradt terméket max a sminkes ecsetek tisztítására használom (bár lehet, hogy arra sem kéne).

Ez az első micellás víz, amit kipróbáltam, lehet nekem ezért jön be annyira. Finom az illata, és szépen megtisztítja az arcom. Nekem a sminket is leszedi, bár nem vagyok az a nagyon sminkelős, de pl. alapozót meg a szempillaspirált lehozza. Próbáltam már viszont több terméket, amit érzékeny szemre ajánlottak, Yves Rocher, Body Shop cuccokat, de csípték a szemem. Ez viszont nem. Szeretnék még más micellás vizet is kipróbálni, csak a kíváncsiság kedvêért, de simán adok ennek 5 csillagot, szerintem újra fogom még venni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Kazylo

2020. augusztus 4.

Nekem nem csíp, a sminket jól leszedi, friss érzésű utána az arcom. A vízálló szepilla spirált is leszedte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Melszi

2020. július 29.

Sajnos kipattanásosodtam tőle, elég rendesen. A szememet nagyon csípi. Kuka!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

Sajnos kipattanásosodtam tőle, elég rendesen. A szememet nagyon csípi. Kuka!

Picieri

2020. július 2.

Nekem jónak tűnik, nem csíp, leszedi a sminket, nem irritál. A spirállal valóban küzdeni kell, de ez egy micellás arctisztitó, ne felejtsük el, az, hogy lehozza a sminket sztem csak bónusz, de nem kifejezetten szemfestéklemosó, szóval nem is lesz olyan hatékony, arra ott vannak a külön lemosók ;) Én ragacsosságot csak kicsit érzek, de legalább nem pattogzom ki tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

NyBetti

2020. június 25.

Nagyon nem jött be. Sajnos nem olvastam el az összetételét, és csak otthon vettem észre hogy nagy része alkohol.
Mivel azt nem bírja a bőröm, 1 próba után kukában végezte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Mivel azt nem bírja a bőröm, 1 próba után kukában végezte.

nemethdorcy

2020. június 25.

Ez volt az első Nivea micellás vizem, előtte mindig Garniert használtam. Alapvetően rendben van, szépen leszedi a sminket, de kicsit ragacsos marad utána a bőröm. Mattítást én sem vettem észre a használata után. Ami miatt nem fogom újra venni, hogy kicsit csípi a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

barbarabalog

2020. június 22.

Alapozót leszedi könnyen, szempillaspirált viszont nem igazán még többszöri áttörlés után sem.
A legrosszabb hogy nagyon nagyon csíp tőle a szemem és az arcomon hagy egy ragadós réteget.
Nem fogom újravenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

Nem fogom újravenni

wildrose

2020. június 8.

Illatmentes micellás víz, de kissé kiérezni az alkoholt belőle. Az alapozót letisztítja, de a szempillaspirált nem szedi le maradéktalanul még több körben sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 8.

ildikeb

2020. június 6.

Semmi bajom nincs vele, de legközelebb kipróbálom a Garniert is, ha már ennyi ódát zengenek róla. Nekem leszedi a sminket max 2 koronggal, nem csíp, nem irritál, nem zsírosít, nem szárít, talán kicsit ragad, de én nem csak ezt használom, hanem utána lemosót és hidratálót is, szóval nem érzem. Egyszer már újravettem, most is megtenném, csak kíváncsi vagyok a Garnierre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 6.

levinyo4

2020. április 30.

Borzasztó! Sminket nem nagyon tàvolítja el,rettenetesen csípi a szememet ami emiatt be is gyulladt. Bravo!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 30.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.