Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 25.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

3 az 1-ben micellás víz, amely egyszerre tisztít, hidratál és mattá varázsolja a bőrt. Egyetlen lépésben távolítja el a sminket, a szennyeződéseket és a felesleges zsírt, ráadásul öblítést sem igényel. Parfümmentes, így irritáció nélkül tartja egyensúlyban az arcbőrt. Zöld tea kivonatot tartalmaz.

700 Ft Nivea Urban Skin Detox Micellás Víz Zsíros és Vegyes Bőrre
Ár: 700 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ElfieBekka

2022. március 13.

Annak ellenére hogy szemek is írva vannak elég kellemetlen a szemem lemosni vele, jól oldja a sminket viszont találtam kevésbé allergén lemosót ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 13.

idonthaveaname

2022. február 21.

Tisztít, azzal nincs gond, de borzalmasan csípte a szememet minden alkalommal, úgyhogy legfeljebb ecsettisztításra fogom elhasználni. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 21.

zsofi.03

2022. február 7.

Egyetlen micivizem (esetleg vendégségben próbáltam mást, ha em vittem magammal), nekem átlagosnak tűnik. Sminket lehozza (akár csak kevés, akár több van), nem szárít, átlagosan tisztít. Újravenni nem fogom, áttértem a dupla tisztításra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 7.

Ennie86

2021. szeptember 30.

Szerintem nagyon jó micivíz a niveától. :) Maradéktalanúl tünteti el nálam még a vízálló spirált is. Ma véletlenül belement a szemembe, de egyáltalán nem csípte. Kellemesen frissítő érzetet hagy a bőrömön, ha lusta vagyok lemosni. Az egyetlen nagy negatívum az alkohol. :( Igazán kihagyhatták volna!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

viki9604

2021. június 24.

Egyáltalán nem volt jó . Alig vártam ,hogy elfogyjon végre . Csípte a szemem , a bőröm ez ,a sminket nagyon nehezen hozta le . Szenvedés volt vele bármit is csinálni .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

eszterszekely

2021. május 5.

Update:
Magam sem értem mire adtam eredetileg 4 csillagot. Ez horror! Kidobtam mielőtt elfogyott volna. Vegyszerszagú és olyan szinten szárította a bőröm, hogy az döbbenetes. Ennél még a rózsaszín Garnier is fényévekkel jobb, pedig az sem a kategória csúcsa. Amúgyis botrányosan rossz szinte az összes Nivea termék, nem tudom miért gondoltam, hogy épp ez lesz a kivétel. A legrosszabb micellás víz amit valaha használtam!

Használtam már ennél jobbat és rosszabbat is. Teszi a dolgát, nincs mit ragozni rajta. A szemem akkor sem csípi ha véletlenül belemegy.
De könyörgöm!!!!! Mi ez a baromság, amit minden micellás víz gyártó feltüntet a flakonon (és sajnos a legtöbben alkalmaznak is), hogy lemosást nem igényel?!! Miért? Miféle indíttatásból javasolják, hogy egy tisztító vegyszert a bőrünkön hagyjunk? Igenis le kell mosni! Vagy nem kell, de érdemes, különben az utána felkent egyéb kenceficékkel örüljünk ha kompenzáljuk a micellás vízben lévő alkohol (és miegymás) szárító hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 5.

Update:

vhsz

2021. április 1.

Egy nagy csalódás.... Az arcomat is és a szememet is irritálja. A smink lemosása ezzel egy rémálom. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 1.

Dorcikahh

2021. március 22.

Borzalom. Egy merénylet az arc ellen. Elviselhetetlenül csíp, ha véletlenül egy pici is a szemedbe megy, na azt ki sem fogod tudni nyitni utána, borzalmasan csípi. És ez minden sminklemosáskor megtörténik, akármilyen óvatos is vagy, biztosan menni fog a szemedbe legalább egy icipici, és az pont elég ahhoz, hogy szétirritálja. Borzalom. Az arcom pedig egyszerűen ég utána, és kivörösödik, pedig nincs érzékeny bőröm. Az már a legkisebb probléma vele, hogy nem szedi le a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

Lilly83

2021. március 10.

Jól tisztít, kellemes az illata és nekem nem szárítja a bőrömet, de iszonyatosan csíp, ha véletlenül a szemembe megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

jajanna

2020. november 25.

Nem rossz. Tisztít, kellemes az illata és nekem nem szárítja a bőrömet sem (kombinált bőr). Tudom, hogy az összetevői lehetnének jobbak, de az árát szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.