Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 21.

Kategória:   Kézkrémek

Könnyen beszívódó kézkrém az érzékeket kényeztető vanília illattal.

"Élvezd a 24 órás hidratálást biztosító, könnyű kézkrém vanília illatát, mely ápoló olajokkal kényeztet a kivételesen szép és sima bőrért. Selymes textúrájának köszönhetően zsíros érzet nélkül varázsolja puhává a kezeket. Érezd magad különlegesnek a természetes összetevőket tartalmazó, parabén- és ásványiolaj-mentes kompozícióval."

Réka91

2020. március 26.

Finom az illata, egy GIGI-s masszírozókrémre emlékeztet. Olajos, de mégis könnyű az állaga és hamar beszívódik. Hihetetlenül jól puhítja a kéz bőrét. Túlzottan kiszáradt bőrre már kevés lehet. Szuper a tubusa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Annamary7

2019. október 24.

Nagyon finom az illata, mondjuk én alapból nagyon szeretem a vaníliát. Olajos, könnyű állagú krém, ami nagyon hamar beszívódik, és nem lesz utána ragacsos érzet. Jól hidratál, normál bőrre tökéletes, érzékeny/száraz bőrre talán túl könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Vivus94

2019. június 17.

Nem szeretem az illatát, nekem kimondottan sok. A hidratálása se a legjobb, pedig nincs kifejezetten nagyon száraz kezem. Jó tulajdonsága viszont, hogy gyorsan beszívódik és nem hagy maga után ragadós érzetet. Jobb mint a semmi, nem rossz, de újravenni nem fogom inkább még keresgélek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Luna1024

2019. április 19.

Én is ajándékba kaptam, és bár magamtól valószínűleg nem vettem volna meg (a tusfürdőiken kívül nem használok mást a márkától), nagyon örültem neki. :) Tipikusan az a kézkrém, amit kedvelek és szívesen használok, de nem rajongok érte különösebben, és ha elfogy, valószínűleg nem rohanok majd a boltba utánpótlásért. Mondom ezt úgy, hogy az illatáért teljesen odavagyok: bár megtévesztő, mert senem igazán vanília, senem mandula, de valahogy mégis érzem benne mindkettőt. Enyhe, inoffenzív, nőies, légiesen édes illat, de cseppet sem émelyítő, legszívesebben egész nap a kezeimet szagolgatnám. :)
A hidratáló hatása viszont teljesen átlagos, ezzel sajnos egyet kell, hogy értsek. :( A kezeim nagyon hajlamosak ekcémára, kirepedezésre, extrém szárazságra és akár vérzésre is, ilyen esetben 100 %, hogy ez nem lesz elég, de most, hogy tavasz van, és kicsit jobb állapotban van a bőröm, így elég jó. Úgy mondanám, hogy szinten tartásra jobb napokon teljesen okés, de a legminimálisabb szárazság már kifogna rajta, a sima Balea Ureás kézkrémem megenné reggelire...
Amúgy fehér, kicsit "vizes", könnyed állagú krém, a kezeim pikk-pakk magukba szívják, semmilyen zavaró réteget nem hagy, még akkor se, ha a kelleténél kicsit többet használtam belőle. Nem ragad, nem kenek vele össze semmit, melegebb hónapokra lehet inkább jó. Selymes tőle a bőröm, de szerintem ez inkább felületes, mintsem "valós" hidratálás...
A mennyiség elég kevés, picike a tubus, ami igaz, hogy táska-kompatibilis, viszont értelemszerűen gyorsan fogy, ergo többször kell újravenni, és kézkrém-viszonylatban nem mondanám azért a legolcsóbbnak (igaz, drágának se, de ez ugye relatív). Ha olyan lenne a hidratálása, nekem így is megérné, dehát nem olyan, nagyon nem... :/

A testápolóját is próbáltam, de arról inkább nem itt ejtenék szót. A kézkrémet furcsa mód én jobban szerettem, bár őszintén szólva hasra egyiktől sem estem azért...
Az illatára megadnám akár az 5 pontot is, dehát nemcsak azért vesz kézkrémet az ember, hogy jó illatú legyen a keze, szóval... :) Szigorú 3 pont, mert vannak nála sokkal jobbak, akár olcsóbban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

KataViki

2019. március 27.

Se nem elég vanília, se nem Nivea illat. Praktikus, táskábadobós kiszerelés, egyszerű használni. Nem érzem eléggé a hidratáló hatását, olyan egynek jó kézkrém. Csomagban vettem, így megérte, de amúgy csak 3* lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

rabbitdoubt

2019. március 16.

Sajnos hasonlóan a testápolójához, nagyon finom illata van, viszont kézszárazságra nekem abszolút nem használ. :( Valószínűleg nem venném újra, a testápoló kicsit jobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

Rekaa24

2018. december 29.

Ezt a terméket most kaptam, igazán nem tudok sok véleményt mondani. Eddig jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Ezt a terméket most kaptam, igazán nem tudok sok véleményt mondani. Eddig jó.

silence

2018. november 9.

Nagyon szeretem ennek a kézkrémnek a testápoló változatát, de ettől a kézápolótól nem dobtam túl nagy hátast 😔
Nagyon finom vaníliás illatú, könnyed állagú, könnyen szétoszlatható és könnyen felszívódó kézkrém, de számomra nem túl hatásos, sőt! Amikor pár napig ezzel kentem a kezem, sajnos visszatért az ekcémám, nekem nagyon gyenge a hidratáló hatása és száraz, repedezett lett tőle a kezem.
Sajnálom, mert a testápolójától egyenesen el vagyok ájulva, az csodát tesz a bőrömmel, de ez a kézkrém nagy csalódás volt nekem (vagy csak az allergiás kezeimnek nem tetszett)...... végül is nem került kidobásra, mert a Párom elhasználta, Ő nem panaszkodott rá 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 9.

Colormonkey

2018. június 4.

Nekem nagyon bejön. Krémes és tápláló, igazi "Nivea-érzés". Egy borsószemnyi is elég belőle, és sokáig hidratáltnak érzem tőle a kezem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Antioxidánsok: BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.