Nivea

Ár:   1289 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 18.

Kategória:   Testápolók

Testápoló a vanília, a rózsa és az írisz különleges elegyével.

A bergamottal és a friss mandarinnal támogatott könnyed vaníliás-mandulás illat körülöleli a testedet. A mandulavirágnak, a virágzó rózsának, a galagonyának és a különleges írisznek köszönhetően bőröd csábítóan fog illatozni. A harmóniát a kakaóvaj jellegzetes illata és a bódító szantálfa teszi tökéletessé.

Az értékes mandulaolajat tartalmazó testápoló alaposan hidratálja a bőrödet. Ennek köszönhetően bársonyosan puha és ragyogó lesz 24 órán át. Ezen kívül gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros bőrérzetet maga után.

Nivea Vanília&Mandulaolaj testápoló
Ár: 800Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás

Rea96

2020. április 4.

Nem az a tömèny émelyítő illata van , hanem az a nagyon kellemes vanília illat. Többször újravettem és nagyon szeretem. Gyorsan beszívódik és most sem kellett csalódnom a nivea márkàban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

Lorcii11

2019. december 29.

Imadom az illatat az allagat.Gyorsan beszivodik. Biztosan ujra vennem. Taplalja a borom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

mariasoros

2019. november 20.

Akciós volt a Rossmannban, hát megvettem. Nagyon kellemes az állaga, praktikus a használata, szuper az illata, amit órák múlva is éreztem. Egyelőre nem irritál. Teljes áron nem hiszem, hogy megveszem, mert ennyit egy saját márkás testápoló is tud, kivéve talán a pumpás megoldást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Annamary7

2019. október 24.

Nagyon finom illatú, praktikus csomagolású testápoló. Ez az egy olyan testápoló, amit elviselek a bőrömön, pillanatok alatt beszívódik, és nem lesz ragacsos hatású. Könnyű állagú, mégis jól hidratál. Nagyon szeretem, biztosan újraveszem, ha elfogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

babszi11

2019. június 28.

A legfinomabb illatú testápoló amit valaha használtam. Akciósan vettem először, de azóta már 2 tubussal elfogyasztottam. Gyorsan beszívódik, az én extra száraz bőrömre csodaszer!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

emiliamiliaeszter

2019. május 19.

Jól hidratál, enyhén ragacsos érzést kelt a bőrömön amit nem kedvelek. Elhasználtam bár nem tört fel az első helyre, még biztosan újra veszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

RCC

2019. április 22.

Gyorsan beszívódik, ahhoz képest hogy olajos nem hagy zsíros érzetet, hasznos a pumpás kialakítás is. Azt hittem jobban fog hidratálni, kissé későn vettem észre hogy normál-száraz bőrre írja, nekem viszont valami "erősebb" kellett volna, de így is elkenegetem. Nem újravevős, de nincs is vele különösebb bajom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

silence

2019. április 5.

Sokadszor vásárolom újra és azt hiszem, ez mindent elmond!
Szeretem váltogatni a tusfürdőket, testápolókat, amik az újdonság erejével hatnak, de ezekhez a Nivea olajos testápolókhoz mindig vissza-visszatérek.
Egész télen a TBS testvajait használtam, de most tavaszra már túl tömény volt a bőrömnek, így előkerült ez a kedvenc.
Kellemes, jól szétoszlatható állagú, gyorsan felszívódik, kellően hidratál és nagyon jó az illata is!
A pumpás kiszerelésnek köszönhetően pedig könnyű használatot tesz lehetővé.
Csakis 5-ös, nálam biztosan sokáig kedvenc is marad!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Sokadszor vásárolom újra és azt hiszem, ez mindent elmond!
A pumpás kiszerelésnek köszönhetően pedig könnyű használatot tesz lehetővé.
Csakis 5-ös, nálam biztosan sokáig kedvenc is marad!

rabbitdoubt

2019. március 16.

Nagyon finom illata van, viszont nekem nem használ így az őszi-téli, elő-tavaszi időszakra. Nyárra gondolom jobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

Ann86

2019. február 28.

A nyomos kiszerelés miatt szeretem, de sajnos impulzus vásárlás volt és nem néztem meg az INCI-jét. Az alcohol denat. zavar, de egyenlőre nem okoz problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak