Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krisztiike96, Módosítva: 2014. november 2.

Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Magnólia kivonattal gazdagított magas minőségű formula 3 irányból veszi fel a harcot a pattanások, mitesszerek kialakulása ellen:

1. Az ultra könnyen beszívódó krém az arcbőrnek hosszan tartó hidratálást biztosít anélkül, hogy eltömítené a pórusokat.
  2. Hatékonyan harcol a meglévő pattanások, mitesszerek ellen.
  3. Segít megelőzni az újabbak kialakulását.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Nem tömíti el a pórusokat.

Blakely

2015. május 20.

Nagyon sokáig kerestem míg végül a Tescoban bukkantam rá.Nagyon jól hidratál, mattít, egy borsónyi elég az egész arcra, ilyen géles állaga van, de egyáltalán nem ragad és nagyon gyorsan beszívódik. Azt mondjuk sajnálom, hogy fényvédő nincs benne :( de én úgy szoktam hogy reggel bekenem az arcom, reggeli stb.. és nagyon vékonyan bekenem az arcom egy könnyű arckrémmel amiben van fényvédő :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

Gwen

2015. március 22.

Már megváltozott a neve ennek a terméknek. De csak németül van, még nem fordították át magyarra a dobozán sem. „Nivea Anti-Unreinheiten tagesplege”
És a leírásban pedig kihagytátok, hogy mattít is!  És valóban mattít, érezni, hogy hidratál is, kellemes illata van, ami hamar elillan, tehát nem tolakodó. Nagyon könnyű textúrájú. A T-zónában zsíros, tág pórusú bőröm imádja. Csak sajnos elég drága, ha jól emlékszem 1800-1900 Ft körül vettem a DM-ben. Viszont kevés kell belőle :) Ja! És nem a Nivea termékek között található meg a polcon, hanem ahol a pattanásos bőrre való termékek vannak.

Azt lefelejtettem, hogy napsütötte arcbőrön tilos használni!!! Én előző nap szoliztam, másnap bekentem ezzel a krémmel, egy-két óra múlva éreztem, hogy leég az egész fejem és le kellett mosnom. Szóval napozás után legalább 3 nap elteltével szabad csak használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Glyceryl Glucoside, Dimethiconol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.