Nivea

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. július 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

jane79

2019. május 10.

Egy flakonnal elhasználtam, nagyon sűrű, annyira nem jött be. Nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Egy flakonnal elhasználtam, nagyon sűrű, annyira nem jött be. Nem venném újra.

Betty81

2018. december 1.

Imádom! Amióta megjelent a piacon, ezt használom, illetve használnám, ha lehetne kapni. Napi rendszerességgel, reggel kézben felhabosítva, este arclemosó szivacs segítségével mostam vele arcot, a termékcsalád arckrémének felvitele előtt. Így egy flakon kb. két hónapig tartott. Tökéletesen tisztított, nem szárított és nem is zsírosított. Egész nap megmaradt a friss, tiszta, üde érzés a bőrömön. Állaga könnyű, illata finom, tipikus minőségi Nívea termék! Tényleg szenzációs arctisztító volt! Nem értem, miért nem forgalmazzák!? Kipróbáltam az új, krémes arclemosót, nekem sajnos nem tetszik, a szinte krémmel való arcmosás, de nem adtam fel, szerencsére találtam még egy oldalt, ahol lehet rendelni, bár félek, már nem sokáig. :(

Update: Ezt a terméket is meg szeretném védeni, mert látom a sok negatív véleményt! Én amióta elkezdtem a bőröm ápolását tini koromban és azóta is mindig a számomra megfelelő termékeket igyekeztem/igyekszem használni (bőrtípusomnak, napszaknak, évszaknak, koromnak megfelelőt), valószínűleg, többek között, ennek is köszönhetem (de főleg a genetikának), hogy közel a 40-hez szinte nincsenek ráncaim, tiszta és hidratált még mindig az arcbőröm. Ez az arctisztító normál és kombinált, kissé zsíros, zsírosodásra hajlamos bőrre való! Száraz, érzékeny bőrűeknek hogy jut eszébe használni!? Akiknek pedig nagyon pattanásos a bőrük menjenek szakemberhez, ne kísérletezzen ilyesmivel! Nem ártana elolvasni, hogy milyen bőrtípusra ajánlja a gyártó! Azt meg ne akarja már senki, hogy a sminkjét leszedje, ez nem sminklemosó! Oké, rá van írva, hogy eltávolítja a sminket is, de ne várjunk már csodát egy arclemosótól, nem lehet mindent egyben! Ezzel a hozzászólásommal nem akarok senkit sem bántani, de szerintem ez egy nagyszerű termék azok számára, akiknek készült. Persze minden bőr más és más, nincs két egyforma, mindenkié másképpen reagálhat egy adott termék összetevőire, és ez a fórum elsősorban azért van, hogy segítsük egymást azzal, hogy elmondjuk a korrekt véleményünket, természetesen a negatívat is! Végül is jó, hogy leírtátok, amire nem való, arra nem is használ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Jutkosz

2018. november 15.

Nagyon hasznos termék. Glamour napokon mindig féláron veszem, sose hagynám ki. Sokáig elég,kevés is elég a jó tisztító erőhöz. Friss, üde érzést kelt az arcbőrön. Az illata az, ami nem kedvenc, meg hogy a végét nehézkes kiadagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Icipiciwizipaci

2018. október 10.

Regota hasznalom ezt a termeket,de csakis nyaron,amikor zsirosabb az arcom.osszel es telen nagy ellensegek vagyunk,mivel teljesen kiszaritja az arcboromet. Mindezek ellenere tovabbra is hasznalni fogom,mert nyaron nagyon elegedett vagyok vele,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Asztraia

2018. május 28.

Sűrű állaga miatt kevés is elég belőle ahhoz, hogy teljesen letisztítsa az arcot, illata kellemes, használat után puha az arcbőr. Véleményem szerint ez az az arclemosó, aminek használata közben konkrétan fellélegzik az arcbőr. Az én arcbőröm inkább zsíros, ami ebben a nagy melegben még jobban hatványozódik. Nap végén alig várom hogy, lemossam ezzel a kis kencével arcom, nagyon jó arclemosó, zsíros arcbőrrel rendelkezőknek kifejezetten ajánlott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

xfxff349

2017. november 24.

A sminket nem szedi le, tisztítani nem igazán tisztít szerintem és sokszor irritált a bőröm utána. Igazából a hideg vízzel többet érek, mint ezzel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

marta.kisasszony

2017. október 16.

Régóta megvan, kevés is elég belőle. Sűrű az állaga és nem szökik ki a kézből. Praktikus a félig bedönthető kupakja is. A kis fehér szemcsék funkcióját nem értem benne, de betudom a látványpékségnek. Kombinált bőrömet jól tisztítja, sminket dörzsölés nélkül leszedi, nem csípi a szemet (konktaktlencsével sem), nem szárít, de senki ne legyen balga utána azért krémet használni. Puha bőrt hagy maga után, illata is jó, de arra a pár másodpercre, míg használom, igazából mindegy is. Szállítani utazáshoz borzasztó, biztos, hogy kinyílik és szétfolyik, de egyébként teljesen jó cucc ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

fuge7

2017. szeptember 17.

Nekem nem vált be. Sőt, éppenséggel nagyon is mérges vagyok rá, mert nem egy olcsó termék, de akárhányszor lemosom vele az arcomat, kipattog tőle. :( Odaadtam tesómnak, és neki is ez a baja vele. Könyörgöm egy arclemosó hogy csinálhat ilyet? :( (Úgyhogy kössz, de maradunk a Fabulon tini toniknál! :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Kingus23

2016. december 5.

Jó arctisztító kellemesen hűs nem szàrìtja az arcot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Jó arctisztító kellemesen hűs nem szàrìtja az arcot :)

Polli

2016. november 11.

Őt még a nyáron próbáltam ki, de hamar váltani kellett más termékre. A legnagyobb problémám az volt vele, hogy nagyon kiszárította az amúgy is érzékeny bőrömet. Reggel és este használtam, úgy 4-5 napig bírta a bőröm, utána kezdett el hámlani az orr és áll környékén. Kár érte, mert ezt leszámítva nagyon jól működne, nedves arcbőrön szépen felhabosodik, és eredményesen tisztít.Eddig egy terméknél sem tapasztaltam olyan alapos tisztítást, mint ennél. Szinte érezni lehet, ahogy húzza össze a pórusokat, és semmi zsírosságot sem hagy maga után. Az élénkítő ígéretét is beváltja, hűsíti a bőrt. Az illata kifejezetten kellemes, a Nivea-s kék tégelyes kézkrém illata köszön vissza :) Összességében jó kis arctisztító, leszámítva a szárító hatást, de lehet ezt csak érzékeny bőrön okozza, mert elvileg normál és vegyes bőrre szánták, tehát nem nekem :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol, Lactose
Vitaminok: Panthenol

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.