Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2012. november 13.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Különösen gyengéd tisztító korong, mely tökéletes a szemkörnyéki smink eltávolítására. Vízálló szempillaspirál eltávolítására is alkalmas. Bőrgyógyászok és szemorvosok által tesztelt.

Katalinka

2015. február 24.

Még egy pár darab van a tégelyben. Utána fogalmam sincs, mit fogok használni. Imádom. Imádtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 24.

szivoszal

2013. január 27.

Imádom. én is utazáshoz használom, vagy ha éppen nem alszom otthon hanem egy barátnál. nagyon szépen leviszi a sminket, nem irritál és nincs zsíros érzés. egyszer véletlen egy kandalló mellett hagytam és bizony bepárásodott, ezáltal "megszáradt". úgyhogy radiátor vagy ilyen meleg mellé ne tegyétek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

hannus.senator

2012. július 24.

Karácsony előtt vettem, a Goods Market-ban, kb. 700 forintos áron. :) Kellően átitatottak a korongok (egyébként fóliázva árulják), kellemes illata van, a sminket nagyon szépen leszedi! :) Kellemes érzetet hagyott maga után a bőrön, cseppet sem irritált. :)) Sajnos csak egy hónapra elegendő mennyiség van benne (ha naponta használja az ember). :(( De ettől függetlenül szupi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

Cu2tka-baba

2012. július 16.

Nagyon imádtam! Igaz, hogy borsos ára volt, de egy- egy akció keretében megengedtem magamnak. Jó érzés volt használni, mintha vízbe mártanám az arcom és nem csípett. Könnyen lemosott minden sminket irritáció nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

Pink Lady

2012. június 25.

Nagyon imádtam, mert mindenféle sminket tökéletesen eltávolított. Sajnálom, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

kawa.kriszta

2012. április 3.

Imádom, minden sminket szépen levisz, a bőrömet sem irritálja. De sajna kiárusításon vettem, úgyhogy szerintem már nem gyártják

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 3.

HBrigi

2011. december 8.

Utazáskor szoktam használni, nem kell lemosót és vattakorongot is vinni. Eltávolítja a vízálló spirált is, bár kicsit jobban meg kell dörzsölni a szempillákat. Dm-ben vettem legutóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 8.

Ella

2011. november 14.

Imádom! Illetve imádtam... Az utóbbi időben nem látom sehol. :( Utoljára júniusban vettem belőle 5 dobozzal, óriási árleszállítás volt a Rossmannban. Kár, hogy nem vettem meg még azt a kettőt, ami kint maradt a polcon, erős a gyanúm, hogy azóta már megszűnt. Pedig a vízálló sminket is gyorsan feloldotta, egyáltalán nem csípte a szemem, az arcom. Azóta csak kétfázisú lemosót használok, ami kicsit olajos érzetet hagy maga után, ezért nem olyan jó, mint ez a termék (volt?!).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 14.

Jucccc

2011. szeptember 5.

Nem csak a szemkörnyéki sminkemet, hanem az egészet ezzel szoktam eltávolítani, mert szereti a bőröm. A spirál eltávolítása kisebb gondot okoz neki, az hosszabb ideig tart, de sminkből tényleg gond nélkül leszedi a vízállót is. Jó kis termék, és a szememet sem bántja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 5.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.