Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   6 db (4 db orr, 2 db homlok, 2 db áll)   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2012. június 21.

Kiszerelés:   6 db (4 db orr, 2 db homlok, 2 db áll)
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Eltávolítja a mitesszereket és a szennyeződéseket a ragyogóan friss bőrért.

miele

2019. február 15.

Teljesen felesleges beruházás egy ilyen, rengeteg sokkal olcsóbb társa van, ami legalább annyit tud mint ez.
Eltávolít ezt-azt, de abszolút nem csodaszer. Úgy, hogy próbáltam már sokkal jobb tapaszokat, semmiképp nem nyúlnék ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

jakobs

2017. november 3.

Kb.5 fajta mitesszer eltávolíto tapaszt probáltam de ez vált be a legjobban ,de ez se 100%,és hát nagyon drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

Dourou

2017. május 26.

Árát tekintve nem vagyok oda érte. Az első kettő tapasz felrakását eléggé elbénáztam,pedig már sokféle tapaszt próbáltam. Utolsó darabokra sikerült rájönnöm,hogyan kell, de így sem volt tökéletes az eredmény. Több vízzel jobban tapadt,ha jól emlékszem. Inkább a kicsi pórusokat tisztítja ki, a nagyokkal nem nagyon kezd semmit,max pár darabbal. Egyszer vettem, többet szerintem nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

nicorosie

2017. március 15.

(2017.03.15) UPDATE: Felesleges pénzkidobás az egész, sajnos. Többször is adtam neki új esélyt, de egyáltalán nem győzött meg. Épp hogy valamicske marad a tapaszon. Kár érte.

(2016.09.06.) Tegnap vettem a Müllerben (máshol hiába kerestem nem találtam) és ma egyből kipróbáltam. Gőzölögtettem az arcom aztán arctisztítás és a leírás szerint felhelyeztem a homlokomra, orromra, államra. Hát mit ne mondjak, elsőre nem igazán győzött meg a termék. Homlokomon csak kíváncsiságból próbáltam ki, onnan nem is volt mit kiszednie, az államról szinte semmi nem jött ki, pedig az kellően nedves felület volt. Az orromról tűntek el mitesszerek, csak nem épp a kellő mennyiségben, lehet ezt az én számlámra írni mert oda kevesebb víz jutott.
Kíváncsi leszek a következő használatnál mit produkál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

Kíváncsi leszek a következő használatnál mit produkál.

bodagabi94

2017. február 12.

Nagyon szeretem, látványos az eredmény. Azért 4 csillag, mert egyes helyekre szinte lehetetlen úgy felragasztani hogy ne váljon el a bőrtől. Egyébként megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Pamacsvirag

2017. január 17.

Én a Müllerben tudtam beszerezni. Páromnak vettem mert nagyon mitesszeres az orra és nem igazán enged semmit... Erre sikerült rábeszélnem. Zuhanyzás után felraktuk és mi nem 10-15 percig hagytuk rajta hanem amíg teljesen mindenhol meg nem száradt és az eredményen nagyon meglepődtünk mert nagyon sokat kiszedett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Zsan31

2017. január 7.

Nem rossz-nem rossz, de nem az igazi! Elég kevés mitesszert távolít el és nem mindig ragad fel megfelelően! Sokáig ezt használtam, de aztán rátaláltam a Müller sajátjára. Számomra az sokkal hatékonyabb, szinte minden eltűnik! Nekem csak az orrom problémás. Jóval praktikusabb is, hogy feleslegesen nem kell áll-homlok kombót is fizetnem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Leander

2016. november 16.

Nem rossz termék, plusz pont, hogy van hozzá homlokra, illetve állra formázott tapasz is, csak nem értem, hogy abból miért adnak kevesebbet. Nem tesz csodát, de szerintem hasznos kiegészítője a heti arcápolási rutinnak annál, akinek problémásabb a bőre. Azért kapott csak 4 csillagot, mert a hatása valamivel azért elmarad a JimJams hasonló termékétől, miközben az ára magasabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

BlueBunny

2016. július 17.

Pénzkidobás volt! Semmit nem használt,többször is próbáltam gőzölés után használni, de semmit nem szedett ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 17.

Hencida

2016. július 15.

Sajnálom, hogy ezt a terméket alig lehet valahol kapni. Megyeszékhelyen élek, de egyik drogériában, szupermarketben sem kapható. Csak neten tudom rendelni, viszont úgy meg van szállítási ktg... Na ennyit a termék beszerezhetőségéről...
A termék maga valami fantasztikus. Nincs különösebben tág pórusom, kozmetikushoz is járok rendszeresen, viszont ami a tapaszon marad a használata után, az meggyőz a hatékonyságáról. Olyan lesz mint egy sündisznó a tapasz, annyi "cuccot" szed ki az orromból és az államból.
Azt hiszem mindig lesz a fürdőszobám polcán belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

Azt hiszem mindig lesz a fürdőszobám polcán belőle.