Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pipacs, Módosítva: 2012. július 2.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A Nivea Visage Frissítő arctonik vitamin és lótuszvirág-kivonat tartalma révén segítheti alaposan, mégis kíméletesen megtisztítani arcbőrét: hatékonyan eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket, miközben megőrzi a bőr nedvességtartalmának természetes egyensúlyát, frissítő összetételével élénkíti a bőrt.

Láthatóan és érezhetően csodálatos bőr. Alaposan megtisztított, élénk arcbőr, a frissesség és a csodálatos puhaság érzésével.

KataMayaNagy

2018. május 23.

Sajnos ki kellett öntenem. Ragacsos érzet maradt utána, és patik jelentek meg. Tisztít valamennyire, de nekem egyáltalán nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Hecate

2018. május 6.

Úgy tapasztaltam jól tisztít. Arcomat mosom le vele, és hajfestés után itt-ott a bőröm, ha befogja a krém. A fekete hajfestékem is leviszi, vagy sokat leszed belőle, így kevesebb sebbenzint kell használnom a festék teljes eltávolításához. Kedvelem az illatát, annyira "Niveás". Érzem az üde és bőrpuhító hatását. Arctisztításhoz elég belőle kevés is az arctisztító korongra. Nekem nem okoz pattanásokat, irritációt. Számomra hozzátartozik a reggeli arctisztogatáshoz és jóleső ápoltság érzéséhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

Severina

2016. január 12.

Ment a kukàba. Pàr használat után egyszercsak észrevettem, hogy megmarta a körömlakkomat. Biztos nem kenem a fejemre ezek után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 12.

Birslike

2015. november 10.

Gimiben mitesszeres volt a bőröm, ezért elkezdtem használni ezt a tonikot. Sokat segített, pár hónap alatt szinte teljesen eltűntek az archibáim. Pár évig csak elvétve használtam amikor eszembe jutott, sajnos most ősszel megint kipattogtam a stressztől ezért újra használni kezdtem. Egy hónap alatt látványosan szebb lett a bőröm szinte már olyan amilyen lenni szokott. Reggelente használom, este pedig a Garnier micellás vizével mosom át az arcomat. Nekem nagyon bevált, mindig ezt veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

wifey

2015. május 11.

Az egyik legrosszabb tonik, amit valaha használtam. Zsíros, kellemetlen érzés marad utána, a szaga irritáló. Semmi hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Freny

2015. március 24.

Kedvenc tonik! Legjobb nivea termék, nincs nagy illata, ami van az kellemes. Nem csípi a szemem, kíméletes a bőrömhöz. Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

Muriel

2014. október 5.

Nagyon szeretem, kellemes érzés az arcomnak, utána egy tiszta érzés marad, nagyon jól távolítja el a szennyeződést, és akár a smiket is. Eddig nem használtam Nivea termékeket, de meg kell mondjam, nagyon jók! Tegnap a müllerben vettem ezt az arctonikot, és csak egy ezres volt, most akciós! (ezért is esett rá a válsztásom) Ennyi pénzért ajándék volt :) Ha elfogy újra fogom venni. Tökéletes választás. Mindennap használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 5.

lysza1985

2014. június 14.

Teljesen átlagos, tisztít, de nem különösebben jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

Teljesen átlagos, tisztít, de nem különösebben jó.

nittaa00

2014. június 1.

Nekem pattanásokat okozott dobhattam ki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

Nekem pattanásokat okozott dobhattam ki

floracska6

2013. december 5.

Arctisztításra jó, leszedi szépen a sminket, de azt ne várjuk hogy tonizál is. Teljesen átlagos, nem rossz, nem jó, a célra pont megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.