Nivea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narancsfavirág, Módosítva: 2018. július 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas, bőrgyógyászok és szemészek által tesztelt szemfestéklemosó, amely tökéletesen eltávolítja a vízálló szemfestéket, szempillaspirált és a tartós rúzst anélkül, hogy zsíros nyomot hagyna a bőrön. Gél-krém állagú formulája kamilla kivonattal és B5 provitaminnal ápolja a szemkörnyék érzékeny bőrét, valamint a szempillákat.

mlexa

2019. május 19.

Nem vagyok megelégedve vele. Egyáltalán nem távolítja el maradéktalanul a sminket. Valamennyit leszed, de nem az összeset. Ez után még egy másik terméket is muszáj használnom. Szóval elhasználom, de nem veszem újra. A szemem nem csípi, irritációt nem okozott, de ennyi. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

aszilvia

2019. április 27.

Ezt a terméket is olcsón vettem, a Tesco-ban az akciós pulton leltem rá, 389 Ft-ért. Két darab volt belőle, elhoztam. Sajnos! Ugyanis semmit nem ér. Ha 2-3 percig rajtahagyom becsukott szememen ezt a folyékony krémet, akkor valamelyest lehozza a szemfestéket vattával, de igen nehézkesen. Előtte persze muszáj bevizeznem a szempilláimat, hogy kicsit oldja a víz a festéket. Szerintem nem a víznek, hanem a terméknek kellene oldania, de nem teszi. Megbántam, mert nem szeretek kidobni semmit, ezért el fogom használni, de valószínűleg csak minden második napon fogom használni, talán elkopik valamikor. Nem csípi a szemem, ami jó pont a terméknek, de amúgy sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

Daisyyy

2019. április 4.

Többször vettem újra, ez az egyik kedvenc sminklemosóm. Nem szárít, jól és gyorsan leviszi a szemfestéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

gelirdis

2019. március 1.

Én azt szeretem benne, hogy nem szárít, sőt mintha picit hidratálna. Esti arcmosás előtt szoktam eltávolítani vele a szempillaspirált, bár nem mindig sikerül ezzel 100%-ig, kell a “vizes” arcmosás hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

Aquila

2019. január 21.

Talán az egyik legrosszabb sminklemosó termék ami valaha használtam. Irritálja a bőrömet, ráadásul nagyon sok kell belőle, hogy mindent leszedjen, szó szerint tocsognia kell a vattakorongnak hogy eredményt produkáljon a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

GyDorka

2018. október 17.

Ahhoz képest, hogy vízálló szemfestéklemosóként van reklámozva, csak alig-alig bánik el ezekkel a termékekkel. Legtöbbször nyúzni, dörzsölni kellett vele a szemem, hogy leszedje pl. a spirált. Az előnye annyi, hogy soha nem csípte a szememet. El fogom használgatni, de biztosan nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

silence

2018. október 16.

Megdöbbenve olvastam ezt a sok negatív véleményt erről a termékről. Én évek óta ezt használom (szerintem több, mint 10 éve), és elégedett vagyok vele! Általában sötét szemfestéket és fekete, vízálló szempillaspirált használok, majdnem maradéktalanul eltávolít mindent, és amit a legjobban szeretek benne, hogy egyáltalán nem csípi a szememet :-) Pont ezért újravevős termék nálam, régóta nem kísérletezgetek más szemfesték eltávolítóval! (régebben sok "csípős" termékkel találkoztam). Ami miatt csak 4 csillagot kap, az az hogy nem mindig sikerül neki 100%-osan eltávolítani a vízálló spirálomat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

krisztinakasza91

2018. augusztus 27.

Elégedetlen vagyok vele. A vízálló szempillaspirált hosszas dörzsölés után távolítja el. Nem effektívebb mint egy micellás víz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

olvaso

2018. július 1.

Éveken át használtam ezt a lemosót, mert még ez tűnt legjobbnak azok közül, amiket próbáltam, de igazából sosem távolította el maradéktalanul a sminket. Reggelre mindig volt egy kis festékmaradék a szemeim alatt. Legutóbb tavaly fogyott el és már nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Csicsa

2018. március 28.

A nem vízálló szempillaspiralt egyáltalán nem szedte le , az alapozót sem teljesen.Teljes elégedetlenség részemről

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: PEG-8, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Steareth-20 ti I eu 2 1

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).