Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: xybaBence, az összetevőket feltöltötte: fairynorah, Módosítva: 2012. május 17.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A tengeri ásványokban gazdag, olajmentes zselé. Tiszta és friss arcbőr az üdeség és lágyság érzésével.Kíméletesen tisztít és frissít anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt. Hatékonyan eltávolítja a szennyeződéseket, a felesleges zsiradékot, és a sminket. Megelőzi a pórusok eltömődését.  Bőrgyógyászok által tesztelt.

Kiszerelés: 150 ml

eveartstar

2016. február 28.

ARCOT KELL VELE MOSNI VÍZZEL! EZ NEM SMINK LEMOSÓ!
Még mindig lehet kapni ezt a terméket az Ázsia centerben, méghozzá 500.- Ft-ért! Nekem kombinált bőröm van, ami érzékeny a kiszáradásra. Tehát olyan gyengéd arclemosók jönnek csak be, amik nem húzzák nagyon a bőrt lemosás után. Ennek valami iszonyatosan finom az illata! Nagyon jó a csomagolása is, hiszen csak ki kell pattintani felül a kupakot. Ez egy gyengéd arclemosó, amiből egy kicsit több kell, hogy jobban csússzon az arcon. Nem habosodik fel, hanem inkább csúszik lemosás közben. Ezért kímélő hatásúnak mondanám, ami nekem teljesen megfelel a bőrömre. És hatalmas 200ml-es adag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 28.

ARCOT KELL VELE MOSNI VÍZZEL! EZ NEM SMINK LEMOSÓ!

vyvyen

2015. május 27.

Nagy csalódás ez a termék,nem mossa le rendesen a sminket,állaga se a legjobb nagyon csúszik vagy nem is tudom hogy lehet jól leírni.
A használata után nekem mindig utána kellet mosnom még az arcom mert fura kissé ragacsos maradt. Nincs érzékeny bőröm de csípte a szemem alatt és a homlokom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

sz.ildiko26

2014. március 25.

Néhány évvel ezelőtt akciósan vettem.Nekem nagyon bevált,friss és tiszta volt az arcbőröm tőle.Szerettem.<3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 25.

jégvirág

2013. augusztus 1.

Pár évvel ezelőtt használtam. A pattanásokra nem volt semmilyen jó hatással, ráadásul csípte az arcomat, főleg a szemem környékén. Akkoriban nem igazán foglalkoztam az összetevőlistával, de most ahogy látom, nem is csodálkozom, hogy nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Maszat0725

2013. július 22.

Én is kb. 3-4 éve használtam, de elég keservesen fogyott el. Nagyot csalódtam benne, röviden: olyan semmilyen arclemosó. Az árát egyáltalán nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

liv17

2013. július 19.

Olyan 3-4 évvel ezelőtt használtam, de az árához képest semmit nem tud az tuti. Pattanásos bőrre nem jó, max egy sima arcmosóként annak akinek nem problémás a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

SweetViolet

2012. szeptember 23.

Na, ez a tonikhoz képest óriási csalódás volt. Ragacsos érzést hagy maga után, és nem mondhatnám, hogy bármit is ér a pattanások ellen. Még mindig van az egy éve vásárolt tubusban és már csak azért használom, hogy elfogyjon. Pénzkidobás volt a javából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

Anna28

2012. szeptember 5.

Én meg vagyok elégedve a termékkel, most is ezt használom, jó áron be tudtam szerezni, 1300 Ft-ot nem adtam volna érte én sem! Viszont kis mennyiség is elég az egész arc, és a szemfesték eltávolításához, úgyhogy sokáig elég lesz! Én ajánlani tudom!

Update: Használom, használgatom egy ideje, és úgy tűnik, csak kezdeti lelkesedés volt... Egyszerűen nem tud elbánni a szemhéjtussal, szempillaspirállal, és nagyon "gél" állagú. Amikor bekenem vele a vizes arcomat, olyan, mintha egy maszk ragadna rá, amit nagyon nehéz lemosni... Nem tetszik sajnos mégsem... Pedig a csomagolás nagyon kellemes, tetszetős, és a Nivea termékek általában jók... Sajnálom, hogy így alakult... Nem veszem újra.
- Visszaveszem a csillagokat :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

- Visszaveszem a csillagokat :-(

Pixie83.

2012. július 19.

Nem szerettem, nem használtam el. 3 évig állt a polcomon, mire rászántam magam, hogy kidobom. De csakis azért, mert nagyon drága volt! Nekem semmit sem ért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 19.

Vicus

2012. április 2.

Kiárusításban vettem 350 forintért, ennyit simán megért, de 1300at nem biztos, hogy kiadnék érte. Jól leszedte a sminket (mert ha utána használtam tonikot, tiszta volt a vattakorong), az illata is jó volt, de csípte az arcomat meg égett tőle. De mivel kb fél perc volt amíg használtam, így nem volt annyira de annyira érezhető, de nem tudom mi lett volna ha percekig az arcomon van... Ez az egyik ok, amiért nem veszem újra, a másik pedig az, hogy nehezen tudtam lemosni. Nem jött le egyből, mint pl egy szappan, hanem "mosogatni" kellett, hogy jól lejöjjön mindenhol és olyan furcsa érzet maradt utána a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.