Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2013. március 1.

Kategória:   Hajápolók

Hosszan tartó dús hatást kölcsönöz a hajnak, és tartást ad a frizurának, a gyökerektől a hajvégekig.

oliviabogyo

2016. október 23.

Nagyon jó illata van és extrán puha lett tőle a hajam. Könnyen fésülhetô lett a hajam, sokáig megtartja az illatát. Szeretem, de nem több egy sima balzsamnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 23.

Kishoshi

2015. május 30.

Sűrű,kellemes illatú balzsam.Nivea termékekkel szemben nagyok az elvárásaim,ő nem érte el azt a szintet,hogy elégedett legyek.Valamennyire dúsított az elején,mostanra már csak egy sima balzsam a szememben,ráadásul oldalt a hajtincseim kócosak is maradnak utána. A gyémántfényes változatnak a nyomába se ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

Charlena08

2015. április 25.

Samponjával együtt használom én is, amit imádok. A balzsam viszont kissé furcsán viselkedik rajtam... Nekem pont az a bajom vele, h túlságosan "beissza" a hajam, bármennyit teszek rá. Ez nem tudom, h baj-e, mert végülis könnyed, jól kifésülhető lesz az amúgy kócosodásra hajlamos hajam. Bár elég száraz típusú, hullámos hajam van, ezért a "testesebb" balzsamokat kedvelem. (A sampon illata jobb, mint a balzsamé)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

galagonyanya

2014. augusztus 2.

Most kezdtem használni, mivel beléptem a félhosszú kategóriába. Nem egy élmény. Tökéletesen ki lehet fésülni a hajat, szó se róla, de még egész kis mennyiségnél is annyira zsírosít - pedig igyekszem a hajtövet elkerülni - hogy jó, ha heti egyszer tudom majd használni. Pedig nem ártana valami kifésülő balzsam, mert sokszor azért hullik a hajam, mert kócos, és csak úgy tudom kifésülni, ha egy csomó hajszálat beáldozok. Egy "volume" terméknek szerintem nem szabadna ennyire zsírosítania.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

mustang

2013. október 5.

Eddig samponjával együtt használtam. A sampon magában is dúsít más balzsammal használva, viszont ezt még nem használtam más samponnal. Ápoló hatását kevésnek érzem, ezt nem venném újra. Nem nehezíti el a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

TimiK

2013. július 25.

Nekem nem vált be, elnehezítette a hajamat. Az elődjét jobban szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Nekem nem vált be, elnehezítette a hajamat. Az elődjét jobban szerettem.

2013. július 9.

Nekem bevált, selymes és valóban dúsabbnak tűnik a hajam tőle. Az illata is kellemes, édeskés-gyümölcsös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 9.

oszibarack

2013. június 9.

Igazából a dúsító hatását nem érzékelem, pedig samponnal együtt használom, de ezen kívül csak jót tudok róla mondani. Imádom az illatát, engem a frissen mosott ruhák illatára emlékeztet, a hajam puhább és könnyen fésülhető lesz, ennél többet igazából nem is vártam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

b.orsolya

2013. május 28.

A samponnal együtt használtam. Szeretek egy családból valót használni, mert szerintem úgy lehet a legjobb eredményt elérni, hisz összehangolják a hatást. De sajnos mennie kell, mert a sampon nem vált be, túlszárította a fejbőröm. Amúgy a balzsam elég jó, szép puha lett tőle a hajam, csak nagyon sűrű, ami nem baj, mert legalább nem víz folyik a flakonból, csak amikor már kevés van benne, elég nehéz kinyomni. Egy tégelyes változat praktikusabb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

jibjab

2013. március 28.

Nagyon hiányzik az elődje, a habbalzsam. Nekem az jobban bejött. Zsíros a hajam, de a habbalzsammal harmadik nap is vállalható volt, amit addig nem tapasztaltam, mert legtöbbször már másnap olyan a fejem, mint, akit zsíros bödönbe mártogattak fejjel lefelé. Ráadásul a samponjával kiegészítve az illata is 2-3 napig is tartott, de nem volt zavarósan erős. Ez nem rossz és valóban nem nehezedik el tőle a haj, de mivel az enyém nagyon hosszú és vékony szálú ezért nagyon gubancolódik. Ez kevésbé segít a zsírosodás megelőzésében, mert ezzel már második nap mosni kell a hajam, mert másnap este már vállalhatatlan és sajnos a száraz részeken sem segít és a gubancolódáson sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 28.

Antioxidánsok: Bambusa Vulgaris Shoot Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2