Nivea

Ár:   1710 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shirleyke, Módosítva: 2023. május 16.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

2023-ban megújult változat!

• tisztítja és frissé teszi a bőrt
  • intenzíven hidratált bőrt hagy hátra
  • kellemes illatú a vízililiomnak köszönhetően
  • ápolja és táplálja a bőrt

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Zsebrab

2024. március 4.

Az illata tetszik, viszont én semmilyen különbséget nem éreztem eközött és a "mezei" tusfürdők között.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 4.

duchess_g

2023. augusztus 27.

Az olajos formulanak nem vettem eszre semmi elonyet, sot idegesit a kis reteg, amit hagy, viszont nem hidratal az olaj. Az illata nem rossz, de nem tetszik a boromon. Bar jo kis gyumolcsos parfumos illata van, ami egyszer-egyszer jolesik, ha ilyenre vagyom, de a boron megis van egy mellekillata. Brutal mod szarit es erzekeny ra a borom, ami teljesen meglepo, mert tusfurdore meg sosem voltam erzekeny, meg ennel gagyibbakra sem. Valszeg ez a fura, nem tul jo minosegu olajos allag es a rengeteg parfum...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 27.

Magnesse

2023. május 30.

Az első Nivea tusfürdő, ami nem nyerte el a tetszésemet. Mintha egy bóvli tusfürdőt öntöttek volna Nivea flakonba. Szárította a bőrömet, az illata nem tartós, de nem is tetszett. Nem veszem újra ezt a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 30.

gomoripetra

2023. április 7.

A hideg időre való tekintettel száraznak éreztem a bőröm, húzódott és viszketett fürdés után. Kerestem a boltok polcain olyan terméket, ami olajos tusfürdő, hátha javít a helyzeten. Az állaga és az illata nagyon kellemes volt, szerettem vele fürdőzni. Szívesen elhasználtam a flakonnal, de egyelőre nem vásárolnám meg újra, annyira nem nyerte el a tetszésem azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 7.

Kkata93

2023. január 20.

Régóta használom, mindig újravevős, főleg nyáron szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 20.

Régóta használom, mindig újravevős, főleg nyáron szeretem!

Yubiri

2022. július 25.

Ennyire rossz tusfürdőm ritkán van. Nem tetszett már tusolás közben sem az illata, lényegében ennyi a bajom vele, van valami mellékszag, amit érzek tusolás közben. Kézmosóként végezte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 25.

Narcika

Korcsoport: < 18
2022. július 20.

Illata nagyon enyhe, virágos. Bőröm sokkal puhább tőle, olyan, mintha testápolót használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. július 20.

Ffanni92

2022. január 29.

Az egyik kedvenc tusfürdőm az illata és az olajgyöngyök miatt. Egyáltalán nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 29.

cichurri

2021. október 27.

Hát nem is tudom, az illata nem valami intenzív, közepesen habzik. A tubus nagyon tetszik, én után szoktam tölteni nagyobb kiszerelésű tusikkal, illetve a kis arany gyöngyök is nagyon tetszetősek. Én hamar meguntam, bár tényleg nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

ronivarga2001

2021. szeptember 23.

Kellemes az illata, nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

Kellemes az illata, nem szárít.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol, Lactose

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Más néven Sulisobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A sulisobenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevővel kapcsolatban készült egy tanulmány, mely kimztatta, hogy a Benzophenone-4 allergizáló hatással van a bőrre.

A nátrium-szulfát a nátrium kénsavval alkotott sója. Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyagként használt a krémekben. A mindennapi életben azonban leggyakrabban nem a kozmetikumokban, hanem a mosóporokban találkozhatunk a sodium sulfate-tal, ahol térfogat kitöltő anyagként használt.

Methylparaben i I ta I par 0 0