Nivea

Ár:   554 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 573 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shirleyke, Módosítva: 2017. július 26.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 573 Ft

"Kényeztesse bőrét az ápoló olajgyöngyökkel gazdagított frissítő tusfürdő lágy habjával, miközben a vízililiom illata életre kelti az érzékeket. Változtassa a zuhanyozást frissességgel és ápolással teli pillanattá!"

Ár: 573 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Tekka

2019. szeptember 19.

Sajnos mostanában nagyon rászoktam, mert olyan finom és hosszan tartó illata van. Plusz pont hogy egyáltalán nem szárít, testápoló nélkül is puha lesz a bőröm. Az egyetlen gondom vele hogy igyekszem szinte csak natúrkozmetikumokat használni és ez attól távol áll, sőt, még rózsaszín is :D Nagyon szeretem, de igyekszem leszokni róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 26.

Nagyon szeretem az illatát és az állagát. Nem szárít és jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Nagyon szeretem az illatát és az állagát. Nem szárít és jól tisztít.

NeonPink

2019. augusztus 24.

Többször újravettem és nagyon szerettem, de szárított. Igaz ilyen összetevőkkel érthető.
Jól tisztít
A kis gyöngyök imádnivalóak és egyáltalán nem karcolják a bőrt
Kellemes, lágy illat
Nagyon jól habzik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Jól tisztít
A kis gyöngyök imádnivalóak és egyáltalán nem karcolják a bőrt
Kellemes, lágy illat
Nagyon jól habzik

SZS30

2019. augusztus 24.

Ez az egyik kedvenc nivea tusfürdőm, a másik a kék hawaian, nagyon finom illata van, és nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Bettu

2019. augusztus 16.

Nagyon jó az illata és az állaga. Szeretem. A kis gyöngyöcskék is nagyon jók benne.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Vivus94

2019. augusztus 7.

Nagyon tetszik az illata, szépen habzik, jólesnek benne a kis gyöngyök (amik nem karcolnak!!!), tetszik az állaga, tisztít, nem érzek utána ragacsos érzést és nem szárítja ki a bőrömet. És annyira imádom nézegetni a buborékokat és a gyöngyöket benne. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Bambusz92

2019. július 11.

Első alkalom hogy megvettem és beleszerelmesedtem. Illatába állagába. Niveák közül eddig nekem ez a legjobb. Bár a lábszárammal ez sem tud mit kezdeni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

demeterne

2019. június 1.

Sokszor újra vettem már ezt a tusfürdőt. Az illata az ami megfogott, de helyt áll egyébként is mert nem szárít, jó az állaga és sokáig érezni zuhanyzás után az illatát a bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

bbrigii

2019. május 25.

Kedvenc tusfürdőm :) nem szárítja a bőrt, nagyon jó az illata és az ára is nagyon baráti

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

elfmercina

2019. május 21.

Ritkán veszem meg kétszer ugyanazt a tusfürdőt, de ennél már a 3. alkalmon is túl vagyok.
Nagyon jó az illata, a szemcsék is frissítő érzést adnak, leginkább a nyári melegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol, Lactose

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.