Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsovarnai, Módosítva: 2012. április 12.

Kategória:   Szappanok

Ápoló olajgyöngyöket tartalmaz, lágy, krémes habával gyengéd ápolást és tisztítást biztosít.

lilbenike

2015. augusztus 27.

Nagyon finom tartos az illata,nem szarit,nagxon dus habja van!
Meg egy plussz hogy az egesz furdoszobat elarasztja az illata! 3 eves kisfiam is nagxon szeret vele kezet mosni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Nagyon finom tartos az illata,nem szarit,nagxon dus habja van!

senskin

2015. augusztus 21.

Jó az illata, bár a nivea tömegtermék, ez a szappan elmegy, ha éppen nincsen más.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

kiskozmi

2013. január 13.

Nem a legrosszabb amit használtam,sőt fürdéshez ez a 2. legjobb,de inkább maradok a Dove-nál.Eléggé kiszárítja a bőrömet,úgyhogy csak kézmosáshoz használom.Az illata semmi különös és nem is tartós.
Annyit tennék még hozzá,hogy naponta többször is használom mégis elrepedt középen.Ha ez elfogy biztosan nem veszek újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

black_cico

2012. július 8.

most ezt használom, tipikus szappan.. könnyen leöblíthető, finom illatú, bár nem tart sokáig, jól tisztít, szerintem a pattanásokat, mitteszereket nem befolyásolja se pozitívan, se negatívan.. nekem zsíros az arcbőröm, de ez túlságosan szárít, ezért -1 pont levonás, de összességében jó és nagyon sokáig elég :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

TijuMK

2012. június 1.

Minden nap ezzel mosom az arcomat, remek termék nagyon jó illattal és kiválóan tisztít, leszárítja a pattanásokat is. Semmi negatívumot nem tudok róla elmondani úgy jó ahogy van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

Hibiszkusz

2012. május 8.

Megvettem, mert tetszett az illata, de fürdés közben alig, utána pedig már semmi sem érződik belőle. Többet vártam tőle. Legalább jó illatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 8.

zsovarnai

2012. április 1.

Jó kis szappan, bár személy szerint a Honey & Oil illatát jobban szerettem, de azt már nem találom sehol. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 1.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Pirosas színezék.