Nonique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Agi4

2015. május 5.

Tubus vége felé járok, amolyan semmi extra ez a krém. Az illatát már nagyon meguntam, nem is tetszett túlságosan első szaglásra sem. Ha nagyobb mennyiségben viszem fel zsírosít, így csak egész kevés kell belőle. Elsősorban az összetevői miatt vettem meg, de nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

Neelia

2015. január 9.

Főleg nyáron használtam, egy hidratáló nappali krémet kerestem az akkor (foltokban) meglehetősen száraz bőrömre. Az állaga nem rossz, kevés is bőven elég belőle, az illata nekem tetszik, és sokáig érezhető is (ez nálam pluszpont volt), a hidratáló funkcióját betölti, bár valóban nem 24 órán keresztül. Összességében a célnak megfelelt, de nem nőtt a szívemhez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Lyah

2013. december 22.

Miután rájöttem egyik este kisebb sokkhatás kíséretében, hogy a minden mentesnek mondott Skin Md krémben két féle szilikon is van, kerestem egy átmeneti terméket, amíg megérkezik a neten rendelt krém januárban. Több félét is előcsekkoltam itt, amiről tudtam, hogy van a Müllerben, de sok ki is esett első árnézésre (új szókapcsolatot alkottam :D ), pl Logona, Lavera stb. Ahhoz képest, hogy bio-k, mondjuk azok sem drágák, de egy átmeneti termékre nem akartam 4000 Ft-ot költeni. Maradt a Nonique, és mivel sok időm nem volt, szinte csak az összetevőket néztem. Ez volt szimpi, a 24 órás hatás főleg. Az illata nem tetszik, ebben is van valami, mint a Terra Naturiban, amit a terhességem óta egyszerűen nem tudok elviselni. A hatása rendben van, bele nem szerettem, de átmenetileg megfelel, valamennyire hidratál is, de nem túlzottan, főleg nem 24 órára. 3 csillag az nekem semlegest jelenti, annál azért jobb, de nem csodaszer, nekem legalábbis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Paula Begoun szerint mint ahogy a legtöbb növénynek, a noninak van gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is, bár még nem sok kutatás készült arra irányulóan, hogy ilyen téren mennyivel hatékonyabb, mint az ismertebb antioxidánsok.