Nonique

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szandus, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A bio nonit, bio aloe verát, bio acai bogyót, bio gránátalmát és bio shea vajat tartalmazó szemránckrém hatékonyan ápolja a szem körüli érzékeny bőrt. A benne lévő értékes hatóanyagok gondoskodnak a bőrápolás harmóniájáról. Kimondottan érett, nagyon száraz, fáradt bőrre ajánlott.

A szem körüli érzékeny bőrbe, a szem külső sarkából gyengéden vigyük fel a szem belső sarka felé. Ne masszírozzuk erősen a bőrt. Hatása hatékonyabb, ha a termékcsaládban található éjszakai és nappali krémekkel, arcvízzel és arctisztító krémmel együtt használjuk.

Kiszerelés: 15 ml

banoka

2017. február 14.

A krém a nem árt és nem is nagyon használ kategória.Előnye,hogy a bio összetételnek hála nem irritálja a szemet és bőrt. Nekem túl híg, nem elég testes a szem érzékeny bőrének. Nem hiszem, hogy sűrűn fogom vásárolni. Ebben az árban található jobb minőségű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 14.

asztromélia

2017. január 4.

Az Alverde 30-on felülieknek szánt krémjét használom évek óta (30 óta :)), ahhoz tudom ezt hasonlítani. Hatásában nincs különbség, viszont ez a krém sokkal zsírosabb, nehezebb rá sminkelni. Nagyon fura az illata, engem a fánkra emlékeztet, pontosabban az olajnak az illatára amiben fánk sült. Nem fogom újravenni, sőt lehet hogy esti használatra korlátozom, reggelenként pedig visszatérek az Alverdéhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

tomimariann

2016. április 20.

Nem a szem környéki ráncok csökkentése céljából vásároltam meg. Édesanyám soha életében nem sminkelt, nem kente magát, csupán szükség esetén körömvirág zsírt használt, pl. nyáron az égett testére, télen a kiszáradt kezére. A nyári forróság hatására azonban a szemhéja az izzadság miatt beduzzadt, csípte és kipirosodott, és miután kiderítették, hogy nem fertőzés áll a hátterében, babakrémmel próbálkozott, de még rosszabb lett az eredmény. Így találtam rá erre a természetes anyagokból összeállított szemhéjápolóra. Néhány napos használat után a 66 éves anyukám örömmel mesélte, hogy már nem feszül, nem kipirosodott a szemhéja, teljesen megnyugtatta. Számára csodaszernek minősül, hiszen finoman és hatásosan regenerálja az érzékeny bőrét. Ha fiatalosabb is lesz tőle, akkor duplán megérte!!! 2016 tavaszán megváltozott a csomagolása (újrahasznosított papír feeling, kevesebb szín a dobozon) ! VEGÁN!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

ALettah

2016. február 22.

Ez az életem első szemkörnyékápolója, igazán nem is tudom, hogy mit kéne várjak tőle, a minimális kezdődő szarkalábak elmélyülését szeretném, ha megakadályozná. Az illata kellemes, puhább lesz tőle a bőr, egyelőre ennyit vettem észre, semmi más hatást. Talán a rendszertelen használat miatt is, mivel hetente többször előfordul, hogy megfeledkezem róla, ez a lépés még nem épült bele a reggeli rutinomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

Daniella11

2014. március 9.

Nem mondanám csodaszernek, de az biztos, hogy hidratál, ezáltal simít is. Nekem eddig a natúrkozmetikum szemránckrémek közül ez vált be legjobban. Viszont a már meglevő szarkalábakat ugyan elsimítja reggelre (9 óra alvás után), de a nap folyamán szépen újra előjönnek. Igaz, olyan krémmel még nem találkoztam, ami azokat végleg eltüntette volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 9.

Nyimuska

2014. február 4.

21 éves vagyok, valami olcsóbb, natúr szemkörnyékápolót kerestem ráncmegelőzés gyanánt, jónak tűnik eddig. Finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

urbanD22

2014. január 31.

Én is egy olcsóbb szemkörnyékápolót kerestem, ami ránctalanít. Erre esett a választásom, gondoltam egy próbát megér. Szeretem, egész hamar beszívódik és szerintem szépen hidratál! A ráncok terén megelőzésképp vettem, úgyhogy ki tudja:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

zsu044

2013. november 16.

Az eddig használt szemkörnyék ápolóim közül ez a legjobb. Mégsem adok neki 5 pontot, mert valójában a már meglévő apró ráncokkal nem tud mit kezdeni. Nem tudom, hogy valójában a már kialakult ráncon egy szemkörnyék ápoló tudna e egyáltalán javítani/halványítani, szerintem nem. Ez megintcsak genetika. 23 éves korom óta használok szemkörnyék ápolót, mégis vannak szarkalábaim. Erre egyetlen 5 csillagos megoldás van, a Botox! :D Visszatérve a krémre: kellemes illatú, állagú, árkategóriájú. És nem utolsó sorban: gyönyörű összetevőkkel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Squalane eo 1 0

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.