Nonique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: uzsanova, Módosítva: 2013. április 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Mélyreható bőrtisztítást érhetünk el a bio nonit, bio aloe verát, bio guaranát, bio avocado olajat tartalmazó intenzíven tisztító gél használatával. Minden bőrtípusra ajánlott.

happyend

2013. december 26.

Nagyon megtetszett, h. bio készítményről van szó, nem is rossz a termék ár-érték arányban, de sajnos nem lesz a kedvencem. Ahogy kipattintom a tetejét, egyből folyik belőle a zselé, így elég pazarló. Az illata kellemes, a grépfrút dominál, a sminket elég jól leszedi, kicsit talán frissít is, legalábbis ezt akartam érezni, ha már ráírták. : ) Nem hagy ragacsos utánérzetet, de az eddigi szokásos bőrhibák megmaradtak, ezért nem tartom csodának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

hila

2013. október 14.

Nekem ez a cucc ragadt, és csípett is. nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, lehet, hogy ez is volt a baj, nem győzött meg, a marketingje nagyon jó, a csomagolását is imádom, még az állaga is bejött, az illatát is csak néha tartottam erősnek, még az sem zavart. Ám a ragacsossága és az, hogy csíp... Azóta búsan szemezgetek vele minden este, elszomorodtam.
Próbálgatom még, hátha nem lett volna szabad azonnal sminklemosás után használnom, és csak azért csípett volna, de nem tudom. Szomorú vagyok miatta. Ajánlani semmiképp sem tudom. :[
Pedig annyira bio, állatkísérletmentes is, minden tökéletes lehetne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Pedig annyira bio, állatkísérletmentes is, minden tökéletes lehetne...

csillubaby

2013. július 7.

Elhasználtam egy tubust, teljesen felesleges volt megvenni. Nagyon híg, folyós. Abszolút nem mattít. Sem friss, sem tiszta érzés nem volt utána. Az arcom állapota sem lett jobb töle. Teljesen felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Squalane eo 1 0

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Paula Begoun szerint mint ahogy a legtöbb növénynek, a noninak van gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is, bár még nem sok kutatás készült arra irányulóan, hogy ilyen téren mennyivel hatékonyabb, mint az ismertebb antioxidánsok.