Nonique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szandus, Módosítva: 2013. szeptember 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Bio noni, bio aloe vera, bio grapefruit, bio guarana tartalma szavatolja ennek a készítménynek a bőrre és hajra tett jótékony hatását. Minden bőrtípusra ajánlott.

Nedves bőrbe masszírozva hagyjuk kis ideig állni, élvezzük a grapefruit isteni illatát, majd bő vízzel a megszokott tisztálkodás után öblítsük le.

Kiszerelés: 200 ml

uaim

2014. december 23.

Egyenlőre csak testre használom 799 ért vettem akcióban dm ben ennyit simán megér, szerintem jobb mint az alverde legalábbis nekem hisz nincs benne sodium coco sulfate amitől tiszta viszketés vagyok mindig. érzékeny és száraz a bőröm nem irritált és nekem nagyon tetszik hogy tiszta friss gyümis az illata. nálam öt csillag hajmosásra majd próbálom utána értékelem

Leteszteltem samponnak is, egy nyomós tubusban összekevertem kis szentkirályi vizzel mindent azzal szoktam hogy folyósabb legyen és könnyebben felrakjam, megmostam kétszer kell hogy habozzon rendesen, nekem nagyon jó a hajam, egy sima mezei balzsamot használtam, vizesen is ki tudtam fésülni nem jött ki sok haj kevesebb mint szokott szóval nekem működik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 23.

zsu044

2013. november 16.

mstindigo gyakorlatilag pontosan leírta a véleményem erről a termékről, de én egy ponttal kevesebbet adok neki, az ára miatt. Fele ennyiért lehet Alverdét venni, ami szintén natúr kozmetikum. Az illata semmi extra, a bőrön abszolút nem is marad illat tusolás után. Hajmosásra borzalmas, kifésülhetetlen volt a hajam utána, hiába balzsamoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 16.

mstindigo

2013. szeptember 6.

Kellemes natúrtusfürdő, de az árát nem nagyon éri meg. Hajmosásra nekem nem vált be. Tusolásra jó, tipikus géles natúrcucc, ami nem habzik egyáltalán. Árát annyira nem éri meg, nem éreztem, hogy jobb lenne, mint az alverdém, plusz nagyon hamar elment az illatától is a kedvem. De ez utóbbi már tényleg szubjektív, az illat miatt nem pontozom le. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.