Nonique

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: haszilvi, Módosítva: 2017. április 10.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mediterrán Hidratáló Testápoló: friss Bio Noni Gyümölcs + Bio Aloe Vera + Bio Olívaolaj + Bio Avokádóolaj + Bio Mandulaolaj

Penge

2016. december 14.

Enyhe citrusos illata hamar elillan, sűrű állagú a krém, de nem szokott problémám lenni az elkenés során. Szeretem kicsit bemasszírozni a bőrömbe,elég hamar beivódik kellemes hidratált érzést hagy maga után. Hosszú távon igazából egy testápoló sem oldja meg a bőrszárazságom, nem is várom el mivel a klórós víz és tenzines tusfürdők rendszeresen szárítják.Azért nem adok 5 pontot, mert drágállom és mert lehetne tartósabb illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 14.

ebabucci

2016. november 18.

Ősszel kezdtem el használni, ha túlteszem magam azon, hogy felkenése felér egy edzéssel, akkor tényleg jól esik a bőrömnek.
Nagyon nehezen szívódik be, és szörnyen sűrű. De azzal vigasztalom magam, hogy legalább nem mérgeket masszírozok magamba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

azursatellite

2016. november 13.

Ami megfogott benne azok az összetevők, no meg, hogy kiárusítás miatt féláron jutottam hozzá. Az én elvárásaimnak megfelel, szeretem. Jól hidratál hűvös/hideg időben, nyárra sok(k) lenne. Kellemes illata van, jó az állaga, könnyen kenhető, mégis egy tartalmas krém. Nemigen tudom mit kívánhatnék többet egy testápolótól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Holdfény

2015. május 10.

Nagy lelkesedéssel vettem meg a Müllerben, mert szerettem volna egy jó testápolót a nagyon száraz bőrömre (a csomagoláson is az ilyen bőrtípusra ajánlották). Tetszett az illata (számomra inkább citromos), tetszett a csomagolása, ki is lehetett próbálni, mert volt belőle teszter, és oda voltam a kellemesen krémes állagától. Egyszóval szupernek tűnt, azt hittem, végre egy csodára bukkantam. Krémezés után valóban finom puha bőrt varázsol, és emiatt nem is hittem volna, hogy később nem fogom szeretni. De hosszabb ideig használtam, és a hidratáló képessége hosszú távon sajnos elenyésző (pedig értékes növényi összetevőket tartalmaz). Igaz, nekem tényleg nagyon száraz bőröm van, és inkább egy speciális krémet kellene kipróbálnom, de a természetesség híve vagyok, főleg a bőrápolás terén. Sajnálom, hogy nem vált be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Én inkább normál bőrre ajánlanám, vagy kevésbé vízhiányosra, mint az enyém. Az Alverde kakaóvajas testápolómat nem sikerült felülmúlnia. A krémes állag és az összetevők miatt egy jóindulatú közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.

Squalane eo 1 0