Nonique

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AndiBHorvath, Módosítva: 2017. március 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Érett, száraz bőr nappali ápolására szolgál. Gyorsan felszívódik, smin alá ideális.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

zsirafi

2021. április 26.

szerintem jo kis krem, nem irritalo matt finishu. teny ami teny, ala kell szerumozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

GoldenJasmine

2020. október 11.

Már sokféle arckrémet kipróbáltam, de nagyon érzékeny az arcbőröm, főleg az őszi-téli időszakban, és a krémek többsége csalódást okozott, ez viszont szerencsére nem. A DM-ben találtam rá féláron, és nem bántam meg. Az illata kicsit furcsa, gyógynövényes jellegű. Szinte azonnal beszívódik, szerintem nappalra tökéletesen megfelel, smink alá is használható, az összetevők szépek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

mazsola

2018. február 16.

Sajnos nekem csalódást okozott :( Igaz, hogy vízhiányos bőröm van, de még soha de soha nem fordult elő, hogy egy hidratáló krém annyira nem hidratál, hogy hámlik a homlokom tőle .... :/ Két csillagot azért adtam, mert szépek az összetevők, de hidratálásban nulla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

pannababo

2017. május 12.

A DM-ben is beszerezhető, agyon jó krém, én hidratálást vártam el, ezt biztosítja, illata nagyon kellemes. Preventiven is alkalmazható ráncok ellen!Smink alá is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.

Squalane eo 1 0