Nonique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. július 22.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek

encimokus

2014. szeptember 30.

Nem értem, miért azt írják rá, hogy fluid. Szerintem nem az, elég tömör, sűrű állagú krém. Nekem nem igazán vált be, nehezen szívódik fel, valamint ragacsos érzés marad utána. Az összetevői miatt jár a 3 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 30.

Daniella11

2014. április 9.

Nem lenne rossz ez a krém, jól is hidratál, viszont van vele egy nagy problémám: minden egyes használat után kijön pár kisebb pattanás. Sajnos kétség kizárva, ez okozza, próbálgattam úgy, hogy egy darabig mást használtam-akkor semmi, visszatértem erre, és már az első felkenés után a nap végére láthattam az "eredményt". Pedig nem vagyok már tini. Az én bőröm valahogy nem bírja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.

pimkie

2014. január 30.

kb. 2500 forintért vettem a Müllerben, ahogy Dorcsa is írta, az illata tényleg a gyerekrágóra hasonlít, szerintem kellemes, emellett van valamilyen fura mellékszaga, de nem zavaró.
így télen nagyon száraz az arcbőröm, és több helyen is hámlik, eddig a Gigi aloe verás hidratáló krémjét használtam, de az nem sokat segített. ez egy hígabb krém, de nagyon kevés elég belőle, így az árát is megéri, és a hidratálása számomra tökéletes, nem száraz, és nem hámlik sehol a bőröm, viszont nem is lesz tőle zsíros.
még csak pár napja használom, de remélem hosszú távon is jó lesz - mert sajnos az ilyen natúr, bio termékektől általában pattanásos lesz a bőröm.
az összetevői is szépek (de az itt feltüntetett összetevőlista hibás)
egyelőre megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

az összetevői is szépek (de az itt feltüntetett összetevőlista hibás)
egyelőre megérdemli az öt csillagot.

Dorcsa

2014. január 24.

Az arctisztító után megvettem a krémet is. Az illata kicsit másabb, mint az arctisztítónak, annak kicsit jobb, de nem rossz egyébként ennek sem, olyan gyerekrágós, kicsit művibb, mint a lemosónak.
Nem igazán tudtam, hogy mire számítsak az állagát illetően, hát tényleg nem krém. :)
Elég folyékony, de annál jobban hidratál! Ez a fluid a bizonyítéka, hogy nem csak testes, zsíros krémek tudják a száraz arcbőrt hidratálni. Ráadásul nagyon kevés is elég belőle pont az állaga miatt. Száraz/vízhiányos bőrűeknek szerintem megér egy próbát, én nagyon megkedveltem, bár az illata az, amit azok nem fognak szeretni akik az illatmentes vagy enyhébb illatú arckrémeket szeretik. (egyébként én is este használom) Az összetevőik szépek, vannak benne hasznos dolgok és akciósan 1900 ft körül vettem a Müllerben, nekem megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

cila

2013. július 22.

Volt ilyenem,Ausztriában a Schlecker-ben pár Euróért vettem,itthon pedig már a Müllerben árulják.Persze sokkal drágábban...Hatás,hát semmi extra.Az összetevők nem rosszak,kis lightes hidratáló,semmi más.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Squalane eo 1 0

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.