Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

chilipepper

2017. december 9.

Elsőre jónak tűnik, aztán sokkal rosszabb lesz tőle a bőröm, mintha nem csinálnék semmit. Sajnálom, mert az illata és az állaga tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Cinicerha

2016. szeptember 2.

Ajándékba kaptam a krémhez valamelyik akció alkalmával. Elhasználtam, mert jelentős változást nem okozott agresszívitása ellenére. Fürdés közben lekapta rólam két-három körkörös mozdulat után a teljes sminket és akkoriban nagyon nem volt időm semmire. Furcsa volt az utána keletkező érzés, mintha a teljes védőköpenyen eltűnt volna, de a krémmel együtt ez nem okozott gondot. Krém nélkül viszont nem ajánlom. Ennél is kipróbáltam micellás vízzel, hogy maradt-e utána smink és nem maradt. Nem vettem újra, teljesen átálltam a micellásra utána.

ui: ez meglep a vichytől, hogy tényleg ennyi parabent rak bele...de most már mindegy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Daisyyy

2013. november 13.

Nem jó. Tele van parabénekkel és eszméletlen zsírosodásnak indítja a bőröm azzal, h első körben kiszárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.

lil

2013. március 22.

Heti egyszeri használattal is túl eros volt az én boromnek. Nagyon szárít és a pattik száma sem ment lejjebb tole. Szerencsére már régen használtam, és azóta rendbe jott az arcom, de nem ettol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 22.

Natalka

2013. január 19.

Nekem sem jött be. Túlságosan "agresszív" a zsíros bőrrel, nagyon szárít, húzódott utána a bőröm. Lemosta a sminket, és tisztított, de a pattanásra hajlamos bőrömmel nem csinált semmit, gyorsabban zsírosodott, ennyi.
Szerencsére csak a krém mellé adtak egy kisebb flakont ajándékba, nem fogom megvenni külön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

marshmallow

2012. július 19.

Nem jött be ez a lemosó. Nem használ semmit a pattanások ellen, és még használni sem szeretem. Habzik, nehéz lemosni és nyálkás állaga van. Most látom hogy ezek mellett még tele van parabénnal is és piros pöttyökkel. Lehet hogy megérett a kidobásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 19.

eszter85

2012. április 23.

Ez az eddigi legjobb arclemosóm. Bababőrt varázsol 1 hét után. Sajnos pár napig nem tudtam használni és azonnal megéreztem a hiányát. Picit szárít, de ki kell tapasztalni, hogy kinek h jó a használata és akkor tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

tahdetontaivas

2012. március 30.

Szintén támogatom, nagyon hasznos termék. Nagyon sokáig jó egy flakon és ellentétben a drogériákban kapható arclemsókkal, nincsen túlillatósítva. Szépen tisztít és az én bőrümet egyáltalán nem szárította. Kissé drága, igen, de sokkal hatékonyabb mint a Neutrogena vagy a Garnier hasonló tremékei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

svivko

2012. február 14.

Nekem nem igazán váltotta be az ígért dolgait. Az egy dolog, hogy jó lemosó, finom illat, tiszta érzet, de hiába szárította az orrcimpáimat vörös sebesre, az orrom és a homlokom vígan zsírosodott tovább. Eszembe sem jutott újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

orsolyavarga

2012. január 12.

TÖKÉLETES! Csak így egyszerűen. Az arckrémmel együtt használtam (ugyanez a márka, típus), és az én nagyon problémás bőrömön egyetlen pattanás sem jött elő. Amióta a lemosó elfogyott, és csak a krémet használom, már látom a változást, úgyhogy sürgősen be kell szereznem a következő adagot. Az állaga abszolút jó, nem ragad, nem marad az arcomon, illata kellemes, mi kell még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Barnás sárga.

Színezőanyag. Zöld.