Nu Skin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: murmur, Módosítva: 2017. július 25.

Lelőhely:   tanácsadók, online

Dúsítja és különválasztja a pillákat. B5 provitaminnal dúsítva.

NagyOrsi

2018. április 14.

1 hét használat után (esténként kentem be vele a szempilláimat) szemmel láthatóan sok babapillám lett és hosszabbak is lettek valamivel a már alapból meglévők.Nekem nagyon bevált, mondjuk elég drága holmi de ezért nem vonok le csillagot, mert amit ígér azt tartja. A húgom akkor kezdte használni amikor a 3 D s épített műszempilla használattól hullani kezdett és gyengült a saját szempillája, igazából ő ajánlotta nekem is, mert nagyon elégedett volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 14.

alexa206

2017. március 17.

Ez nem egy szempilla spirál hanem egy szempilla erősítő: színtelen , zselé állagú gél!!
Nagyon jó! Szempilla festék alatt is használható mint szempilla alapozó,vagy csak magában,illetve a szemöldök alapozására is használható.
Nagyon jól kondicionál közben erősít és véd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Nagyon jól kondicionál közben erősít és véd!

Catlover

2015. június 23.

Imádom a Nu Skin termékeit, de ez sajnos nekem nem jött be. Én vagyok a legszomorúbb emiatt. Szeretem, ha egy spirál nagyon dúsít és hosszít is, mert kevés van sajna. Ez viszont sajnos olyan volt, mintha semmit nem tettem volna fel. Annak ajánlanám, akinek szép hosszú pillája van és szeretne egy természetes hatást elérni. Ezért adok 4 csillagot, mert nem a termék rossz, hanem nekem mások az igényeim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 23.

murmur

2012. november 4.

Az árához képest nem vágtam magam hanyatt, bár azt el kell ismernem, hogy sokáig elég (nekem majd egy évig!, bár nem viselek minden nap sminket), természetes hatású, az összetevőivel semmi gond, szuper minőség... De! Ennyiért azért tudhatna annál többet is, hogy nem árt:D Annak ajánlanám aki természetes külsőt szeretne elérni, mintha nem is viselne sminket, érzékeny szemre is ideális. Én nem ruházok be rá többször, megalkuvó vagyok sajnos többre becsülöm a látványt a belső értékeknél:) Ettől függetlenül megkapja az 5 csillagot, hiszen nagyon jó termékről van szó, csak én nem voltam ideális alany hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 4.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0