Nu Skin

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: norell.fok, Módosítva: 2012. április 7.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Természetesen tiszta szín, amely egészséges ragyogást biztosít a bõrnek A- és E-vitamin tartalma antioxidáns védelmet biztosít és véd az öregedés jeleivel szemben. Olajmentes hidratálás, amely puha, élettel teli bõrt eredményez.

4 féle árnyalatban létezik.

Katell

2019. május 22.

Ezt használom alapozó helyett nagyon szeretem. Szép egyenletesen fed. Az ára miatt van egy olcsóbb kategóriájú BB krémem hétköznapokra hogy tovább kitartson

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

duleszq

2018. július 23.

Abszolút kedvenc! Nem nagyon szoktam alapozózni, alapvetően elég problémamentes bőröm van, de azért ha szépn egységes bőrkép néz vissza rám a tükörből, azért azt én is csipem. Szuperul hidratál, nem kell belőle sok, nincs hibalkodó illata. A pirosasságokat (nekem főleg az orrom körül van) és a sötétebb karikákat lerántja az arcomról egy pillanat alatt! Csodás! Akinek nem eléggé hidratáló, javaslom az NaPCA permetet alá, igy teljesen könnyed maradhat a smink, és nem folyik le az arc a nyári nagy melegekben sem. Fényvédő tartalma extra nagy plusz én iszonyatosan imádom, enm cserélném semmire!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Capy

2018. március 3.

Nincs élet e nélkül. Hacsak nem lázad nagyon a bőröm akkor ezt használom, közepes a fedése de cserébe ápol és észrevettem, hogy a pattanásokon is segít. Nem sokszor mondanék ilyet de kézzel érdemes felvinni, hogy egy cseppje se vesszen kárba, amúgy is szépen beleolvad a bőrbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

szaboverus

2016. január 12.

Nagyon szeretem! Nem tömíti el a pórusokat, nem zsíros, és egységesen fel lehet kenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 12.

Catlover

2015. június 22.

Évek óta használom alapozó helyett. Gyönyörűen egységes, egészséges bőrszínt eredményez. Könnyű felvinni, közepesen fed, még sincs maszk hatása, tartós és ápolja a bőrt, nem úgy mint a legtöbb alapozó. Télen megvédi a bőröm attól, hogy kiszáradjon. Kombinált a bőröm, ettől egyáltalán nem lesznek pattanások. Minden nap használom és így is több, mint fél évig elég, úgyhogy bőven megéri az árát. Én használom hozzá a a Nu Skin púderét is, hogy matt hatása legyen. Több óra után azért kifényesedik, de korrigálom és kész is. Ennyit megér az, hogy ne valami kőolajos vacak legyen rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 22.

kbeata87

2013. június 5.

Akkor rendeltem meg, amikor egyik gyógyszertárban sem találtam Bioderma Sebium Mat színezett hidratálót, már fogyóban volt vészesen a tubus, kísérletezni mással nem akartam, alapozót semmiképp sem akartam használni, a drogériás színezett krémek és a BB-k is felejtősek voltak.
Jó kis hidratáló, nem fényesedett ki hosszú órákig a bőröm, púdert nem használtam. A nap végén tapasztaltam minimális fényesedést a t - vonalon. Nem irritálta a bőröm, szép egyenletes arcszínt eredményezett. Télen vettem és most fogyott el, igaz felváltva használtam a másik krémmel. Ár-érték arányban nem rossz, mert sokáig elég. Összességében elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

virike9

2012. október 3.

annyi, de annyi ideig vártam erre a termékre, eléggé drága ezért nem engedhetem meg magamnak de tavaly előtt karácsonyra a barátom meglepett vele és állíthatom, hogy ez a színezett hidratáló simán leveri a drogériás alapozókat! Az én pattanásos arcomat remekül lefedte, nem volt maszk hatása, és könnyed érzést biztosított. És a legjobb, hogy nem jöttek újabb és újabb pattijaim elő tőle, mint a többi vacaktól... Napi használattal ha jól emlékszem kicsit több mint fél évig kibírt egy ilyen kis tubus. Nem olyan tartós, mint egy alapozó, de ha nem bálba megy az ember, akkor tökéletes választás! (úgy mint a legtöbb NuSkin termék) : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.