Nu Skin

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diaaaaaa, Módosítva: 2016. december 8.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Hajápolók

Ez a pakolás segít megelőzni a töredezett hajvégek kialakulását, simává, könnyen kezelhetővé téve a hajat mindössze hét nap alatt. Úgy alakították ki, hogy a hajszál belsejébe hatolva hidratálja a hajat, megháromszorozva a roncsolódott haj erejét. CS7-et tartalmaz, ezt az újonnan kifejlesztett kutikula kisimító vegyületet, amely valósággal összeragasztja a kutikula pikkelyeit, ezáltal megerősítve azt.

itsjucus

2019. november 11.

Elhasználtam egy tubussal, de nekem nem jött be, Nem lett hiper szuper selymes a hajam, talán azért, mert amúgy is elég finom és puha hajam van. Nem vettem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 11.

AgiLeti

2019. február 18.

Ki akartam próbálni a hajkeratinozást mert elég sokat vasalom a hajam és ez miatt nagyon törik, de gondolkodtam valami olcsóbb megoldáson és ekkor láttam meg ezt a terméket ami hasonlókat ígért mint a hajkeratinoztatás. Sokan nagyon dicsérték, ezért úgy döntöttem hogy kipróbálom. Ekkor követtem el életem legnagyobb hibáját,lehet olcsóbb mint egy keratinos kezelés de tudásra semmivel sem tud többet mint a 800 forintos dm-es hajpakolásom. Nagy csalódás volt :( jobb lett volna a keratinos kezelésbe fektetnem a pénzem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

szilvike86

2018. szeptember 24.

Közel 10 ezer forint? Nevetséges. Bedőltem. Azt hittem ezért az árért virít is valamit, de egy sima kallos, glisskur vagy bármilyen olcsóbb drogériáa balzsam is tudja azt, amit ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

adri0419

2018. szeptember 14.

Nem tudom mit hittem. Talán azt, hogy 9500 forintért nagyon szép hajat varázsol? Hát tévedtem. Semmivel sem tud többet egy olcsóbb számomra jól bevált pakolásnál. Sőt az illatát is jobban szeretem a másiknak. Nem is tudom minek vettem meg ennyi pénzért. Az tuti, hogy ezek a Nu Skin termékek rendesen túl vannak árazva. Már több mindent kipróbáltam, nekem semmi sem hozta a Wow hatást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

tedy

2018. június 16.

Rengeteg pakolást, ápolószert próbáltam már. Szőkített, göndör hajam van. Sajnos nem oly rég egy fodrászatban le is égették :-( alig akart visszanőni a hajam. El kezdtem használni ezt a pakolást és óriási eredményt értem el. Puha,sima,könnyen kezelhető a hajam . Ami a legfontosabb,hihetetlenül rövid idő alatt visszanőtt a tönkretett rész! Mindenki dícséri a hajamat. Fantasztikus kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 16.

Leona2445

2017. október 9.

Sokat szőkítettem és festettem a hajam, ez az egyetlen hajpakolás ami tényleg rendbehozta :) bárcsak az ára is elérhetőbb lenne, nem használnék mást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

buba83

2017. augusztus 10.

A nyaralás, strandolás eléggé megviseli az amúgy is száraz és töredezésre hajlamos göndör hajamat. Rendszeresen próbálgatok különböző termékeket, hogy megtaláljam az adott időszakban a hajamnak legjobb ápolókat. Ezt a pakolást nagyon szeretem, sampon és balzsam után negyed óráig fenn hagyom törölközővel becsavarva és nagyon jók a tapasztalataim. Puha és fényes a hajam, szerintem az állapotán is javított, ráadásul elég sokáig kitart egy tégely.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

nojsz

2017. június 10.

Csodaszer! Plusz szerelmes vagyok az illatába! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Csodaszer! Plusz szerelmes vagyok az illatába! :)

Nikike05

2017. április 17.

Extra puha, hidratált a hajam tole
Iszonyúan szép és töredezés mentes a hajam tőle nagy kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Extra puha, hidratált a hajam tole
Iszonyúan szép és töredezés mentes a hajam tőle nagy kedvenc :)

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Cyclohexasiloxane, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Distearate, Hydrogenated Castor Oil/Sebacic Acid Copolymer, Panthenol, Tribehenin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Arachidyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetrimonium Methosulfate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetrimonium Methosulfate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Benzoate, Limonene
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2