Nu Skin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata lizator, Módosítva: 2013. szeptember 16.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Hajápolók

Dús hatást biztosító, könnyű hajbalzsam

ttttt

2016. december 1.

Egyszer használtam eddig, így még nem pontos a vélemény, de igyekszem majd frissíteni. Black Friday keretében szereztem meg, 2000 ft körüli összegért, listaáron nem hiszem, hogy próbáltam volna. Első tapasztalatom az volt, hogy a butaságból kiszőkített hajvégeim csak úgy itta be a balzsamot, szinte elnyelte. Ez nekem furcsa volt, mert eddig használt balzsamoknál mindig csak azt éreztem, hogy rárakom a hajamra, bevonja a hajszálaimat és utána lemosom, jó sokáig öblítem, mert ha nem másnapra zsíros lesz. Ennél nem így volt, szinte felszívta a balzsamot a száraz hajam. Fejbőrbe is bemasszíroztam ujjbeggyel, féltem, majd jól elnehezíti a hajam, hisz én mindig csak a hajvégeket balzsamoztam emiatt. De nem, nem lapult le, nem lett zsíros. Illata kellemes. Eddig szuper, később jövök majd még.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 1.

Kata lizator

2013. szeptember 13.

Jó illata van, és bevált, mint hajbalzsam, de sajnos szilikonos. Ez az egyetlen negatívuma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA