Nuby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cincinlovag, Módosítva: 2014. március 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes összetevői révén hidratálja, nyugtatja és védi a baba érzékeny bőrét. Segít a rendkívül száraz, viszkető, irritált, valamint az ekcémás jellegű bőr tüneteinek enyhítésében és mellőzésében.

• llatmentes, szagtalan
  • Lágy állagú, jól kenhető
  • Hidratálja, újjávarázsolja a száraz bőrt
  • Nagyfokú hatékonyság a kórokozók ellen

uaim

2014. március 13.

Most vettem meg fiamnak még csak kétszer használtuk ekcémára, illata nekem kicsit avaskás nem igazán friss és finom de amúgy elillan teljesen és nem érezni szóval leginkább illatmentes, egyenlőre semmilyen változás semmilyen irányba nincs se nem lett jobb se nem lett rosszabb, baba nem vakarózik szóval hidratálja is valamennyire. Magamon is kipróbáltam mert én is totál érzékeny vagyok mindenre nem viszkettem nem pirosodott a bőr szóval nem rossz szerintem csak az a minimális avaskás illat zavar de baromira

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 13.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.

Nyolc szénatomból álló zsírsav, mely természetes módon megtalálható több emlős állat tejében, valamint kisebb mennyiségben az kókusz olajban és a pálma olajban.A CosIng besorolása szerint az összetevő tisztító, emulgeáló, felület aktív anyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) funkciót tölt be a kozmetikumokban.