Nuxe

Ár:   9400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktimi, Módosítva: 2019. június 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A bőröregedés első jelei kisimulnak, a bőr üde és ragyogó. Antioxidánskomplex jázmin virág kivonattal. A jázmin virág antioxidáns komplexével gazdagították ezt az új generációs bőrápoló terméket, mely a rohanó életstílus (fáradékonyság, stressz) és városi környezet bőrön jelentkező káros hatásai ellen harcol. Az első használattól bőre ideálisan hidratált és a frissességgel teli. Napról napra az arcbőr ragyogóbb és a bőröregedés első jelei kisimulnak: a bőr puhább, simább és feszesebb. Bőre élettel teli, újra egészségesen ragyog.

93,5%-ban természetes összetevőket tartalmaz.

Parabénmentes. Nem komedogén.

Ár: 5000 Ft , Eladó: Sara94
Állapot: Bontott, Helyszín: Budapest, Foxpost, fizetés: Személyes átvétel - készpénz, Foxpost - előre utalás
Ár: 3200 ft+ szállítási költség , Eladó: Qwerty1234
Állapot: Eredeti bontatlan , Helyszín: Szolnok, fizetés: Posta vagy foxpost. Személyesen Szolnokon

macooka

2020. június 12.

Mintát használtam, ezért a hosszútávú hatásairól nyilatkozni nem tudok és nem is akarok, de ez így nagyon gyenge... Az állaga tökéletes az én zsíros bőrömnek, szépen beszívódik, na de ennyi a pozitívum. Amikor felkentem a krémet, rendesen berúgtam, olyan büdös parfümmel keveredő alkohol szag csapott meg. Nem csodálom, az alcohol denat. a második, a parfüm is baromi elől van a listán. Szerintem egy ilyen drága krémnél ez ciki. Ezt fizessem meg, amikor már sokkal olcsóbb krémeknél olyan összetevőket pakolnak bele, hogy csoda? Itt is van egy-két jó dolog az INCI-ben, de annyira hátul, hogy kétlem bármit is érne... Ráadásul tizenötmillió féle illatanyag van benne. Még most is bűzlik a fejem az öregasszonyszagtól :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

csaktimi

2019. június 24.

Nem tudom, hogy ennek a hatására-e, mert több új dolog is van a rutinomban mostanában, de valahogy tényleg élettelibb az arcom. Másnak nem nagy a változás de mégis,nekem szemmel látható, mintha felpumpálták volna, persze csak ésszerű kereteken belül. a detoxxal használom együtt, a nagyon sok lépéses rutinom végén ez, majd a detox az utolsó lépés, és nekem tetszik amit látok (: az ára elég húzós, hűségponttal vettem 2000 ftért, annyiért viszont nagyon megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract