Nuxe

Ár:   10 290 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2015. szeptember 26.

Ár:   10 290 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Képes minden nap újra feltölteni a bőrt fiatalsággal és ragyogással azáltal, hogy helyreállítja a bőr mitokondriális DNS-ét
  • Használható bármely napi arcápoló készítménnyel: kétszer hatékonyabb a fiatalabbnak tűnő bőr elérésében, ha anti-aging termékkel együtt használják.
  • Könnyű és nőies illat finom, virágos összetevőkkel.

87% természetes eredetű összetevő (pl.golgotavirág, orvosi atracél, pipacs szirmok). Parabén-mentes.

vfejes

2015. november 7.

Finom kis krém, az alapból száraz bőrömre éjszaka használom most nyáron kb. 3 hete. Sokat voltam ugyan napon, de a bőröm kisimult, minden irritációtól, bőrhibától mentes. Kicsit óckodtam előtte az illatanyag miatt, de minimális és nem bánt. Felesleges volt. Egyelőre szeretem, de nem életem krémje...

Helyesbítek. Nagyon szép bőrt csinált. Megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 7.

Helyesbítek. Nagyon szép bőrt csinált. Megkapja az 5 csillagot.

sztikke

2015. augusztus 29.

Sajnos le kell, hogy pontozzam ezt a krémet. Se nekem, se anyukámnak nem jött be. Először jónak tűnt, finom illata volt, bár nehezen szívódott be. Aztán nagyjából két hét használat után elkezdett kipattogni tőle az arcom. Ekkor odaadtam anyukámnak, hátha neki beválik, de az ő arcával is hasonlóan elbánt :( Maradok inkább a Creme Prodigieuse-nél, azt már egy éve használom és nem is szeretném lecserélni másra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

Wacskamati

2015. július 11.

Kb. két hete használom. Rendkívül finom illata van, és csodaszép lesz tőle a bőröm. Használtam már a Lancome-nek és az Estée-nek is hasonló termékét, és ez megállja a helyét a versenyben!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 11.

Krisz78

2015. június 19.

Egy 15ml-es kiszerelést használok 2 hete.
Sajnos én semmiféle pozitív hatásról nem tudok beszámolni. :(
Nem simítja a nevető ráncocskáimat, nem ragyog tőle a bőröm (A férjem szerint e nélkül is ragyog!Férrrrfi ! Brrr!! ),
nem lesz egységes a bőröm, a photoshopot már nem is említem! :(
Szóval van, de minek?A bőröm ennél olcsóbb krémtől is puha lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 19.

Egy 15ml-es kiszerelést használok 2 hete.
Sajnos én semmiféle pozitív hatásról nem tudok beszámolni. :(
nem lesz egységes a bőröm, a photoshopot már nem is említem! :(
Szóval van, de minek?A bőröm ennél olcsóbb krémtől is puha lesz.

lapiskat

2015. április 12.

2015.01.03: Ebből is egy kis kiszerelésű van meg, amit már 4-5 napja nyúzok. Enyhén színezett (halvány rózsaszín) krém, amiből kevés is elég az egész arcfelületre. Illata kevésbé intenzív, mint a nappalra használt krémé (Nuxe Creme Prodigieuse), hatása viszony ugyanolyan jó: puhít, egységesíti a bőrt. Szuper termék, erre is tuti be fogok ruházni!

Frissítés:
2015.04.12. Sikerült végre megvennem a rendes nagy kiszerelést, glamour kuponnal 9 e Ft körül volt. Amióta megvan a kis kiszerelés, hetente 1-2 alkalommal használom. Ha kimarad vmiért, akkor meg kell, hogy mondjam, nagyon látszódik az arcomon: nyúzottabbnak tűnök. Felkenve pedig rögtön egészséges bőrszínt ad. Legjobb visszajelzés a férjemtől érkezett, aki megjegyezte egy fotómról, hogy olyan vagyok rajta, mintha photoshopolták volna a fejem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Frissítés:

jsamodai

2015. április 3.

Ma vettem meg és nagyon jó döntés volt :) Vásároltam még NUXE NUXURIANCE SZÁJ- ÉS SZEMKÖRNYÉKÁPOLÓ-t is mellé. Hihetetlen a hatása ! Először csak az arcom egyik felét és csak az egyik szemem kentem be,hogy lássam mi történik..Nos, 3 perc elteltével a két arcfelem közt a különbség hatalmas volt. A ráncok kisimultak, a szemem pufisága eltűnt, életre kelt az egész bőröm. Most miután bekentem a másik felét, az összhatás olyan mintha 2 hét szabadság után lennék,kipihenten,üdén :) Pedig igen megviselt,nyúzott volt a börőm,semmi nem használt,ezért is kutakodtam a neten arckrém után és szerencsére rátaláltam.
És a NUXE RÉVE DE MIEL LIP BALM -ról is csak legekben tudok beszélni !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 3.

És a NUXE RÉVE DE MIEL LIP BALM -ról is csak legekben tudok beszélni !

aranyeso

2015. március 9.

Nagyon szeretem! A NUX legjobb termeke, felkenes utan frissit, szuper az illata, a 40 eves szomszedom ajanlotta, azota is ezt hasznaljuk. A tubus kb. 10 honapig volt eleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.

erika0325

2015. február 19.

Itt sikerült megvennem a KM piacterén kedvező áron. Valóban jó kis termék ez, praktikus csomagolás, kellemes enyhe illat, jót tesz az arcbőrömnek, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 19.

adite

2015. január 27.

A LEG-LEG-LEG! Véleményem szerint ez a legfőbb húzótermékük, mert EZ a csodaszer. Nem tudom, hogy csinálja, mit csinál, egyszerűen imádom viselni, az arcbőröm hálás érte, és nem szívesen mondanék le róla. Kár, hogy olyan drága a pénztárcámnak, de mivel 1-1 csepp is elég belőle, sokáig ki fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

vtina85

2014. december 14.

Nagyon jó kis bőrápoló, enyhe ragyogást kölcsönöz a bőrnek és egészséges külsejűvé varázsolja. Kicsi kiszerelésben próbáltam ki... vesztemre, mert félek, hogy rá fogok szokni és hát sajnos nem olcsó. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Zinc PCA
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Glucoside

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Galangál növény kivonata. A kozmetikumokban levelének és gyökértörzsének kivonatát egyaránt használják. Ayurvédás gyógynövény, segíti az emésztést és használt reuma (izületi gyulladás) ellen is. Nem található információ arról, hogy mire való a kozmetikumokban.