Nuxe

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nuxehu, az összetevőket feltöltötte: Rose23, Módosítva: 2015. június 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 2690 Ft

Nem hagy nyomot vagy foltot. Természetes ásványi timsót és ezüst porokat tartalmaz. Alkohol- és parabénmentes.

Ár: 2690 Ft , Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
marienne87

2019. szeptember 27.

Nagyon szeretem, a tartósságával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Nagyon szeretem, a tartósságával is meg vagyok elégedve.

tillisilli

2017. november 11.

Ez NEM egy alumínium mentes dezodor. Különben rá lenne írva :) mert azt mindig szeretik nagy betűkkel ráírni.
Ebben van "potassium alum" (=potassium aluminum sulfate is a chemical compound, the potassium double sulfate of aluminium) magyarul alumínium kálium szulfát. Olyan mini betűkkel volt rajta az összetevők listája, hogy ezt nem láttam.

De ha már megvettem, akkor reméltem hatni fog. Ha büdös leszek, nagyon mérges is! :) olyat tudok alumínium mentes dezodorral is, mármint büdösnek lenni és ezen mérgelődni, sőt akkor már minek dezodoráljak, anélkül olcsóbb, és nem kell mérgelődni sem, hogy nem hat.

Update: nem nagyon használtam a fenti ok miatt. Egyik nap a kezembe került. Hát olyan büdös voltam aznap... még egy jógaórát se bír ki, a mellettem magukat facsargatókat nem irigyeltem. Konkrétan olyan szagom volt, mint egyszeri munkásnak a hetes buszon augusztusban, munkábó hazafelé. És nem vagyok izzadós típus, főleg nem egy téli jógaórán ahol percekig csak hever az ember egy matracon.
Lehet, hogy bejátszik, hogy magától is olyan furcsa illata van, ilyen púderes-fémes, amit arra szántak, hogy elnyomja az izzadságszagot, de hatása sajna ellentétes az én esetemben. Kár, mert nem volt olcsó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

stylo

Korcsoport: < 18
2017. november 4.

Én itthon vettem, és a magyar nyelvű cimkén egyértelmű, hogy van benne aluminium. De az összetevök közt is látszik. Bár engem ez cseppet sem zavar. Az viszont igen, hogy fura az illata. Valami vegyszer érződik át. Vagy megromlott?
Egyszerre túl sok jön belőle.
Amúgy a hatása nem rossz.
Az árához képest viszont csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 4.

Egyszerre túl sok jön belőle.
Amúgy a hatása nem rossz.
Az árához képest viszont csalódás.

sabell

2017. május 9.

Nem tudom, hogy mi lehet a baj az enyémmel (talán túl sokáig várta a polcon, hogy megvegyék), de nincs jó illata... Meglepetten olvasom, hogy a legtöbben azt írják, hogy finom illata van. Nagyon sok reményt fűztem hozzá, de sajnos nem jött be. A golyós kiszerelésével is gondom van, mert nem túl jó minőségű és túl sokat lehet vele felvinni egyszerre. És az ára is elég húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

kneva

2017. május 5.

Lányok, ez nem alu-mentes! van benne timsó! feketén-fehéren ott van a leírásban és az INCI 7. helyén is! Lehet, h csökkentett alumínium tartalmú, de van benne alumínium! Attól, hogy a timsó természetes vegyület, attól még alumínium tartalmú!
Nuxe-hoz képest alig van illata, felkenés után nem is igen érződik, ez mondjuk jó, mert nem keveredik a parfüm illatával, nem zavar be.
Sajnos átizzadtam, egyáltalán nem vált be. El sem használtam, végül kidobtam a kukába, pedig ritkán dobok el termékeket.
Nuxe-hoz képest nekem nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

Nuxe-hoz képest nekem nagy csalódás.

svivko

2017. május 2.

iParfumeriarol rendeltem, amit ma már Notinonak hívnak. Nagyon megörültem, hogy a Nuxe-nek is van alumentes deo-ja, és, hogy 2e párszáz forintért árulják - jó minőségű alumentesek ilyen áron vannak általában.
Csomagolása igényes, illata nagyon kellemes, puha édes, negró illat. Nem piszkál bele semelyik parfümöm illatába, felkenés után nem is nagyon érezni, de hatása tényleg egész napos! Reggel használom, kb 3 hete, ezzel még egyszer sem éreztem magam büdinek. :) Dr. Organic aloe verasával gyakran ( a gránátalmással sosem, de a csomagolással sosem voltam kibékülve a "golyó" sokszor beszorult és nem engedett deót kigörgetni magából-, ezek is 1800 Ft körüliek, alumentesek.
Egy szó mint száz, minőségi, nem olcsó, de cserébe betartja amit ígér. Újra fogom venni.

Fontos, hogy miután hazsnáljuk, engedjük beszívódni a kencét a bőrbe, különben mit sem ér. Sokszor ha nincs időm kivárni a beszívódást (5-10p hőmérséklettől függően), akkor inkább a Crystal kődeo-ért nyúlok és a Lush Eau Roma arcvizével vegyítve viszem fel a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Annie25

2017. március 21.

Gondoltam megpróbálok átállni még a nagy meleg előtt egy alumínium mentes dezodorra, vélemények alapján erre esett a választásom. Nekem nem jött be... egyáltalán nem tetszik az illata, nagyon erős és teljesen átvette az összes ruhám a nap végére. Hatásosságát tekintve nem rossz (ha hideg van és nem izzad az ember), viszont az edzés próbán nem ment át... Biztosan nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

kandi1

2017. március 2.

Az itteni vélemények alapján vettem de nekem nem jött be. Nem vagyok izzados típus de 1-2 óra elteltéval valami megfoghatatlan "illatot" árasztottam. Alapvetően sem tetszett az illata. Nagyon szeretem a NUXE termékeket de ez ment a kukába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 2.

Izabel

2017. február 15.

A KM-boxnak köszönhetően ismerkedtem meg a Nuxe termékekkel, és mit ne mondjak, rabul ejtették a szívemet! Már egy jó ideje figyelek arra, hogy alumíniummentes dezodort válasszak és nagyon örültem, hogy ebben sincs. Az egyik kedvenc gyógyszertáramban, az Allee-ban, akciós volt, így egyből kettőt vettem (a másodikra 50% kedvezmény járt). Picit féltem, hogy mi lesz, ha nem tetszik az illata, de utólag jó döntés volt. Szépen teszi a dolgát, az illata nagyon kis kellemes, púderes. Biztos, hogy újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Szaszmancs

2017. február 10.

Hidegebb évszakokban mindig elkap az alumentes láz, próbálok ilyenkor "megtisztulni" , mert nyáron nem szeretek lemondani az izzadásgátlásról. Az eddigi próbálkozásaim során többször ért csalódás, így most a mentes életben jártas svivkó barátném után mentem és a fogamat szívva megvettem ezt a kis drágát, majd a következőt és nem is tervezem lecserélni, megpróbálok majd nekimenni így a melegnek, aztán meglátjuk :) Nagyon kellemes púderes illata van, ami egész nap megmarad. Nem zavaró, lehet mellette parfümözni, de azért jelen van. Az alusokkal ellentétben ettől nem pattog ki a hónaljam, úgyhogy tényleg nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Trehalose

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.