NYX Professional Makeup

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,9 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 4.

Kiszerelés:   1,9 ml
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

3 az 1-ben szemöldökformázó, ceruzával, púderrel és szemöldökspirállal.

10 árnyalatban kapható

dindori

2020. június 6.

Az ötlet jó lenne, de a kivitelezéssel sajnos vannak problémáim. Nem vagyok híve a termékek kidobásának, nálam nagyon ritkán végzik kukában a dolgok és ez sem fogja, megpróbálom valahogy használhatóvá tenni. A ceruza része jó, nekem semmi problémám vele, a púder jó lenne, de ezzel az applikátorral sajnos elég mű hatása lesz, a színezett zselé sem lenne feltétlenül rossz, ha a keféje nem ilyen kialakítású lenne. Először is nekem túl nagy a kefe, valamint nagyon sok festéket vesz fel, amit szinte lehetetlen a tubus szélén rendesen lehúzkodni. Úgyhogy összefoglalva: a termékek egészen jók, de sajnos hihetetlen macerás a felvitel. Nem baj, mint mondtam ki nem fogom dobni az tuti, de nagyon időigényes kicsikarni valami szép, viszonylag természetes végeredményt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 6.

WednesdayAddams

2020. március 13.

Amikor én vettem le volt árazva, viszont nem volt kirakva teszter, de gondoltam mennyire praktikusnak tűnik, próbáljuk ki.
A vörös hajamhoz az auburn árnyalatot választottam, gondolván, hogy majd kapok egy szép természetes vörösesbarnát, ami majd szépen illeszkedik a hajamhoz. Hát meg a lónak a... Konkrétan ez a cucc PIROS. Mikor felkenem a szemöldökömre úgy néz ki, mintha vérezne vagy ilyesmi, rettenetes.
Emiatt nagyon tesztelni se tudtam, mert számomra így tényleg használhatatlan, az egyetlen ok, hogy még nem dobtam ki az az, hogy szerintem Halloweenkor hasznát veszem majd. Egyedül maga az ötlet miatt kap 2 csillagot, de egyébként aki vörös, és nem akar úgy kinézni, mintha két vérző, irritált seb lenne a szemöldöke helyén, az kerülje jó messzire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 13.

hajnivasko

2019. augusztus 25.

Olyan érdekes érzések vannak bennem ezzel a "ceruzával" kapcsolatban. A legfontosabb szerintem az, hogy én önmagában a termékeket nem tudtam használni, így hát egy szemöldökecsettel használtam. Ha a ceruza részével meghúztam a kontúrt aztán pedig használtam tovább ahogy kellene olyan mű hatást keltett hogy kb megijedtem magamtól a tükörben. :D A spirál pedig egyenesen borzalmas. Nem tudom, hány csillag az ami jogos lenne, mert végülis használom a termékeket (a ceruzát és a port) de közben meg még sem így kellene...:/ Maradok a 3 csillagnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

DiamondStoni

2018. november 19.

A kiszerelés nagyon praktikus, de több pozitívumot nem nagyon tudok hozzáfűzni. A ceruza részét elhasználtam, habár annyira erőteljesen pigmentált volt, hogy csak óvatosan rányomva tudtam használni. A spirál festéke sokkal sötétebb volt mint a ceruza, úgyhogy ha azzal még átmentem rajta, miután megrajzoltam, nagyon mű, sötét és természetellenes lett a végeredmény. Ja, és a spirál szörnyen sok terméket vesz fel egyszerre, minden alkalommal le kellett húzogatnom a felesleget az oldalán, hogy ne tocsogjon a festéktől a szemöldököm. A port már ki sem próbáltam, a cerka elfogyásával (kb. 3-4 hónap) a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Rslydbz

2017. december 29.

Nagyon praktikus, hogy egybe van építve. A ceruza, púder, spirál együtt annyira mű végeredményt ad, mintha összefirkált volna egy csapat ittas vandál.
Ha van időm, pepecselek a ceruza+púder végével, ha késési szokásomnak hódolok, akkor csak áthúzom a spirállal. Marad, sminktáska pozitív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

nagyheni92

2017. november 10.

Én imádom! Életem szemöldökformázója! Nekem a 02-es Taupe van meg, ez ilyen világos barna színű! Én nagyon jó ötletnek tartom ezt a 3 az 1-ben ötletet, főleg, hogy azért így megéri az árát, azt a 4200.-! Rajtam egésznap beton biztosan fennt marad. Az eladó kishölgy a Douglasban rám is sózott ezt 2-fázísú lemosót, mert alig lehet leszedni ezt a festéket! És tényleg!!!! Először a ceruza részével kiegyenlítgetem a szemöldököm hosszát és ahol nem nőtt ki szál, utána a satírozó részével átmegyek az egész szemöldökömön, utána pedig a keféjével kifésülöm, hogy egy irányba álljanak a szálak! Szerencsére így már nem kell használjam a szemöldök fixálómat! Így hihetetlen vagyány, drámai és feltünő szemöldököt lehet csinálni! És tényleg beton biztosan úgy fenn marad mint reggel ahogy megcsináltam a 8 órás munka előtt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

kovexti

2017. október 16.

Mikor sorban próbálgattam az árnyalatokat, és mind halványnak/vörösesnek bizonyult, nagyon megijedtem mikor észrevettem, hogy a Black volt az utolsó opció. De szerencsére nem fekete, hanem sötétbarna, pont a szemöldökömmel megegyező az árnyalat. A ceruza része egészen jó, tartósnak bizonyult, viszont a vastagága miatt nem áll kézre, és szerintem nagyon hamar el is fog fogyni (pedig egy ekkora termékben bőven lenne hely) A por és a zselé egyelőre tetszik, talán a bumszli applikátor az egyedül, ami nehézzé teszi a munkát vele. Szép eredményt értem el vele, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Klau07

2017. július 25.

Jól melléfogtam vele! :S Nagy reményeket fűztem ehhez a márkához, első szemöldökformázó, amit kipróbáltam. Erre esett a választás, az eladó a könnyű használata miatt ajánlotta. Nekem túl mű lett a végeredmény. A szín sem lett eltalálva, túl sötét lett, igen elüt, Espresso-t tanácsolták a vöröses szőke hajamhoz. Olyan felesleges ennyi mindent ráaggatni erre a kis területre és időigényes is. Szerintem elég csak port vagy bármit használni, ami 1 db, nem 3! Már felvitelkor is maszatolódott. Zsíros bőrre ez a ceruza rész nagyon nem jó! Drága is volt, ahhoz képest kevés is van benne. Azóta már megtaláltam a tökéletes formázót krém állagban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

2017. július 17.

Alapvetően nagyon jó a koncepció, hogy 3 termék van egybecsomagolva, hátránya, hogy nagyon hosszú a ceruza, az én mászkálós, táskába dobós neszeszerembe például nem fér bele. A ceruza és a szivacsos színező része szuperjó, könnyű őket használni, tartósak, nagyon szép, hangsúlyos de természetes hatást lehet elérni velük, és tartósak is, a munkanapot simán kibírja még a 35 fokos hőségben is. A spirál a termék gyenge pontja, egyrészt nagyon folyékony a festék benne, amiből elég sokat is vesz fel a spirálkefe. Másrészt maga a spirálkefe túl hosszú, nem ma kezdtem sminkelni, de egyszerűen képtelen vagyok úgy használni, hogy ne maszatolnám vele össze a szemöldököm körül a bőrt. :-( Sokkal praktikusabb lenne egy kifejezetten rövid spirálkefés megoldás, mint pl a L'Oreal Brow Artist Plumper-nél. Már az is felmerült bennem, hogy csípőfogóval lefelezem a spirálkefét. :-) Ha ez a hibája nem lenne a terméknek, akkor ötöst adnék neki, de így csak 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Glycerin, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylyl Glycol, Isododecane, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Octyldodecanol, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Xanthan Gum
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: Magnesium Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, BHT, Phenoxyethanol, BHT, Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.