NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. július 24.

Kiszerelés:   0,25 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Kókusz és szójaolaj tartalmának köszönhetően könnyű állagú, mellyel tökéletesen formázott szemöldök érhető el. Praktikus kefével ellátott.

Reginaszb

2017. február 12.

A ceruza keménysége jó, a sötétbarna hajamhoz passzol a színe. Könnyen felvihető, nagyon-nagyon tartós. Nem maszatolódik, nekem bejött. Nálam 4 csillag,mert a kis kefe része total hasznavehetetlen. Nem hinnem, hogy újra veszem, ki fogom próbálni a cég másik szemöldök formázóját.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

torppicur3

2015. július 8.

Nagy reményekkel vettem meg, szerettem volna az Estee Lauder ceruzámat valami olcsóbbra cserélni. A szőke hajamhoz már a színválasztás sem volt egyszerű, mivel az összes világosabb barnának vöröses beütése volt, amit magamon nem szerettem volna viszont látni. Sikerült egy sötétebb barnát kiválasztani, amiben nincs semmi vörös. Aztán jött a csalódás otthon..... A kezemen még úgy tűnt, hogy könnyen lehet vele dolgozni, na de a szemöldökömön ez már nem működött. Az én pihe puha E.L. ceruzám után, amit éppen csak hozzá kell érinteni a bőrömhöz, és gyönyörűen, könnyen, pontosan tudok vele dolgozni, ez maga a szenvedés volt. Olyan erősen kell nyomni, hogy valami színt kapjak, hogy kivörösödött a fél fejem. Arról meg már nem is beszélve, hogy nagy bumfordi a hegy, nem tudok vele szép, vékony és pontos vonalat húzni. Soha többet nem venném újra!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 8.

mariib

2015. február 9.

A dark brown árnyalatot használom, ennek szerencsére egyáltalán nincs vöröses beütése, remekül illik a sötétbarna szememhez és hajamhoz. Korábban a MAC automata szemöldökceruzáját használtam, és azt is nagyon szerettem, de azt kell hogy mondjam, ez a termék simán tud annyit, mint a MAC, csak éppen lényegesen olcsóbb. Sőt, egy kicsit még jobban is kedvelem, mert ehhez jár kefe és az állaga is jobban tetszik, leheletnyit puhább, és könnyebb vele dolgozni. A tartósságával is nagyon meg vagyok elégedve, nem kenődik el, még soha sem kellett igazítanom napközben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

kékvelúrcipő

2014. november 24.

Mióta kivonták a Catrice szemöldökcerkájának a 010 Blond But Brow'd árnyalatát azóta nem találtam a vöröses hajamhoz megfelelő színű szemöldökceruzát, de ez teljesen olyan színű, mint a fent említett termék, jó persze kb 1000 FT -al drágább de gyönyörű vöröses színe van. VÉGRE VÉGRE VÉGRE megtaláltam a megfelelő színt!!! :) Azt hittem, hogy sosem lesz már ilyen szép vöröses szemöldökceruzám :)
Automata így a hegyezéssel nem megy pocsékba a fele plussz pont. Nagyon praktikus. Tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

Kimi

2014. október 14.

Imádnám ezeket a ceruzákat csupán az a baj velük, hogy a legtöbb árnyalatnak erőteljes vörös beütése van. Megvettem a legvilágosabb színt, kipróbáltam, de egyszerűen nem tudtam magamon hagyni annyira eltért a szemöldököm színétől, tehát a tartósságáról nincs sok infóm. Különben könnyű használni, kellemesen krémes. Nagy kár, hogy aki természetességre vágyik annak le kell mondania róla.. Azt javaslom, hogy swatcholás nélkül senki ne vegye meg, mert nagyot csalódhat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.