NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kato17, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

malnaszorp95

2017. január 18.

A színek nekem sehogyan sem tetszenek, de ehhez hozzájárul az is, hogy más márkától már van egy kedvencem. Viszont a legvékonyabb sablon tökéletes, pont illik hozzám a formája, hossza és vastagsága. Az ecsetet is nagyon szeretem, amit adtak hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

KissQkta

2016. január 31.

Az eddigi legjobb szemöldökszettem! Brunettes árnyalatban van, a benne lévő 3 barna árnyalatból pont olyan színt tudok kikeverni, ami tökéletesen illik hozzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 31.

kato17

2014. június 24.

Ez egy nagyon jó kis szemöldökszett! Nekem a szőkéknek való változat van meg: van benne egy fényes highlighter, egy világos, kissé fakó barna, egy sötétebb, szürkésbarna és egy vörösbe hajló meleg tónusú barna.
A csomagolás cuki, kartonból van, de strapabíróbb, mint amilyennek tűnik. A két kis ecsetet csak végszükség esetén használom, de egyébként meglepően jók, a stencilek közül viszont egy sem passzol az én szemöldökömre, de ez nem meglepő, még egy márka stencilje se passzolt...
A púderek minősége kiváló! Nem porolnak túlzottan, könnyű velük dolgozni, szépen pigmentáltak, egyenletesen fednek és tényleg egész nap tartós a végeredmény! Este 10-kor is ugyanolyan szép a szemöldököm, mint reggel 7-kor! Nekem nagyon bevált, megkapja a maximális pontot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

Hidratálók: Magnesium Stearate