NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

13 árnyalatban kapható.

LadyE

2017. szeptember 3.

Jól mattít, és be is vált. Szem alá sem rossz, viszont pár óra után nagyon csomós lesz. A sminket jól fixálja. Nagyon nehéz kiszedni a terméket, és a fele a levegőbe száll. Emiatt -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Erbo

2013. február 23.

En csak most vettem meg ezt a pudert, de jelenleg nagyon jonak tartom.En a soft beige arnyalatot vettem meg ami talan egy ici picit sotetebb a keletenel.A tegelybol nem konnyu kinyerni, de viszont szerintem eleg sok maga a termek.Szerintem meg fedese is van.A tartosagarol nem tudok meg nyilatkozni, de szerintem megeri az arat.

Update:En nem szeretem, mert nekem pattanasokat okoz.Viszont nagyon jol mattit es tartos is.Kar erte :(.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 23.

Emolliensek: Triethylhexanoin, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Methicone
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Triisostearate
Szilikonok: Methicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Butylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, CI 77491, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Butylparaben

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.