NYX Professional Makeup

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: napraforgo23, Módosítva: 2017. március 27.

Kiszerelés:   9,5 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Matt kompakt bronzosító a természetes és egészséges külsőért. Biztosítja a bőr ragyogását az év bármely szakában.

CsenkiGabriella

2019. szeptember 20.

Jól tart, szép a színe, mi kell még?:D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Jól tart, szép a színe, mi kell még?:D

Collien

2019. augusztus 4.

ez volt az első bronzosítóm, tartósnak tartós, viszont szerintem kicsit sárgás. Nekem inkább hideg tónusú a bőröm, tehát lehet rá sokkal jobbakat kapni. Illetve, még az a gondom, hogy nekem foltos lesz ha felviszem, nem lehet szépen eldolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

lillad2000

2019. május 25.

nem olyan rég óta használom,számomra az eldolgozása picit problémát jelent, nem egyenletes. még kísérletezgetek vele...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

96viktoria

2019. március 28.

Douglasból rendeltem a legvilagosabb arnyalatot de nagyon nem kellett volna, iszonyú narancssárga és egyáltalán nem szép a végeredmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

zsozefina

2019. március 21.

A legsotetebbet vettem meg belőle, valóban nagyon tartós de óvatosan kell vele bánni, egy kis erintesnyi az ecsetre bőven elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

csenkigabi

2019. január 11.

Imádom, nagyon tartós, könnyű vele dolgozni. Előtte csak drogériás bronzosítókat használtam, amik a nap végére már le is koptak. Ez még este is ott figyel az arcomon. Nagyon szeretem, a legsötétebb színét veszem mindig, nekem ez a tökéletes szín.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.

Rivendell

2018. november 8.

Első bronzosítóm, nagyon szeretem, mert még gyakorlatlanul is könnyű vele bánni. Az westendben vettem, az egyik eladó lány ki is sminkelt vele, elsőre eltalálta a színemet. Nagyon természetes hatású, nem túl sötét, nem narancssárga, nem olyan, mintha koszos lenne az arcom. Komolyan, ha nem tudnám hogy rajtam van, nem is hinném el, de közben meg annyival jobban nézek ki vele. :D Pattanásokat ebben a két hónapban nem okozott, pedig mindennap használtam, úgyhogy már nem is fog. Nagyon sokáig elég lesz, ár-érték arányban és minden szempontból meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Grafi

2018. július 20.

Keresem a megfelelő bronzosítót....sajnos még nem tudtam eldönteni, hogy ez lesz-e...
nem rossz termék, a boltban az eladó lány ajánlotta, mert nagyon világos a bőröm és kértem, hogy még véletlen se legyen narancs beütése...
ezt eltaláltuk...a tartóssága közepes...még barátkozok vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

ezt eltaláltuk...a tartóssága közepes...még barátkozok vele :)

Hatshepsut

2018. július 10.

Pigmentált, nagyon szép árnyalatokban kapható. Tartós, könnyen eldolgozható és rengeteg van benne. 1 éve vettem, minden nap használom és még 1 évig tuti elég lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

CsSz

2018. április 9.

Szintén az eladólány segített kiválasztani a színt, ami nagyon szépen mutat a bőrömön. Építhető, szépen eldolgozható. 3000 forint, de sokáig elég... Ezt csak azért írom, hogy akik az ára miatt gondolkoznak, hogy megvegyék-e, azoknak a válasz igen mert tényleg egy jó kis bronzosító.Ha egyszer elfogy, újraveszem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).