NYX Professional Makeup

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. november 12.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

A NYX ezt a palettáját kifejezetten a natúr szemek elkészítéséhez szánta. A szett tartalmaz 9 egymással harmonizáló erősen pigmetált szemfestéket és 2 ajak színt. Tartalmazza az ezek felviteléhez szükséges szem és ajak applikátorokat, tükröt és egy praktikus kihúzható rekesz rejti az ajakrúzsokat. Mindez szép és igényes csomagolásban, mely praktikus is egyben, így kis helyen is elfér, tehát bármikor magaddal viheted.

thegirlwiththemostcake

2018. április 14.

Tökéletesen pigmentált színek, mindegyik gyönyörűen használható. Az arany szín az alsó sorban középen szerintem abszolút out of this world egyszerűen... Plussz sosem szoktam szájfényt használni, viszont ebbe a bronzos csillogósba teljesen beleszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

princess08

2017. június 4.

ezt a palettát használom a mindennapokban a legtöbbször. bronzos és rózsaszínes sminket is tudok vele készíteni és emellett elég pigmentált. a sötétebbik ajakterméket egyszer-egyszer használtam, viszont a rózsaszín kenhetetlen, és szinte színtelen de ez nekem nem baj, mert a szemhéjpúderek miatt vettem meg ezt a palettát. imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

Umesyan

2013. december 15.

Imádomimádomimádom! A leggyakrabban használt palettám, az összes színe erősen pigmentált, nem mászik el a szemhéjamról, szemhéjpúder alappal eddig durván 10 óra volt a max. amit kibírt. A rúzsokat még sose használtam (alapvetően csak matt és nude rúzsokat használok). A mérete először meglepő volt, kép alapján nagyobbra számítottam volna, habár ebben rejlik az egyik legnagyobb előnye, praktikussága - simán elfér a legkisebb női táskákban is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.