NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kandi, Módosítva: 2013. április 23.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek

Sikkes egyvelege 20 erősen pigmentált natúr árnyalatú szemfestéknek, melyek vegyesen tartalmaznak fényes és matt színeket, így tökéletesen tudod árnyékolni a sminkedet, valamint 10 vibráló ajakrúzsnak, hogy minden  bőrtónushoz és minden alkalomra tökéletesen ki tudd használni a paletta nyújtotta lehetőségeket.

Része a szettnek egy  beépített tükör és 2 applikátor az  ajkadra és a szemedre, így tökéletesen hordozható.

nusi96

2016. november 30.

Már nagyon régóta szerettem volna egy kis palettát, ami a táskában is kényelmesen elfér és végül erre esett a választásom.
Szemhéjpúder alappal (többségében) minden szín gyönyörűen látszik s akár egy egész napot kibírnak. Nem porzik, bár van egy pár világosabb matt szín ami egy kicsit kréta szerű számomra. Egyszerűn összedogozhatóak a színek.
A doboza elég stabil, jól bírja a hurcolászást. A tetejében lévő kis tükör szerintem eléggé haszontalan (túl keskeny ahhoz, hogy sminkelni lehessen vele), de azért aranyos, hogy belerakták.
A szájfényeket nem igazán szoktam használni, de mindenképp örülök neki, hogy a szemfestékek alatt helyezkednek el s nem mellettük. Így legalább nem ragad por beléjük.
Összességében megérte az árát! ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Összességében megérte az árát! ^^

Kandi

2013. április 14.

Sajnáltam az UD Nakedre a pénzt, ezért esett erre a palettára a választásom. Neten is sok összehasonlítást lehet találni erről a két termékről. Én maximálisan meg vagyok vele elégedve, a szemhéjpúderek finom, puha állagúak, nagyon jól lehet őket összemosni is, bár van minőségbeli különbség a különböző színek között. Jól lehet variálni őket, sokféle smink elkészíthető a palettával. Ebben a palettában a két kedvenc highlighter színem, amit szinte minden sminkeléskor használok. Igazából nem a szájfények miatt vettem meg, azok csupán egy pluszt jelentenek nekem, átlagos minőségűeknek mondanám őket. Én kiszedtem őket az eredeti palettából, és átraktam egy kisebbe, hogy kényelmesebben tudjam cipelgetni magammal. Összességében véve szerintem nagyon jó kis paletta, jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.