NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 19.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

A tökéletes, "all-in-one" paletta a füstös szem kedvelőinek!

Tartalma: 14 szemhéjpúder, 5 szájfény, 2 pirosító, 3 applikátor, 1 beépített tükör

carissima

2012. február 9.

Nekem, nagyon megtetszett a paletta,ezért megvettem, a színekben sztm az a jó,hogy a fele inkább matt a másik fele meg csillogósabb. Nekem pont az tetszik,hogy hasonlóak az árnyalatok, így szépen tudtam vele eldolgozni a színek közti átmenetet. Sztm a pigmentáltságával is minden rendben van. a tükör benne pedig tényleg elég nagy,tehát még hasznát is tudtam venni. Füstös szemekre nekem tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 9.

UnVraiAnge

2011. augusztus 23.

Be kell, valljam engem sokkolt ennek a palettának a mérete, mert sokkal nagyobbra számítottam a képek alapján. Nem iszonyatosan kicsi, csak valahogy másmilyennek képzeltem el.
Na de nézzük a belső értékeket/hiányokat:
A szemhéjpúderek textúrája jobb, mint a 10-es palettában lévőké, de így is csak maximum átlagosnak mondanám őket és az árnyalatokkal sem vagyok igazán megelégedve. Olyan mintha csak gyorsan összedobták volna az egészet, mert szinte alig van különbség egyes színek között, ami azért elég kiábrándító, hisz ki venne meg egy színt duplán?! Nem hogy triplán.
A két pirosító semmi különös, a szájfények szintúgy, bár igazából mindegy is, mert szinte azonnal tele lettek szemhéjpúderrel, bár az őszintét megvallva egyikért sem hullattam könnyeket.
Az ecsetek, mint általában használhatatlanok, a tükör viszont kedves gesztus.
Az elképzelés nagyon tetszik, de a kivitelezése már kevésbé. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

Na de nézzük a belső értékeket/hiányokat:
Az ecsetek, mint általában használhatatlanok, a tükör viszont kedves gesztus.
Az elképzelés nagyon tetszik, de a kivitelezése már kevésbé. Kár érte.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.