Odylique by Essential Care

Ár:   7790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Naurel.hu-n 7790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Naurel.hu, 7790 Ft

100%-ban természetes rózsás nappali krém, mely az aloe vera és a damaszkuszi rózsa értékes összetevőivel kényezteti az arcbőrt.

A shea vajnak, a jojoba- és kókuszolajnak köszönhetően remekül táplál, könnyű textúrájú, nem hagy zsíros érzetet. Szemkörnyékápolóként is használható.

A Soil Association minősítésével rendelkezik.

Ár: 7790 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Agipen

2017. február 25.

Én a tesztert imádtam. Azt hittem ráleltem életem arckrémjére. Meg is rendeltem a nagyobb kiszerelést de semmi köze se a rózsához se a mintához. Borzasztó zavaró szaga van

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 25.

Lilla777

2017. február 17.

Mennyei ez a krém! Talán nem is volt még olyan arckrémem, amit ennyire imádtam volna. Ez a rózsa egyszerűen csodákra képes. Nagyon szépen táplálja a bőrt, nem nehezíti el. Isteni puhaságot ad és még az én érzékeny bőrömet sem irritálta. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

JuliannArt

2015. december 19.

Tezstelésre kaptam, végre sikerült kipróbálnom. Azért tartott ilyen sokáig mert mielőtt ideért volna nagyon allergiás lettem egy krémre, ami miatt nem mertem kíssérletezgetni, de ahogy rendbe jött teljesen a bőröm így rögtön ki is próbáltam. Ami fő szempont nem irritálta a bőröm, és nem is szárította, picit vizes hatása van nekem, de nagyon könnyű krém. Gyorsan beszívódik, szépen hidratál. Meg fogom venni a teljes kiszerelést is. Mint sok embert az illata először engem is zavart egy picit, de meg lehet szokni azért amit kapunk cserébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

panda148p

2015. július 30.

Tesztelésre kaptam egy kis kiszerelést, de sokáig kitartott. Tényleg rózsás illata van, de engem nem zavar, kellemes textúrájú, hamar beszívódik. A vízhiányos-kombinált bőrömnek nagyon jót tett, estére használtam csak, puha bőrt eredményezett. Összességében nagyon meg vagyok elégedve a krémmel. Mindenkinek ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

petoandika

2015. június 2.

A krémmániának köszönhetően én is kaptam egy ilyen krémet tesztelésre. :)
Az illata pont olyan mint a rózsavíznek, kellett azért egy kis idő amíg megszoktam, mert alapvetően elég intenzív, nekem pedig elég furcsa(/visszataszító?) volt az illata. Miután megszoktam már kellemessé vált, de ugye nem is az illata a lényeg.
Maga a krém nem túl tömör, viszont annál hatásosabb. Pillanatok alatt beszívta az arcom, és rögtön puhává is varázsolta azt. Nem hagyott maga után semmilyen zsíros réteget. Sminkalapnak is tökéletesnek bizonyult. Ráadásul nem is kell belőle sok.
Összességében nagyon szuper kis krémnek bizonyult, mind az összetevőket, mind pedig a hatását tekintve. Dizájnra is nagyon tetszetős. Kár, hogy egy kicsit borsos az ára, de még így is lehet, hogy beruházok egy normál kiszerelésre, mert nagyon megtetszett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

A krémmániának köszönhetően én is kaptam egy ilyen krémet tesztelésre. :)

nefelejts

2015. június 1.

Szintén tesztelő :)
Nagyon örültem, mikor megkaptam, majd széttéptem a dobozt. Kíváncsi voltam na... :) Az első benyomás az "illata" volt. Hááát... Tudom, hogy bennem van a hiba. Van itthon egy másik rózsás arckrémem, így ezt az illatot rögtön beazonosítottam. Okés, szóval masszív rózsa illat. De ehhez még társul egy brutális széna illat, vagy nem is tudom mihez hasonlítsam. Számomra borzasztó, de tudom, hogy sokan odáig lennének érte, meg persze ez a "természetes illat" a benne lévő olajoknak, mindenféle kivonatoknak köszönhető. Így (egyfajta ideológiát gyártva hozzá) el tudom viselni, meg most már (egy hete használom este-reggel) kezdem is megszokni. Az állaga szinte vizes, ahogy a bőrhöz ér. Kevés is elég, nagyon könnyen eloszlatható. Szemkörnyékre is használható, ami külön jó pont. Remekül hidratál, bár ez most nyáron nem akkora kihívás, mint télen. Az én bőröm néha bizonyos helyeken igencsak ki tud száradni, de ez most így a jó időre tekintettel nem jellemző. Kíváncsi lennék, mit tud a krém télen. Az én arcom azonnal beszippantja, semmilyen nyoma nem marad, csak a puha bőr, így eléggé gyorsan sminkelni is lehet rá. A szemkörnyékem is szépen hidratálja, nem csíp, nem irritál. Alapvetően sincsenek komoly bőrhibáim, most pedig, hogy süt a nap, még szebb a bőröm, de úgy érzem, hogy ettől a krémtől talán egységesebbnek tűnik. Ami biztos: most nyárra tökéletes, istenien hidratál, nagyon jó az állaga (semmi zsíros érzés). Csak az illata miatt én bizony nem vonok le pontot, mert nagyon jó kis krém ez. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Szintén tesztelő :)

Hencida

2015. június 1.

Tesztelésre kaptam szintén a krémet. Nagyon megörültem, hogy ez egy 100%-ban természetes krém. Nem tartalmaz káros adalékanyagokat. A krém illata: érezni rajta, hogy ez egy luxus krém, elsőre erős rózsavíz és damaszkuszi rózsaolaj illat árad szét az arcomon. Idővel enyhül, de kb fél napig érzem az illatát. A krém állaga: fehér, krémes, lágy. Gyorsan felszívódik, nem marad ragacsos, fénylő az arcbőröm utána. Hidratál rendesen. Ez egy szuper organikus krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 1.

szivecske

2015. május 28.

Ennek kaptam meg ma egy mini verzióját tesztelésre. Reggel ki is próbáltam rögtön, égetett a kiváncsiság mit is tudhat ez a kis krém. Nem vagyok oda a natúr dolgok illatáért, de ez első szaglásra is lenyűgözött, kifejezetten bírom az ilyen természetes, elegáns rózsaillatot. Az állaga sűrű, krém állag, nem fluid jellegű. Féltem is, hogy hamarabb átzsírosodik majd a bőröm, de nem történt meg. Szépen beszívta a bőröm és jól is hidratált. Egyelőre pozitiv a véleményem, várom a hosszútávú hatást, majd update jön mindenképp róla

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.