OGX

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: papooz, Módosítva: 2019. december 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

A Biotin és Kollagén tartalmú sampon segít, hogy a haj - akár a gyenge és vékonyszálú haj is - erőteljesebb, telt és dús hatású legyen, már az első használat után.

Reni1211

2021. április 12.

Új kedvenc samponom.
Mióta újranövesztem a hajam,csak ezt a termékcsaládot használom rá!
Isteni az illata is, imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

Új kedvenc samponom.
Mióta újranövesztem a hajam,csak ezt a termékcsaládot használom rá!
Isteni az illata is, imádom.

Aantonia

2021. április 6.

Első használat után nem fűztem hozza nagy reményeket. Olyan átlagos volt, sem extra, de úgy voltam vele ha már megvettem a kondicionaloval együtt, akkor elhasználom, és úgy 3 hónap után észre vettem hogy rengeteg babahajam nőt tőle, amit eddig egyik samponnal sem tapasztaltam. Igen, egy kicsit drágább mint mondjuk egy Garnier, de brutál sokáig elég. Érdemes mindenképp utána egy olajat használni, mert úgy vettem észre nélküle kicsit szárít, de ha meg van a jó olaj akkor tökéletes

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

yokkoa

2020. december 18.

Imádom. Nagyon különleges az illata, ami a hajban sokáig megmara. Nagyon sűrű, de az SLS-mentessége ellenére nagyon jól felhabzik. Drágább ugyan a samponok többségénél, de sokkal nagyobb kiszerelés is. Nekem szerencsére - az előttem szólóval szemben - nem okozott korpát sem. Baromi vékony szálú, hullásra hajlamos hajam van: nem lapítja le, nem zsírosítja. A hajhullásomat megállította (mondjuk belsőleg is szedtem biotint egy ideig), és a tél ellenére jön elő a sok-sok kis babahaj. Nálam tutira újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 18.

Lorna

2020. augusztus 17.

Korpát okozott nálam. Odaadtam Anyumnak, hátha nála nem, de igen. Tusfürdő lett belőle, annak eddig jól működik, nagyon finom az illata, szép lila a színe, de annak azért drága. Sűrű állaga van, úgyhogy akinek nem bántja a fejbőrét jó sokáig elég lesz, mert kevés kép belőle. Nem venném újra. Ha hiányozna az illata akkor max. a kondicionálóját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

avalanche

2020. január 24.

Ez valami csodálatos. Soha nem volt még olyan szép sls/sles-mentes sampontól a hajam, mint ettől. Nem viszketek tőle, nem irritálja a bőröm, se a kezemen, se a nyakamon. Ráadásul akár 5-6 napig is tudom hozni a két hajmosás közötti időt, ezt még semmilyen samponnal nem sikerült véghezvinnem. Elég drága, de minden forintot megér, nem is értem, hogy nem kapott még egy értékelést sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Biotin

Emolliensek: Hydrolyzed Collagen, Dimethicone, Glycol Distearate
Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Glycol Distearate, Laureth-4, Laureth-23, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Sorbitan Laurate
Fényvédők: Polyquaternium-6
Szilikonok: Amodimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, PPG-2 Hydroxyethyl Coco/ Isostearamide, Cocamidopropyl Betaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-4, Laureth-23, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin
Színezékek: CI 60730, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lila színű.